Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Orduspor

Başlatan MeL_55, 05 Ekim 2008, 22:12:59

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

serkan aykut oynamazsa tepkimizi koyalım ben güngören maçını ve manisa maçını takip edemedim şehir dışında olduğum için internetede gitmedim o maçlarda serkan oynamamış heralde oynasa bir kıpırdanma olurdu forvette ...

Pergani 55

üç sonuca da açık bir maç, inşallah kazanırız

FaT1h

havzalı55

samsunmania

Alıntı yapılan: hi4xi_ceza - 10 Ekim 2008, 21:33:20
D-spor macı verıomu acaba ?  

Hayır. Sakarya-KSK maçını veriyor 15.00 da. Pazar D.Bakır-Malatya, P.tesi Kasımpaşa-Manisa maçları var D Spor'da.

HoliganSamSunLu

vermemesi bi yönden iyi tirübünler dolsun

bengülü

gerçekten bizim işimiz yarın çok zor beyler doğruyu konuşmak gerekiyorsa orduspor genç koşan bir ekip  ama futbol sonucu belli olmaz inş. kazanırız samsunspor benide yanıltır benimde hiç ümidim yok açıkçası 1- 0 olsun bizim olsun

Kaya

orduspor da 30 yaş üzeri kaç tane topçu var bizde kaç tane var biraz araştıralım ya da yaş ortalamalarımızı karşılaştıralım ve lütfen olumsuz olmayalım orduspor kim ya bizim kadro da düşünmediğimiz oyuncular bile gimtk istemzdi oraya...bugün ismimiz yetecektir ayrıca iç saha da da bundan sonra kötü oynayacağımızı düşünmüyorum lig in en iyi takımına karşı bile çok iyi oynamışken bu güvenle daha önce dediğim gibi orduyu yener bolu yu da yener rize maçının favorisi olarak çıkar rize yi de yeneriz hadi hayırlısı

edmontdante

Saat 08.45 itibarıyla SAMSUN'da iyi yağmur var.Hava kapalı.Zemim oldukça kaygan olacak.Umarım hava taraftarı etkilemez.Artık tüm tribünler kapalı zaten yağmuru bahane etmemek lazım.Maç zor olacak.Bence 1-0 olur.

CurvaSudSamsunspor

teksas_55

slm arkadaslar bu macda kalabalik
olurmu tirubunler

havzalı55

yha bu macı tv nın vermemesi bayaa bi kötü oldu bizde everıyor dıe ist den Samsuna qelmedık bıdahaıne qıderiz diye :((:

teksas_55

arkadaslar carsambadan gelıcezde samsunda havalar nasıl yagıslımı??

samsunmania

Bence yağışlı olması Ordu'nun dezavantajı. Bizde teknik kapasitesi fazla adam sayısı az zaten. Samsunspor ayakta kalır maç sonuna kadar.Orduspor, Altay maçının 70. dk sından sonra oyundan düştü.Fizik güçleri bizimki kadar iyi değil.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: teksas_55 - 11 Ekim 2008, 12:05:07
arkadaslar carsambadan gelıcezde samsunda havalar nasıl yagıslımı??

Şu an değil, ama yağabilir.

Hem ne farkedecek ki, stadın üstü kapalı, minibüsten inip, 300 m. yürürüsünüz.