Fuat Köktaş: “Aday olmayacağım”

Başlatan yönetici, 09 Şubat 2009, 18:39:47

« önceki - sonraki »

yönetici

Köktaş: "Aday olmayacağım"
09 Şubat 2009 / 17:31
Samsunspor'un 21 Şubat'ta düzenlenecek olan olağan genel kurulunda Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, başkanlığa yeniden aday olmayacağını açıkladı.
Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş Nuri Asan tesislerinde yaptığı basın açıklamasında Samsunspor Teknik direktörü Ercüment Coşkundere' nin istifasını basından öğrendiğini ifade ederek " Hocamızla 1,5 saat konuyu görüştüm. Samsunspor söz konusu olduğunda hiç kimsenin duygusal davranmaya hakkı olmadığını düşünüyorum. Ercüment Hocamız bizden süre istedi. Yarına kadar kendisine süre vererek, 21 Şubat'ta yapılacak olan olağan genel kurula kadar görevinin başında kalmasını istedik" şeklinde konuştu.

Ayrıca 21 Şubat'ta yapılacak olan olağan genel kurulda yeniden Samsunspor Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan Köktaş " Samsunspor'un, takımın dağılmaması adına çok paraya ve yardıma ihtiyacı var. İşadamlarından aldığımız destek bitme noktasında. Bu yükü daha fazla taşıyamayacağımızı daha önce ifade ettik. Şehrin dinamikleri bu işe sahip çıkmalı. Takımın önünü açmak adına, çözemeyeceğimiz sorunların başına yeniden gelmemek adına 21 Şubat'ta yapılacak olan olağan genel kurulda aday olmayacağım" dedi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=8926

Akyol

Nazar değdi vallahi nazar değdi güzel bir rüyaya girecekken tekrar kabusa dönmeyelim tek isteğim bu ...

55.hakan

oh be bu güzel bir haber :-X yani en azından yüreklere su serpti.hocanın kalma ihtimali açısından başkan hakkında bir yorum yapmayacağım henüz

Yalnızca BİZ

Unuttular... Samsun SAMSUNSPOR'umuzu unuttu...

KocumVolkan

gelir yerine daha iyisi merak etmeyin arkadaşlar ;)

çarþamba55

devam etmeli, ama bu belediyelerin topunun topuğuna sıkmak lazım. Düşmanmı lan samsunspor size. bu yönetimede destel olmadınız, sizin niyetiniz yok. çakallar.

Sadece Samsunspor

09 Şubat 2009, 18:52:36 #6 Son düzenlenme: 09 Şubat 2009, 19:19:49 SADECE SAMSUNSPOR
Hiç üzülmedim nedense

OYUN PARKI MI LAN BU CANI SIKILAN GELİYOR CANI İSTEYEN BIRAKIP GİDİYOR

kuzey55

Hayırlısı olsun Samsunsporumuz için...

Sercan

kuzey55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 09 Şubat 2009, 18:57:43
Bu şehir SAMSUNSPOR'u unuttu!..

Hiç sanmıyorum.şehir yöneticilerinin büyük bir kısmı unutmuş olabilir.ama ben inanıyorum ki Samsunspor sahipsiz kalmayacak,samsunspor lobisi ve iradesi şehrin yönetim kısmında etkili olmaya başlayacak.

Sercan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Şubat 2009, 19:00:51
Hiç sanmıyorum.şehir yöneticilerinin büyük bir kısmı unutmuş olabilir.ama ben inanıyorum ki Samsunspor sahipsiz kalmayacak,samsunspor lobisi ve iradesi şehrin yönetim kısmında etkili olmaya başlayacak.

Bence çok zor.Halk Samsunspor'dan çok yapılan parklara,bahçelere,yollara oy veriyor.

bengülü

neler oluyor bu takıma neden şokk[ ve ani bir karar alıyorlar kimse samsunsporun üzerinde oyun oynayamaz sayın köktaş hani hedefimiz bu sene orta sıralardı borcumuzu azaltma yapılacaktı ve seneye süper lige çıkartacaktınız ne oldu şimdi

çarþamba55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 09 Şubat 2009, 18:52:36
Hiç üzülmedim nedense

OYUN PARKI MI LAN BU CANI SIKILAN GELİYOR CANI İSTEYEN BIRAKIP GİDİYOR

lanlı lunlu konuşma, terbiyesizlik yapma
adam bi sürü şey yaptı ama yine destek yok bir tane velik maça gelmiyor, yusuf ziya ayrı bi cins zaten. köktaş zaten önceden demişti şubatta bırakacam diye
bu kadar nankör olmayın, önce teşekkür edin, bulana kadar canımız çıkıtor, gelenide tenek çalıp kovalıyoruz ayıp be

jean

09 Şubat 2009, 19:54:26 #13 Son düzenlenme: 09 Şubat 2009, 20:04:20 samsuni
fuat baskani suclamak dogru olmaz elinden gelen iyi gayreti gosterdi keske yusuf ziya sorumsuzu destek verseydide devam etseydi

HaSaNCaN

ben anlamadım bu işi kalleşliği yapan madem tahsin kosif niye siz istifa ediyonuz kim lan bu tahsin kosif mafyamı adam istifa etmiyo bunlar istifa ediyo.