Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

**KaR6**

jean

bu mactan biraz korkuyorum beraberelik fena sayilmaz aramizdaki puan farki acilmasin ama her zmaanki gibi oynarsak rahat aliriz

universite carsambalilar

haydi samsunhalki akin et orduyaa inletelim orduyu

Akyol

Alıntı yapılan: jean - 25 Şubat 2009, 01:42:52
bu mactan biraz korkuyorum beraberelik fena sayilmaz aramizdaki puan farki acilmasin ama her zmaanki gibi oynarsak rahat aliriz
katılıyorum bende çekiniyorum deplasmanlarda iyi değiliz  :-\

Baskent_Samsunspor

zor olur ama havamız çok iyi çocuklar bu maçtanda alınlarının akıyla çıkacaktır

celebi

2 ihtimal ya biz alırız Allahın izniyle yada beraberlik

ölümüne_55

önceki senelerde bağırdıkları hala kulaklarımda samsun kümeye samsun kümeye ordudan dost fln olmaz biz her sene yaptığımz gibi yine gidip rehin alicaz orduyu organizasyon tamam inş oradan en kötü ihtimal 1 puan alıp gelicez güveniyorum bu takıma iyi  hava yakaladı ölümüne SAMSUN

tanju55

bizim bizden baska dostumuz yok arkadaslar...
bu böylerdir ve böylede kalacaktir...

kumköylü ahmet

ben ise tam tersi bu maci alacagimizi düsünüyorum..
insallahda alacagiz ordu bizim rakibimiz bile olamaz bence

harbisamsunsporlu5517

maca daha 3 gun var ama gurbet olan taraftarımız için http://rapidshare.de/files/45617384/L_G_TV_VE_D_SPOR__ZLEME_PROGRAMI.rar.html linktekı programı paylasmak ıstedım umarım macı sorunsuz ızlerler

Kais

Alıntı yapılan: ölümüne_55 - 25 Şubat 2009, 11:50:20
önceki senelerde bağırdıkları hala kulaklarımda samsun kümeye samsun kümeye ordudan dost fln olmaz biz her sene yaptığımz gibi yine gidip rehin alicaz orduyu organizasyon tamam inş oradan en kötü ihtimal 1 puan alıp gelicez güveniyorum bu takıma iyi  hava yakaladı ölümüne SAMSUN

geçen seneyi unutamıyorum samsun kümeye diye bağırdılar maç bitimi maraton kısmı sonra biz kale arkasından atlayıp üzerlerine doğru koşarken nasıl kaçtılarını unutamıyorum ...

Kais

ordu giresundan daha iyidir.. en azından maç sonunda taşlanırız.onuda yiyelim ne olcak yeter ki SAMSUN'umuz kazansın..hee birde o taşı  atıpda kaçmamak var onuda göze alsınlar.....

ölümüne_55

Alıntı yapılan: Kais - 25 Şubat 2009, 13:28:48
ordu giresundan daha iyidir.. en azından maç sonunda taşlanırız.onuda yiyelim ne olcak yeter ki SAMSUN'umuz kazansın..hee birde o taşı  atıpda kaçmamak var onuda göze alsınlar.....

biz samsun için herşeyi göze alarak gidiyoruz her deplasmana ama orduda taşlayıpta kaçmayan adam görmedim maçtan sonra yolda bizi taşladıkları zaman az tepelere vurup kaçmadılar biz inince otobüsten ey gidi günler ey bence yine aynı senaryolar dönecek   herşeye açığız ölümüne SAMSUN

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 25 Şubat 2009, 11:38:24
2 ihtimal ya biz alırız Allahın izniyle yada beraberlik

Bencede iki ihtimalli maç olur hocam.

İlk ihtimal 2-0 alırız.
2. ihtimal  2-1 alırız.

Baskent_Samsunspor