Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Şubat 2009, 01:07:25
Bu sefer yok kardeşim. Bazı özel durumlar var, ( hanımdan izin değil tabii, çok şükür öyle bir sorunum hiç olmadı, babam rahatsız 10 gündür, il dışı yapmayı pek istemiyorum. ) Ama pazar günü son anda coşup özel arabamla gelebilirim, zayıf bir ihtimal o da. Arkadaşların dediği gibi siteden başka bir isim organizasyon yapabilir. Araç konusunda yardımcı oldururuz. Zaten biz gitsek de gitmesek de büyük taraftarımız orada olacaktır.

Üstadım geçmiş olsun acil şifalar inşallah.Ordu'da da takımı yalnız bırakmayacağız.

carvalho

Maç TV'den yayınlanıyor mu arkadaşlar?
Uzaklardan da olsa heyecana ortak olmak istiyorum...

celebi

Alıntı yapılan: carvalho - 26 Şubat 2009, 14:31:17
Maç TV'den yayınlanıyor mu arkadaşlar?
Uzaklardan da olsa heyecana ortak olmak istiyorum...

evet yayınlanıyor

Akyol

ben daha maç yayınları hakkında bişey demiyorum yanlış çıkıyor :)

Akyol

maçın hakemi Hüseyin Sabancı İzmir Bölgesi hakemi.Daha önce 4.hakem olarak 6 NİSAN 2008 de 0-0 biten eskişehirspor maçımızı yönetmiş.Dikkat çeken bir nokta ordu'nun bu hakemle iyi neticeleri var mesela güngören'i 5-0 gibi bir skorla yenmişler.Ben pek güvenilir bulmadım bu hakemi  :-\

kumköylü ahmet

Bu sefer yok kardeşim. Bazı özel durumlar var, ( hanımdan izin değil tabii, çok şükür öyle bir sorunum hiç olmadı, babam rahatsız 10 gündür, il dışı yapmayı pek istemiyorum. ) Ama pazar günü son anda coşup özel arabamla gelebilirim, zayıf bir ihtimal o da. Arkadaşların dediği gibi siteden başka bir isim organizasyon yapabilir. Araç konusunda yardımcı oldururuz. Zaten biz gitsek de gitmesek de büyük taraftarımız orada olacaktır.

Gecmis olsun Allah sifalar versin mehmet Kardesim saygilar

ali ihsan

harbisamsunsporlu5517

26 Şubat 2009, 15:54:37 #157 Son düzenlenme: 26 Şubat 2009, 15:57:51 harbisamsunsporlu5517
mehmet abicim çok gecmiş olsun acil şifalar diliyorum
http://rapidshare.de/files/45617384/L_G_TV_VE_D_SPOR__ZLEME_PROGRAMI.rar.html   Eğer program kurulumdan sonra hata verirse  "kur.bat" ı tıklaTın

programı kurduktan sonra maçları izlemek için 3 kanaldan birini secmeniz yeterli olacaktır iyi seyirler                                                                                                              not:maçtan 10-15 dakika evvel programı acın

adige73

bence programı kurmaktansa justin tv nin sitesinde birçok alternatif kanal var hangsini beğenirseniz oradan seyredebilirsiniz

celebi

Alıntı yapılan: adige73 - 26 Şubat 2009, 16:19:03
bence programı kurmaktansa justin tv nin sitesinde birçok alternatif kanal var hangsini beğenirseniz oradan seyredebilirsiniz

programı kurmak donmaları gideriyor bildiğim kadarıyla

Baskent_Samsunspor

AA R SPO

-SAMSUNSPOR'DA ORDUSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI

(FOTOĞRAFLI)

SAMSUN (A.A) - 26.02.2009 - Bank Asya 1. Lig takımı Samsunspor, hafta
sonu deplasmanda oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
         Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Ercüment Coşkundere gözetiminde
yapılan çalışmaya tüm futbolcular katıldı.
         Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, kondisyon çalışmasının
ardından taktik ağırlıklı çalıştı.
         Karadeniz ekibinde kart cezalısı Murat dışında eksik oyuncu bulunmazken,
futbolcuların çalışma sırasında hırslı oldukları gözlendi.
         Antrenman öncesinde bir açıklama yapan teknik direktör Ercüment
Coşkundere, deplasman karşılaşmalarıyla ilgili sıkıntıları bulunduğunu söyledi.
Kamuoyuna da yansıyan bu durumun doğru olduğunu ifade eden Coşkundere, ''Bu
yaklaşım doğrudur. Deplasman karşılaşmalarındaki rakamlar da onu gösteriyor.
Ancak biz her maçı bir fırsat penceresi olarak görüyoruz. Bu maç da bizim için
deplasmanla ilgili ön yargıları kıracağımız bir pencere'' dedi.
         Orduspor maçından puanla dönmek istediklerini de belirten Coşkundere,
''Orduspor da sıkıntılı bir durumda. O nedenle zor bir maç olacak. Alt sıralardan
uzaklaşıp, üst sıralarda kendimize iyi bir yer bulmak istiyoruz. Rakibimiz de
inşallah bizim maçımızdan sonra başarılı olur'' diye konuştu.
         Karadeniz ekibi yarın yapacağı antrenman ile Orduspor maçının
hazırlıklarını sürdürecek.
         (İSM-YU-SÇ)
16:04 26/02/09
"

Sony

mehmet abi çok geçmiş olsun Allahtan acil şifalar dilerim...ayrıca ordu maçı çok önemli hem bir seri yakalamamız açısından hemde play-off açısından...hem ordu hemde bolu ve çaykur rize maçları çok önemli bunlardan alacağımız puan ve puanların ilerde çok faydasını göreceğiz...inş bir aksilik yaşamayız bu seri ile moral bulup misafir kaldığımız bu ligten artık bıktık...yerimize geri dönelim

Donbay

pazar günü orduya gidiorum. . .  ordu maçını alırız gibime gelio çünkü orduspor bize herzaman ilaç oldu bu sefer ilaç deil cıkısımıza yardımcı olucak die umuyorum umarım yeneriz. . . . arabası olan orduya gelsin diorum :)

oguz_5528

Alıntı yapılan: adige73 - 26 Şubat 2009, 16:19:03

arkadaşım maçı 90 dk izlemek istiyorum..kotaya nasıl yansır?...gerçi sorun yok ayın 1i oluyo güzel oldu yani:D

maviay55

Alıntı"Fobimizi yenmek istiyoruz"

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, deplasman sıkıntıları olduğunu belirterek, "Orduspor maçı deplasman konusundaki sıkıntıları aşacağımız bir pencere olacak" dedi.
Bank Asya 1'nci Ligi'nde mücadele eden Samsunspor, deplasmanda oynayacağı Orduspor açı hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Taktik ağırlıklı yapılan çift kale maçta oyuncuların hırslı olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü. Cezalı olan Murat Yıldırım dışında eksik futbolcusu bulunmayan Kırmızı-Beyazlılarda Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, deplasmanla ilgili sıkıntıları olduğunu belirterek, "Kamuoyunda böyle bir ön yargı var. Bu da çok doğru. Rakamlar onu gösteriyor. Ancak biz her maçı bir fırsat penceresi olarak görüyoruz. Bu maçta bizim için deplasmanla ilgili önyargıları kıracğımız bir pencere. Cezalı Murat dışında eksiğimiz yok. İyi mücadele ederek Orduspor maçından puan yada puanlarla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Maç ayrımı yapmadıklarını dile getiren teknik direktör Ercüment Coşkundere, "Hazırlık maçı dahi olsa, kazanmak için oynuyoruz. Maçlarda Samsunspor futbol takımı neler yapması gerektiğini oyuncularımızla paylaşıyoruz. Orduspor'da sıkıntılı bir durumda. O nedenle zor bir maç olacak. İnşallah bizim maçtan sonra başarılı olurlar. Biz kendimiz için başarı istiyoruz. Alt sıralardan uzaklaşıp, üst sıralarda kendimize iyi bir yer bulmak istiyoruz" dedi.

kaynak
www.sporx.com