Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

nilsah bu iki oldu zaten. sorarım sana hiç gelip o tribünlerde 90 dakka bağırdınmı. hiç o otobüslre binip deplasmana gittinmi. yabancı şehirlerde 1 çorbayı 3 kişi içtinmi ayıptır sölemesi donuna kadar kar yedinmi. bütün çileyi çeken biziz. beleşçi de biziz. kulupden geçinenlerde bizleriz dimi.

maviay55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 24 Ocak 2009, 20:58:16
nilsah bu iki oldu zaten. sorarım sana hiç gelip o tribünlerde 90 dakka bağırdınmı. hiç o otobüslre binip deplasmana gittinmi. yabancı şehirlerde 1 çorbayı 3 kişi içtinmi ayıptır sölemesi donuna kadar kar yedinmi. bütün çileyi çeken biziz. beleşçi de biziz. kulupden geçinenlerde bizleriz dimi.
nilsah bunları yaşadın mı bnde soruorum sana??

kuzey55

uzatmaya gerek yok arkadaşlar...galibiyetin tadını çıkaralım.herkes kendine göre samsunspor için elinden geleni yapmakta zaten...

europe_55

Helal  olsun herkes Aslanlar gibi oynadi!!!!

Artik sira giresun´da...

buradaki macin rövansini Insallah alacagiz...

şimşek_55

Giresundan ınsallah ılk  yarıda aldıgımız  maglubıyetın hıncını  alırız. SAmsunspor  bugun oynadıgı rahat futbol ve  futbol anlayısıyla gelecek adına  onemlı mesajlar vermıstır. 1-2  yıl sonrasının  takımı  kuruluyor gercekten.Futbolunu kabul ettıren baskılı bır takım goruntusu verıyor.Eksıklıklerımız yokmu evet var ama ılk yarıdakı ,gecen senekı samsunsporu hatırlayınca aradakı ucurumu  herkez goruyor.Kartal takımının tum maclarına  gıttım ıstanbulda bu kartal takımından  cok oyuncu gıttı.ozellıkle hucumda  Umıt Tutıncı( Hacettepe),İskender Alın( İBB) ve  Zafer Çevik (denizlispor) ile  anlastılar.Bu kartal takımı  5-6 transfer  yapmazsa dusmenın en buyuk adayı. Samsunspor artık farklı  ve 1980-1990 yılları arasındakı efsane ruh  dırılıyor sankı. Dısıplınlı,sportıf, ınanclı   bır samsunspor gelıyor. GUngorende  Bulusmak uzere. Hangı takımlısın dıye soranlara  ınat  SAMSUNSSPORLUYUM .

Baskent_Samsunspor

4-0 galip gelmişiz tartışılan konuya bak niye futbolcuya bağırmışız neden tek onların fotoları çekilmiş

burhanıda gidecek teknik direktörüde gidecek gerekirse başkanıda gidecek bu taraftarın eli öpülücek bu futbolcular değilmi bize 3 yıldır kahır çektiren tamam bizde bası şeeylere kızıyoruz ama bu şehir zaten yalnızlıktan zaraman ağlıyor bide bizde birbirimize düşersek vay halimize

2.cisi fotolar her kes çekilse elbette ii olurdu ama fotosu çekilen grup yunanistanın rum kesiminin grubu değilya a samsunumuzun heep beraber tutuğumuz takımın samsunsporu destekleyen insanların olduğu lütfen biras hoşgörü

başarının arefesinde lütfen biras daha hoşgörü bağırınandın oturanına Allah aşkına tek ortak sevdamız samsunspor

asıl şimdi bize grubuda lazım piskopatıda lasım hacısıda lasım hocasıda lasım nilşahıda lazım hasancanıda sbçside forzasıda birbirimizi kırmayalım lütfen

hepimiz birimiz birimiz hepimiz için biz bi aileyiz samsunsporluyuz lan bizzzzzzzzzzzzz

Sempatik Bengülü

valla şuan d sporda maçımızın tekrarını gösteriyorlar ilk 2 golümüz süper diğerlerini daha izleyemedim ;D

Akyol

evet şimdi bütün hafta maçın tekrarı için koşuşturucaz benim bildiğim pazartesi akşamı d spor veya futbol smartta saat 22:00 de 1.lig özel programı var ordan izleyebiliriz programı kaydetmek isteyen arkadaşlara duyurmuş olayım.

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 24 Ocak 2009, 22:25:28
evet şimdi bütün hafta maçın tekrarı için koşuşturucaz benim bildiğim pazartesi akşamı d spor veya futbol smartta saat 22:00 de 1.lig özel programı var ordan izleyebiliriz programı kaydetmek isteyen arkadaşlara duyurmuş olayım.

ama şuan zaten tekrarını veriyorki tekrardan verirlermi bilmiyorum

ramcQ_55

Alıntı yapılan: nilsah - 24 Ocak 2009, 17:27:33
ilk defa kızgınım..kim olursa olsun kim yaparsa yapsın samsunsporun formasını basarılı ile terletmiş bir topcuya yapılan cok büyük bir terbiyesizliktir.bana kimse ilk biz cagırdık son biz cagırdık diyemez.neden diyemez derseniz kimse 2 gol atmış bir topcuya küfür etme hakkına sahip değil.ve samsunspor kulubunu taraftarı olarak bilinen gözüken sevgili şirinler.gözlemci bu hareketinizi ve burhanın gezmesini 4.hakem ile birlikte not olarak aldı.şimdi sorarım sizlere burhanın gelmesi yada gelmemesimi,samsunsporun yenmesimi yenilmesimi,yoksa kulubun alacagı maddi yada saha kapamanma cezasımı.ben burhana yada kim olursa olsun samsunspor için ter akıtan topcuya bu yapılan saygısızlık sonucu utandım.
taraftar demek taraf olan demektir.artık ne için taraf oldugunuzu belirtin.sizler yıllarca bu takımı desteklemiş taraftar grubusunuz o zaman grup olarak kalın ve grup olarak samsunspor camiasına layık olun.

olayın icini bilmeden yorum yapmak bence en büyük saygısızlık ve burhanın bize yaptığı gibi şimdi sizde bize yapmış oluyosunuz önce gelelim olayın aslına ....
bir zamanlar SERKAN AYKUT , VE CELİL vardı ne zaman mac yapsak veya sonradan maca girse hep onların adını söyler bütün şehir duyana kadar avazımız cıktığı kadar bağırırdık onların ismini saolsunlar bikere ismini söyledikmi serkanla celilin tüyleri diken diken olur ve koşarak irübüne gelirler bi eli kalbinde diyer eli ise bize slm verir ve herzaman kalbimizdesiniz derlerdi ama şimdi yoklar tabi yok olduklar için o boşluğu burhanla doldurmaya calışacaktık kii
bu olaylar oldu ben aslında burhana 7 numaralı formayı deil 10 numaralı formayı verirdim taki bu güne kadar işin aslına gelirsek biz önce bağırdık önce bize gelecek yok fazla bağırıyoruz şuyuz buyuz hiç bir zaman demedik demeyizde biz samsunspor'un işçisiyiz ve ölene kadarda öle kalacağız bu böle biline

BURHAN arkadaşımız naptı  .???

biz davet ettik yanımıza geldiye samsun tarafındaki kale arkası davet etti ve maratondaki gurup davet etti ve nerelere gitti önce samsun tarafındaki kale arkasına gitti formasını cıkardı ve oraya verecekti ve vazgecti vermedi bizde takip ediyoruz ki birden bize doğru yöneldi aha dedik burhan geliyor dahada iştahlı şekilde bağırmaya başladık ama noldu fısss oturdu yedek klubesine el bile sallamadı bize sanki biz ona bişe yapmışız gibi sonra maratona gitti yaklaşık 5 bin kişiyle sarmaş dolaş oldu ve işi bitti orda ve geri dönmeye başladı aha dedik tekrar dahada iştahlı dahada istekli bağırmaya başladık burhan gelecek ona sevgimizi gösterecez diye ama o yine gelmedi el bile sallamadı gitti yedek klübesine oturdu şimdi soruyorum size şirinler napsın sabır sabır sabır nereye kadar resmen bize küfür etmiş oldu ve sonra olanlar oldu bence tepki doğruydu ama küfür haricinde olaylardan sonra geldi dediki hakem salmadı biz salakmıyız körmüyüz malmıyız bizim tarafa doğru yönelmiş olsaydı hakemde engellemiş olsaydı tmm derdik hakem engelledi bizde ona göre davranırdık ama hem şuclu hem güclü
bakınız bi örnek verecem hemde mactan ve herkez gördü
ömür mactan cıkıyodu yedek kulübesine yönelirken davet ettik ömür buraya die hemen geri döndü ve hakem engeline takıldı ve onu alkışladık ama biz gördük hakeme takıldığını ama burhanı göremedik ne hakeme takıldığını nede bize doğru yöneldiğini
işin doğru tarafı bu

TEPKİ DOĞRUYDU AMA KÜFÜR HARİC

Akyol

tv de nasıldı bilmem ama statda süperdi darısı giresun ve karşıyaka maçlarına.tabi ki resimleri gördükten sonra stadyumda ki boşluklarda göze çarpıyor bunlarda zamanla dolacak diye ümit ediyorum ...

kumköylü ahmet

samsunsporum tebrikler uzun olmusdu hasret kalmisdik bu skorlara
tekrardan tebrikler ilk 6 icin umut var hadi bakalim

Sercan

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 24 Ocak 2009, 22:33:05
tv de nasıldı bilmem ama statda süperdi darısı giresun ve karşıyaka maçlarına.tabi ki resimleri gördükten sonra stadyumda ki boşluklarda göze çarpıyor bunlarda zamanla dolacak diye ümit ediyorum ...

bence takımın durumuna göre tribünün doluluğu gayet iyi..

Sercan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 24 Ocak 2009, 22:37:28
samsunsporum tebrikler uzun olmusdu hasret kalmisdik bu skorlara
tekrardan tebrikler ilk 6 icin umut var hadi bakalim

valla abi çok rahat sölim 8 9 olurdu turgut artistlik yaparak boş kaleye atmadı topu adamda aldı ayağından...

55.hakan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 24 Ocak 2009, 22:39:01
bence takımın durumuna göre tribünün doluluğu gayet iyi..
takımın durumuna göre geleceklerse hiç gelmesinler zaten,nerde taraftar bilinci böyle zamanlarda takımın taraftara ihtiyacı vardır .