Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: merkez - 25 Ocak 2009, 18:05:18
burada bu durumu eleştirenlerin çift takım tuttuğunu ve samsunsporla kimin ne kadar bağlantılı olduğunu nerden biliyorsun ? bu taraftarın cefa çektiğini ne sıkıntılarla her zaman bu takımın yanında olduğunu,millet sıcak evinde yatarken saatlerce binbir rezilliklere rağmen deplasman yaptıklarını inkar eden kim ?
ama bu bu formayı giyen ,üstelik maçı kazanmamızda büyük payı olan futbolcuya nedensiz küfrün açıklaması yada gerekçesi olabilir mi?

lafı kime söylediğim apaçık ortada...öyle bir durum yoksa üstüne alınmaya da gerek yok değil mi?

.

Kais

maça kaç kişi gelmiş ? birde o küçük Samsunspor'lu çocukları unutmamak lazım onlarda gönüllerince desteklerdiler sanırım başlarındaki hocalarıydı o da onları coşturuyordu çok güzeldi dün kısacası

merkez

Alıntı yapılan: kuzey55 - 25 Ocak 2009, 18:09:07
lafı kime söylediğim apaçık ortada...öyle bir durum yoksa üstüne alınmaya da gerek yok değil mi?...

lafı kime söylediğin ortada değil,sana bişey ispat etmek durumda değilim,benim kim olduğumu bilen biliyor,ama bu zamana kadar gönderdiğin yorumlarla mantıklı biri olduğunu düşündüğüm kuzey55 in bu harekete meşruiyet kazandırmasına anlam veremedim.

jean

yenmeseydik isimiz sakatti diger rakiplerimizin tamami puan aldi tam orta siradayiz haftaya yenip rahatlamaliyiz

kuzey55

Alıntı yapılan: merkez - 25 Ocak 2009, 18:10:49
lafı kime söylediğin ortada değil,sana bişey ispat etmek durumda değilim,benim kim olduğumu bilen biliyor,ama bu zamana kadar gönderdiğin yorumlarla mantıklı biri olduğunu düşündüğüm kuzey55 in bu harekete meşruiyet kazandırmasına anlam veremedim.

küfür olayına bende tepki gösterdim.küfürün hiçbir gerekçesi yok zaten tartışmasız.kendileri de belirtmiş ama bunu kalkıpta yargılamak böyle kişilerin haddine değil abicim...konuyu kapatalım haftaiçi gereken yapılsın dedikçe fırsattan istifade vurun abalıya durumu oluyo

Kais

red_white

bencede kapatalım konuyu arkadaşlar iş işten geçmiş olucaklara bakmalıyız

Sadece Samsunspor

ya maça ilgi azdı deniyor ama maraton bile neredeyse doluydu, kapalıda doluydu sadece kale arkaları boştu o kadar

ayrıca maçta bi ara 10 kere mi ne üstüste pas yaptık o an taraftar gerçekten sevinçten delirdi, çok sevindim

delikurt 55

Kartal bu 4 den sonra belini zor doğrultur arkadaşlar, boyunun ölçüsünü almış oldular rövanşı farklı almak da iyi oldu bizim için. Taraftara sıra gelince yibnede çok güzel taraftarımız vardı stadda ben maçı tv den izledim gördüğüm kadarıya cumartesi olmasına rağmen sıtadımız doluydu arkadaşlar çok iyi böyle devam herkeze selam.

nilsah

Bana cevap hakkı doguran sbc li arkadaşlar öncelikle konuştugunuz kişinin kim olguğunu sorgulamadan yazmanız mantıklı bulmadım.ayrıcada küfür eden ve bu tartışmaları yaratan taraf siz değil şirinlerdir bu yüzden sizin cevap vermeniz bana ilginc geldi haaaa siz eger şirinlerde biziz diyorsanız samsunspor aşkı için tek pankart tek bayrak altında tek trübünde takımımızı destekleyin.
Gelelim benim kim olup olmadıgımla ilgili demecinize....sizler kadar bende o trübünden gectim sizin liderleriniz hatda samsunsporun kitabında yazan isimlere beni sorgulatmanız mümkün.
Beni taraftar olmamak ile sucluyorsan samsunspor ile ilgili bilgi alabelicegin kaynaklarınada beni sor bence hiç mahsuru yok.
kayseriden bahsetmişsiniz ya.kayseride polis merkezine alınmandan salınmana kadar ve 2 alkollu taraftarın polisce bırakılmamasına kadar bütün sürecde ben kayseri emniyetinde yalvaran rica eden kefil olmayı öneren 2 kişiden biriyim.bunuda samsun yazılı basınına sorarsınız.
Demişsin ya sen deplasman gördünmü diye son 2 senedir benden cok deplasman görmüş kişi varsa ben onun alnını karışlarım.bana cefa diyorsun gecen sene malatya ilk güvenlik kararını yakalanıp tutuklanma pahasına delip maca gittiğimde bunun adına cefa deniyordu.yoksa samsundan otobüse binip alkol sınırlarını zorlayarak deplasmana gitmek mi cefa idi.
dikkatini cekerim sbc hakkında bir kelime etmedim ama siz etmemi istiyorsanız sbc deki liderlerinizden hakan gibi bir beyefendinin sizin yanınızda olmasından dolayı sbc ayakta alkışlamaktan başka bir görevim olamaz 

sbc_emir

Alıntı yapılan: nilsah - 24 Ocak 2009, 17:53:37
işte bu samsun-kartal macında taraftara 200 tane bilet verildi parasız nerde idi 200 kiş acaba cok merak ettim.ya kızıyorum işte 1 ytl olan bileti bile beleş alıyorsun üstüne üstlük bu güzel günü lekeliyorsun.aynısı kayseride de oldu.istanbuldan gelen taraftar parası ile girdi samsundan gelen taraftar 1 ytl lik bileti yönetime aldırdı.YA ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN HAKİKATEN GİTMEYİN DEPLASMANLARA AYIP YA 1 ytl paran yoktu kayseriye kime güvendin geldin.birde olay cıkardın alkol testine tabi tutuldun.

bak arkadaşım veya yaşın benden büyüktür abi derim saygı duyarımm bizim zorumuza gidenn konu şirinlerinn burhanaa sövmesi dil bizim zorumuza giden senin şu yukarda yazılı olan laflarını demendirr bizlerin cebinde parası olsa tabiki cebinden bilet almak isterr ama orda gelen ben olim bnm gibi arkadaşalrım kardeşlerimin cebinde para olsa inann hekres düşünmeden alırr bileti ama olamyıncadaa yönetim 200bilt almış 500 bilet almış bu sorun deil orda insanların cebinde parası olca karnını doyururduu diosun yaa sizi kayseride emniyette almak için kifil olanlardan biriyimm o zmn bunlarıda bilmen lazımm 3,5kişinin içtiği alkolüde bütün herkese mal etmek sana yakışmazz biz senelerdir bu tkaımın peşindeysekkk sende senelerdir abilerimizlee berabersen bu lafınn bizim gibi gençlere dokuncağınıda iyi bilirsinn saygılarlaa dahada bişe yazmicamm

Akyol

yapmayın arkadaşlar takım iyi gidiyor moraller yerindeyken keyfimiz kaçmasın şirinler bir yanlış anlaşılma sonucu hatalı davrandılar onlarda kabül ediyolar küfürün yanlış olduğunu olay kapandı şimdi bedava,cefa gibi enteresan tartışmalar çıktı parasını verende vermeyende deplasmana giden de gitmeyende eğer kalbini SAMSUNSPOR'a vermişse kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur hepimiz biriz vakit ayrılık değil birlik beraberlik vaktidir.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 25 Ocak 2009, 19:54:13
yapmayın arkadaşlar takım iyi gidiyor moraller yerindeyken keyfimiz kaçmasın şirinler bir yanlış anlaşılma sonucu hatalı davrandılar onlarda kabül ediyolar küfürün yanlış olduğunu olay kapandı şimdi bedava,cefa gibi enteresan tartışmalar çıktı parasını verende vermeyende deplasmana giden de gitmeyende eğer kalbini SAMSUNSPOR'a vermişse kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur hepimiz biriz vakit ayrılık değil birlik beraberlik vaktidir.

bence o burhan konusu kapanmadı, haftaiçi idmanına gidip özür dilenmelidir, adamın karısı bile ordaydı ya yazık vallaha yazık

şimşek_55

Hafta ıcı ıdmana  gıdıp ozur dılenmelıdır katılıyorum.

nilsah

samsunsporlu olmak bir onurdur.siz halen tek yerde kitlisiniz biletin kimin aldıgı yada kulubun vermiş olması benim zoruma giden garip birşey değil.ben hala olaya büyük acıdan bakmanızı istiyorum bunu yapmasını istediğim insanlarda küfürle ve tehdit vari tezahuratla iş yaptıgını sananlara.
bakın şunu anlayın başta topcu sonra hoca ve yöneticiler bir aile olmalı.taraftarda onu saran armalayan bir baba olmalı.şimdi olaya büyük acıdan bakın bu olaylar her lig takımında olan seyler evet bu dogru.o küfür için bir denklem yapıyor herkez kafasından bunu anla bak aşagıda gercek olmadıgı halde herkezin gözünden o denklemler.işte benim kızıdıgım nokta bu denklemlerin olmasına neden ve sebeb olunması.bizim saf ve temiz inanclı taraftarın bu denklemlerde kullanılması.tekrarlıyorum asagıdaki formul her türk takımında hep iş yapan formul

Topcu gözü ile

seyirciye bileti veren yönetim = seyirciyi bunlar bana kışkırtıyor dün antramanda ileri geri konuştumya

Hoca gözü ile

Topcuma bagırıyorlar = hep diyorum taraftara bilet vermeyin istedikleri topcuyu kadroya almadımya  ondan yapıyorlar

Yönetim gözü ile

Biz bunlara bilet veriyoruz=bunları örgütleyen var moralimizi bozmak için basarımızı cekemeyenler kışkırtıyor

Yöneticiler arasında

bunlara bilet verilsin diye .... yönetici istedi= lafımızı dinlemedi artık bir değil iki değil yeter...