Fuat Köktaş: “Aday olmayacağım”

Başlatan yönetici, 09 Şubat 2009, 18:39:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 09 Şubat 2009, 20:00:52
ben anlamadım bu işi kalleşliği yapan madem tahsin kosif niye siz istifa ediyonuz kim lan bu tahsin kosif mafyamı adam istifa etmiyo bunlar istifa ediyo.

Hasancan
İstifa kararını başkan tek almaz, yönetim kurulu olarak alınmış bir karardır. Yani cümleten istifa ettiler. Ayrıca kalleşlik yargısına nasıl vardığını da paylaşırsan bizimle mutlu oluruz :)

Akyol

Peki Mehmet abi şimdi yönetim kurulu toptan istifa etti genel kurula kadar devam edecekler seçimde bir aday çıkmazsa durum ne olacak? Yönetim devam mı eder yoksa olay başka şekilde mi ilerler??

mehmet yılmaz

Kerhen devam ederler... Geçici bir yönetim oluşabilir yedeklerden. Daha önce çokça yaşadığımız bir süreç yani. Gönülsüz bir şekilde sezonu bitirirler. Takımın çizgisinin ne oalcağını söylememe gerek yok sanırım.

CeLiL_55

Hayırlısı olsun başından beri bu yönetimi istemiyordum şahsen trabzonlu yönetim bize ters inşallah adam gibi bir Samsunlu gelir şu kulübün başına.

cem 55

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 09 Şubat 2009, 20:21:40
Hayırlısı olsun başından beri bu yönetimi istemiyordum şahsen trabzonlu yönetim bize ters inşallah adam gibi bir Samsunlu gelir şu kulübün başına.
trabzonlu yönetim istemiyorum diyosun da kim gelecek bu takımın basına adam başkan oldugu günden beri canla basla bişeyler yapmaya çalısıyo didinip duruyo aday çıkmadıgı için ertelenen kongreler kayyumun ucundan dönülen günler unutulmasın fuat baskan baskan oldugu günden itibaren mantıklı açıklamalar ve bu açıklamalarına paralel icraatlar yaptı ama her zamanki gibi destek hep belli başlı kişilerden geldi o destekte kesilince başka alternatifi de kalmadı fuat başkan benim kendi fikrimdir iyi niyetinden hiçbir zaman şüphe etmeyecegim samsunsporumuza gerçek anlamda katkıları bulunmuş tekrardan aday olmasını istedigim isimdir.insallah hiç sanmıyorum ama şehir artık uyanır ve baskanımız kararını degiştirir ve tekrardan aday olur

Tufan

aday çıkmazsa yine bize hüsran var yani. >:(

Sercan

Nelerle karşılaşacağız daha kim bilir?

CeLL-O

Arkası gelmez dertlerimin bıktım illahlah..  ::)

Mert

Fuat Köktaşa lafım yok da yönetimdeki diğer adamları değiştirmeleri lazım.En başta tahsin kosif bu takımın yakasından düşsün artık.Ercüment hocamızın istifa etmesinde büyük rol oynadı.Yönetim kurulunda değişiklikler olabilir.

ozgur_altunay

bakarsınız galip öztürk baskan olur nedersiniz :)

jean

bence sezon sonuna kadar devam eder fuat koktas aday cikmaz bu mevsimde

ali ihsan

Fuat Köktaş başkan olduğunda pek iyimser değildim.Lakin gerçekten iyi çalışıp bir çok sorunun üstesinden kısa sürede geldiler.Tebrik etmek lazım,kulübün önünü açtılar.Ne kadar borcumuz var,nereye artık belli.Devlete olan borçlarda yapılandırıldı.Ama gelin görün bir kaç işadamının haricinde destek görmediler.Özellikle şehri yöneten kişilerden.Bu durumda kaçınılmaz sonu getirdi.Bir ihtimal var oda şu ; seçim arifesinde olduğumuz için tepeden gelebilecek uyarılar sonucu  belediye başkanlarından ve diğer makamlardan destek gelebilir.Şayet oda olmazsa işimiz çok zor.

Benim korkum şu.Fuat Köktaş şehri,siyasileri ve iş adamlarını tanıyan ve sıkı ilişkileri olan birisiydi.Bu kesimden sadece iş adamlarından destek bulabildi ki oda bir yere kadar,kimse her yıl milyarları kulübe vermez.Fuat Köktaş bile bu işin üstesinden gelemediyse kimse bu işi yapamaz artık havasının şehire  hakim olmasından korkuyorum açıkçası.Bu düşünce bir çok iş adamını caydırabilir.Siyasilerin bakışı ortada zaten.

Siyaseten kendisine hiç yakınlık duymasam da kulüp başkanlığı performansını oldukça iyi bulduğum Fuat Köktaş umarım kararını gözden geçirir ve devam eder.

Ve umarım bu son açıklaması uyuyan bir şehri uyandırır artık.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: çarşamba55 - 09 Şubat 2009, 19:35:58
lanlı lunlu konuşma, terbiyesizlik yapma
adam bi sürü şey yaptı ama yine destek yok bir tane velik maça gelmiyor, yusuf ziya ayrı bi cins zaten. köktaş zaten önceden demişti şubatta bırakacam diye
bu kadar nankör olmayın, önce teşekkür edin, bulana kadar canımız çıkıtor, gelenide tenek çalıp kovalıyoruz ayıp be

kardeşim küfürlü konuşmuşsam gelir yönetici veya moderatör siler seni ilgilendirmez sanki sana küfür ettik, herkes lan diye konuşur ne yapıyosak olay oluyor hiç anlamıyorum

Sercan

samsunmania

Benim farklı bir bakış açım var bu süreçte.
Seçim arefesinde takımın sahipsiz kalacağını zannetmiyorum. STSO seçimlerinde Sn.Tüfenk kendi ada olmayıp başkasını destekledi. Deplasmana bile giden sağlam bir Samsunsporlu. STSO'nı arksına alıp oradan bir yönetimle takımın başın gelebilir.
İkincisi Sn.Köktaş yine aynı kanal ile yeni bir yönetim ile başkanlığa devam edebilir.
Ben umutluyum açıkçası.