Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Orduspor

Başlatan MeL_55, 05 Ekim 2008, 22:12:59

« önceki - sonraki »

55.hakan

bana kalırsa oyuna serkan aykut turgut ikilisiyle başlanmalı nasıl olsa turgut iyi top taşıyor ama son vuruşları iyi değil serkan a iyi top taşır burhan formsuz bu aralar ikinci yarı serkan oyundan düşerse alınır oyuna ,turgut da koştursun dursun o kanatta napalım hoca inatçı..

teksas_55

hayır stadın ıcıne gırıcez otobusle de  burda asırı sekılde yagmur yagıyo ona gore hazırlık yaparız bızde o yuzden sordum :)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: teksas_55 - 11 Ekim 2008, 12:26:00
hayır stadın ıcıne gırıcez otobusle de  burda asırı sekılde yagmur yagıyo ona gore hazırlık yaparız bızde o yuzden sordum :)

Otobüsün üstüne şemsiye koyun ha :)

Yahu, şu Çarşamba'nın Samsunspor aşkı çok hoşuma gidiyor, kalabalık gelin ama jetten fızlım gelmeyin, yağmur varmış.

maço

jetten degil hocam cetten cetten :D

bu maci bekliyoruz gectik bilgisayarin basina haydi samsunum

sakaryalilarin dedigi gibi

BIZ BU SEHRI TRIBUNDEN SEVDIK

teksas_55

döllere para yok kögenlere bedava stadı yakmaya gelıyoruz  beyler:))) 8 otobus  aLayına gıdeR    çaRşaMbaLıLaR    ***TekSas***

seckin55

Samsun' da hava açtı.gayet güzel..alacagız maçı..şuan yagmur yok.ama samsunspor yagmuru olacak...

köprülüler

Samsunsporumuz son haftalar üst düzey futbol oynuyor. Son vuruşlardaki yetersizlikten maçları kazanamıyor :-[  Ama elimizde Bankasyanın bence en iyi son vuruş ustası var . Birisi bunu hocaya anlatsın. >:( Normal şartlarda 3-0 alırız bu maçı. Son golüde Kral Serkan AYKUT atar. :P

berusa55

Şu an şehirde yağmur yok. Bu saatten sonra kar da yağsa staddaki yerimizi almaya gideceğiz.

Başarılar Samsunspor'um...

berusa55

11 Ekim 2008, 14:24:03 #143 Son düzenlenme: 11 Ekim 2008, 14:26:17 berusa55
Sakat Veysel Aksu dışında sakat ve cezalı oyuncumuz yok biliyorum; yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar...

AlıntıYönetimden Pirim Dopingi

Samsunspor Yönetimi, dün futbolculara Güngören galibiyeti için 5'er bin YTL pirim dağatarak Orduspor maçı öncesi pirim dopingi yaptı. Başkan Fuat Köktaş, Yönetim olarak üzerlerine düşen görevi yaptıklarını belirterek, "Futbolcularında bizi mutlu etmesini bekliyoruz" dedi.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=5313

tanju55

tek bir eksigimiz var oda sakatligi devam eden veysel aksu
onun haricinde tam kadroyuz
ve benim icimden 3-0 gibi farkli bir skor geciyor ama 1-0 olsun bizim olsun

babam bugün stadda olacak insallah ugurlu gelir samsunsporumuza

teksas_55

çaRşambada cok pis yagmur yagıyoo bız az soRa yoLa cıkcas:)) ***çaRşambaLılaRrrr***

Sadece Samsunspor

Şuan yağmur yağmıyor inşallah kazanırız - 16.15 gibi çıkacam allah izin verirse

samsun155

haberexen veriomu.yada bi başka biyer.radyo felan??

Tufan

haberexen veriyor oradan takip edecez artık mecburen....

saldır samsunspor !!!

Akyol

haydi maça maça maça belediye evleri tarafına hücum :))