Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

sizlerin kendinize göre haklı taraflarınız vardır. bu konuyu daha çok orda 90 dk susmadan bağıran taraftarlarla tartışmak gerekir. burhana gelince ilk biz çağırdık o sonra çağırdı yok. biz susmadan 5 dakikamızı bi futbolcuya ilk defa ayırdık görmüşsünüzdür. adam bi kere dönüp gelemiyosa elini havaya kaldırıp bize bakıp içten bi alkış bize yeterti ama onuda yapmadı. küfüt etmek istemezdik o konuda haksızız ama şunu sormak istiyorum küfürü yiğince niye geliyosun en baştan gelsene ölürmüsün ?

Mehmetcan

sizlerin kendinize göre haklı taraflarınız vardır. bu konuyu daha çok orda 90 dk susmadan bağıran taraftarlarla tartışmak gerekir. burhana gelince ilk biz çağırdık o sonra çağırdı yok. biz susmadan 5 dakikamızı bi futbolcuya ilk defa ayırdık görmüşsünüzdür. adam bi kere dönüp gelemiyosa elini havaya kaldırıp bize bakıp içten bi alkış bize yeterti ama onuda yapmadı. küfüt etmek istemezdik o konuda haksızız ama şunu sormak istiyorum küfürü yiğince niye geliyosun en baştan gelsene ölürmüsün ?
aynen

Sercan

Arkadaşlar bence burhan suçsuzdu.Çünkü tam şirinlere gidecekken hakem onu klübeye oturttu.Sonra Burhan'a küfür edilince Ercüment hoca gönderdi şirinlerin olduğu tarafa Burhan'ı..

HaSaNCaN

hakem uyarsa bile Ömür gibi hakemi gösterip gelemiyom diyebilirdi onuda yapmadı. sonuç olarak olay tatlıya bağlandı maç sonu. ;)

celebi

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 24 Ocak 2009, 17:36:19
hakem uyarsa bile Ömür gibi hakemi gösterip gelemiyom diyebilirdi onuda yapmadı. sonuç olarak olay tatlıya bağlandı maç sonu. ;)

nasıl tatlıya bağlandı

nilsah

hala gelirse ölürmüsün diyorsun.sen beni duymadın galiba 4.hakem gidemezsin dedi.bunu daha net nasıl anlata bilirim.hadi o gelmedi gelmedi.küfür ne ya küfür orda kartal yöneticisi var adam sana gülüyor.adam burhana imreniyor sen adamın gözünde camianı zedeliyorsun.sana kulup başkanından yöneticine kadar herkez susun diye bagırıyor ayaga kalkıyor sen hala küfür ediyorsun.ondan sonra taraftarım biz cekeriz cefa diyorsun.cekme cefa sen cefa cekerken rakibine sefa kendi takımına ızdırap oluyorsun

Mert

Burhana yapılan yanlış ve gereksizdi gerçekten.Olayın tatlıya bağlanması iyi olmuş.Futbolcuların morallerini bu tip şeylerle bozmamak gerek.

Mehmetcan

tmm beyler olay tatlıya baglandıgına gore sorun yoq

nilsah

hayır olay tatlıya baglanmadı veis kardeşimin gecede söylediği muhteşem bir cümle vardı bende altına o cümlenin imza atarım.sinirden aklıma tam gelmiyor celebi kardeşim yazar isterse bu sayfaya
neden tatlıya baglanmadı biliyormusunuz.bu olay 1 değil 2 değil 3 değil yeter artık camiamıza zarar veriyor.ya hangi bir olayı söyeleyeyim anlatayım karakoldan taraftar cıkarılmasımı,emniyet mensuplarının kafa yapmasımı,rakip takım yöneticilerin özür dileriz ama ayıp demsimi.yeter artık böyle taraftarlık olmaz.ya ben neyi sindiremiyorum birde söyleyim mi? ya eskiden yani bundan 5 sene önce falan samsunspor taraftarı maca geliyormuş deyince kendi yönetimimizin,topcunun gözü parlardı.rakip camia ise kendi taraftarına aman sakın uyarısı yapardı korgudan saygıdan.ama son 4 senedir hangi deplasmana gitsem taraftar geliyormuş desem her kezden tek ses var offff keske gelmeseler.evet futbolun meyvası olan ve 12.oyuncusu olan tarfta keşke gelmese deniyor.anlayın benim isyanımı anlayın

Mert

Bırakın birgün herkes Samsunsporlu olmasın o ayrıvcalık bizde kalsın   demişti veis abi

Mert

Alıntı yapılan: nilsah - 24 Ocak 2009, 17:46:03
hayır olay tatlıya baglanmadı veis kardeşimin gecede söylediği muhteşem bir cümle vardı bende altına o cümlenin imza atarım.sinirden aklıma tam gelmiyor celebi kardeşim yazar isterse bu sayfaya
neden tatlıya baglanmadı biliyormusunuz.bu olay 1 değil 2 değil 3 değil yeter artık camiamıza zarar veriyor.ya hangi bir olayı söyeleyeyim anlatayım karakoldan taraftar cıkarılmasımı,emniyet mensuplarının kafa yapmasımı,rakip takım yöneticilerin özür dileriz ama ayıp demsimi.yeter artık böyle taraftarlık olmaz.ya ben neyi sindiremiyorum birde söyleyim mi? ya eskiden yani bundan 5 sene önce falan samsunspor taraftarı maca geliyormuş deyince kendi yönetimimizin,topcunun gözü parlardı.rakip camia ise kendi taraftarına aman sakın uyarısı yapardı korgudan saygıdan.ama son 4 senedir hangi deplasmana gitsem taraftar geliyormuş desem her kezden tek ses var offff keske gelmeseler.evet futbolun meyvası olan ve 12.oyuncusu olan tarfta keşke gelmese deniyor.anlayın benim isyanımı anlayın

Gerçekten bu tip olaylar bizim taraftarımızda oluyor.Bu olaylar sadece egolarını tatmin edemediklerini gösteriyor işte.Onlara gitmiş bize gelmemiş vs. gelmezse gelmesin kardeşim.Adamın bugün morali bozuldu ne derseniz deyin.Samsunspora 2 gol kazandırmış mutlu şekilde sahadan ayrılan adama ne diye küfür yağdırıyosun.

nilsah

işte bu samsun-kartal macında taraftara 200 tane bilet verildi parasız nerde idi 200 kiş acaba cok merak ettim.ya kızıyorum işte 1 ytl olan bileti bile beleş alıyorsun üstüne üstlük bu güzel günü lekeliyorsun.aynısı kayseride de oldu.istanbuldan gelen taraftar parası ile girdi samsundan gelen taraftar 1 ytl lik bileti yönetime aldırdı.YA ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN HAKİKATEN GİTMEYİN DEPLASMANLARA AYIP YA 1 ytl paran yoktu kayseriye kime güvendin geldin.birde olay cıkardın alkol testine tabi tutuldun.

kuzey55

haksızlık yapılmış burhan'a...form yakalamış maçta 2 de gol atmış bir futbolcuya küfür hiçbir mazerete sığdırılamaz ve samsunspor taraftarına yakışmaz,yakışmadı...

Akyol

inanılır şey değil 4-0 ın tadını çıkartamıyoruz bakın arkadaşlar bir futbolcu gider gelir bu hafta ı love you dersin haftaya başka türlü söylersin ama benim en çok kızdığım nokta numaralı tribünde oturan ve ellerinde posterler olan çocukların oradan kaçırılması yaa buna kimin ne hakkı var o çocukların yaşadıkları korkuyu nasıl sevgiye dönüştürmeyi planlıyoruz? yazık çok yazık burhan gelse ne olur gelmese ne olur yaa ama o çocuklar bizim geleceğimiz geleceğimize sahip çıkalım önce!!!

beşnumara

maçtaydım.havanın da güzel olmasıyla çok daha güzel oldu.hele 4  ve 5. dakikalarda gol gelmesiyle tribünler daha da coştu.ön liberoda ömür çok iyiydi daha doğrusu ben hiç bu kadar iyi olacağını düşünemiyordum. takımda herkes çok iyiydi yalnız oktay biraz tutuk geldi bana. takımımız ara paslarını çok iyi yaptı. maça fenerli bi arkadaşımı getirdim. kendisi burda üni. okuyo ama istanbullu.samsunda 3. senesi ama ilk defa samsun maçına gelmiş.takımı çok beğendi. özellikle genç oyuncularımızı çok beğendi.ara paslar müthişti.volkan oyuna girdikten sonra burhanın attığı 2. gol gibi pozisyon yakaladı ama gole çeviremedi. turgut sağ kanatta çok iyiydi. özellikle bir pozisyonda kaleciyi geçmesine rağmen kalaye vurmadı volkana attırmaya çalıştı ama volkan boşa çıkamadı turgut daha ne yapsın.çok hızlı bir depar atıyo yetişebilene aşkolsun :D.veysel,kenan,turgay ve can kademede iyiydi.can her zamanki gibi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.murat yıldırım desen harika zaten.orta sahadaki presi ara pasları müthiş müthiş...

maça şirinlerle burhan arasında olan olay gölge düşürdü.işin aslını bilmeden yorum yapmak istemiyorum ama keşke 4-0'lık bir galibiyetten sonra böyle tatsızlık yaşanmasaydı.