Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

macı ınternetten izleyecek arkadaslar  programa guvenmeyın dungece deneme fırsatı buldum kesınlıkle işe yaramıyor

yaman55

düna gece justin tv den maçı seyrettim hiçbir sorun yoktu  baştan sona seyrettim 450 mb gitti

cembaba

Arkadaşlar bilgisayardan izleniyor. Justin TV' de. İzleyecek arkadaşlar izelsin. güvenin kesinlikle.

Mesudiyeli

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Şubat 2009, 04:24:32
Hakem Bilgi Kartı

HÜSEYİN SABANCI   
Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : HÜSEYİN SABANCI 
Meslek : Ticaret 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 16232 
Klasman : Üst Klasman Hakemi 
Bölge : İZMİR 

-----------------------------------------------

Hakem hiçbir maçımızı yönetmemiş , yalnızca gecen sene kritik eskişehir maçımızda 0-0 biten maçta , 4.hakem olarak görev almış .. genellikle bak asya ve lig b'de düdük çalıyor , süper lig maçlarında 4.hakemlik yapıyor .. Ordunun 5-0'lık Güngören galibiyetinin maçının hakemi olması ilginç ...

Ordu'da oynanan Diyarbakır ve Karabük maçlarında hakemler bizi nasıl 10 kişi bıraktı ve özellikle Karabük maçında JERRY topa doğru koşarken arkadan gelen karabük'lü mahmut topa yükseldi vuramadı jerry'nin üzerine düştü ve 2.sarı kartı gördü ve akabinde kırmızı kart görerek 10 kişi kaldık. D Spor'da yayınlanan 1.lig analiz proğramının konugu FEYYAZ UÇAR bile isyan etti burada Orduspor çok büyük haksızlığa ugramış dedi.Bu pozisyonda jerry'nin yaptığı bir şey yok,rakip onun üzerine düşüyor demişti ve daha sonra hadi jerry yaptı diyelim o halde son adam muamelesi gösterip kırmızı kart vermesi gerekirdi dedi.FEYYAZ bile isyan etti resmen Orduspor katledilmiş dedi.Diyarbakır maçında yine keza öyle genç Rıdvan sebebsiz yere 5 dk ara ile ucuz sarı kartlar ile atıldı o maçta net 2 penaltı es geçildi.Benim canlı izlediğim İzmir'deki Altay-Ordu maçında Orduspor 1-0 galip iken Mehmet Şen  ve Bruno 5 mt geriden çıkmalarına ragmen yüzde yüz gol oatabileceğimiz pozisyonları yardımcı hakemler Ofsayt gerekçesi ile başlamadan bitirid.Orduspor son 7-8 haftadır hakemler tarafından doğranıyor.HALUK ULUSOY'un tarafında olmamızın sanki intikamı alınıyor.Giresunspor'un maçındada benzer hakem hataları oluyor.TFF inceden inceye kendine seçimde karşı olan takımları doğruyor ve umarım bu atanan hakem adil,dürüst olur ve gördüğünü çalar.

maviay55

hadi samsunum bende pc başında arkadaşların verdiği siteden takip edeceğim ama mahmeke engeli falan dio cafede izlemek zor olcak  :'( varmı bi önerisi olan?

yaman55

Alıntı yapılan: maviay55 - 27 Şubat 2009, 15:56:35
hadi samsunum bende pc başında arkadaşların verdiği siteden takip edeceğim ama mahmeke engeli falan dio cafede izlemek zor olcak  :'( varmı bi önerisi olan?

maç başlarken www.ligtvdevu.net  e gir

celebi

Alıntı yapılan: maviay55 - 27 Şubat 2009, 15:56:35

benim bildiğim mahkeme falan yok ya

maviay55

celebi

cgr

Alıntı yapılan: yaman55 - 27 Şubat 2009, 16:01:47
maç başlarken www.ligtvdevu.net  e gir

bende ligdevu dan izliorum arada bir takılma var ama o da sanırım bnm modemin kablosuz baglantı oldugundan die düsünüorum... ama maca gidecegm için gerek yok devu mevuya  :P

maviay55

ali ihsan

AlıntıSamsunspor 3 Puan'a Şartlandı!
--------------------------------------------------------------------------------
Orduspor maçının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdüren Samsunspor'da teknik direktör Ercüment Cokundere, rakibin hafife alınacak bir yanının olmadığını söyledi.
27 Şubat 2009

Dün yapılan çift kale maçı arasında futbolcularını toplayan Coşkundere, Orduspor'un zaaflarını ve aktif yönlerini anlattı.

Futbolcularına Manisaspor maçını unutmaları gerektiğini sık sık vurgulayan Ercüment Coşkundere,''Herkesin gözü bizde. Rakiplerimiz bizden çekiniyor. Bu yüzden daha dikkatli olmalıyız. Zor maçtan puan veya puanlarla dönmeliyiz'' dedi.

Çift kale maçta ideal kadrosunu sahaya süren Coşkundere, kalede Hasan'a, defansta Kenan, Turgay, Can ve Veysel'e, ön liberoda Hakan Koçaslan'a, orta alanda Ömür, Oktay ve Sercan'a, forvette ise Turgut ile Volkan'a görev verdi.

Coşkundere'nin Orduspor maçına bu onbir ile başlaması bekleniyor. Sakatlıktan kurtulan golcü futbolcu Burhan ise yedek takımda oynadı. Çift kale maçta Volkan ve Sercan'ın hırslı oluşu dikkatlerden kaçmadı. 

CeLiL_55

inş 3 puan bizim olucak bu maçı kazanıp iyi bi hava yakalarsak playoff için umutlanabiliriz,Karadenizde kimin Hükmü geçer göstericez ordu'ya !

germencisse

takımımız kendine güvenirse her şeyi yapar

mahserxxx

futbolalemi.tr.cx bu siteden izliyorum ben hep maçları..dün akşam gs maçını donma olmadan kaliteli şekilde izledim