Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

berusa55

Gelecek Cumartesi günü Samsun'da iftar vaki 18,56. Maç ise 20'de. İsteyen insan cok rahat yemeğini yiyip maça gelir.

Samsunspor'umuzu iyi günde kötü günde destekleme vakti. Daha ligin başı...

Tufan

tribunlerden haber varmı nasılmış bizim istanbul tayfası site için güzellik falan deniyordu neymiş o merakla bekliyorum ...

CurvaSudSamsunspor

yarın ben okula nasıl gidim allah için yaaaaaaaa  :'( :'( :'(

bluegreen55

Yazık oldu
ilk yarı ne güzel oynuyorduk ikinci yarı daha defabsif oynamaya başlayınca adamlar takır takır oynadılar 2 tanede attılar... son 5 dakikaya kadar uyuyup son dakikacı zihniyet ile saldırıp gene beraberliği kaçırdık. Golcüler çıkaran Samsunspor bir tane doğru dürüst golcüye hasret.. O kadar gol kaçarmıydı ne amatörce haraketler yaptılar.Öyle beceriksizlikler yaptılarki  o pozisyonlar gol pozisyonu bile olmadı...Takımdan ne ümitliyim nede ümitsizim.zaman zaman iyidi ama tecrübesiz ve genç oyuncuların ağırlıkta olması ile psikolojik etmenlerin futbolumuza etki edeceği kesin.Taraftarımıza çok iş düşüyor...

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Eylül 2008, 18:56:14
rakip hiç top oynamadan maçı kazanmış...

taraftarlarımız herşeye rağmen takımı çağırıyor tribünlere.

yazık oldu.

evet takımı çağırdık ama gelmediler zafer haricinde hiç biri gelmedi valla golümüz geç geldi son anda beraberliğide yakalayabilirdik çok rahat bişekilde ama şans onlardan yanaydı.

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 07 Eylül 2008, 20:32:40
yarın ben okula nasıl gidim allah için yaaaaaaaa  :'( :'( :'(

Şehrinin takımını tutmanın gururuyla başın dik olrak git.

mehmet yılmaz

Maçtan sonra polisle bazı mevzular olmuş. Kartal emniyeti daha önceki yıllarda da bazı konularda ilginç uygulamalarıyla gündeme gelmişti. Efendi gibi maça gelen insalnarı bile göz altına almak istemişler diye duyduk. İstanbul Grubundaki arkadaşlar ayrıntıları anlatacaklardır sanırım.

BOZKURT_55

ben maçtaydım polisler hepimize suçlumuş gibi bakıolardı bi kaç kişiyide aldıklarını gördüm kartalın taraftarı ne ki polisi düzgün olsun yazık oldu maççç

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Eylül 2008, 20:52:57
Maçtan sonra polisle bazı mevzular olmuş. Kartal emniyeti daha önceki yıllarda da bazı konularda ilginç uygulamalarıyla gündeme gelmişti. Efendi gibi maça gelen insalnarı bile göz altına almak istemişler diye duyduk. İstanbul Grubundaki arkadaşlar ayrıntıları anlatacaklardır sanırım.

Malesef öyle oldu nasibini alanlardan biriside benim kelepçelendim alı konuldum nedenmi tribunde meşale yanıyormuş 10 metrelik alan içersinde bende bulunuyormuşum :)allahtan pantolonum açık renkti koyu olsaydı bir kaç saat daha alı konulabilirdim.. sadece bunlarla sınırlı değil eski 2nci başkanımız Şafak gedikoğlu ile polis arasında çıkan tartışmada malesef gedikoğluda alı konuldu.. başkanımız fuat köktaş nedenini bilmiyorum polis barikatlarını yıkmış bağırıp çağırmış... olayın gerçekleri ortaya çıkınca kendilerinden bu yanlışlıktan dolayı özür diledim..! kartal polisini kınıyorum.. maça gelince hak ettiğimiz bir maçtı fakat yediğimiz gollerden sonra demorelize olduk ilk golumuzu biraz geç bulmamız 2nci gol için sitres yarattı yinede o sıcağa rağmen oraya gelen takımımızı destekleyen başta taraftarımız ve oyuncularımıza teşekkürler...

Tufan

geçmiş olsun SamsunSpor_34 maçtan foto falan varmı kimsede ??

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: SPectre - 07 Eylül 2008, 21:20:51
geçmiş olsun SamsunSpor_34 maçtan foto falan varmı kimsede ??

var kısa zamanda siteye koyucam..

bluegreen55

Ben olayı gördüm ..
İlk başta samsunsporlu olduğunu anlamadım.
Bir tane araba sağ tarafta park etmiş duruyordu belliki birini bekliyordu..Kilolu bir polis yaklaştı laf attı..heralde devam et gibisinden ama kabaca...Ama onun park ettiği sağ şerit oldğu gibi doluydu zaten..Biraz konuştular kilolu polis kabadayılık yapıp durdu sonra adamı dışarı çekmeye çalıştı.arabanın içindekiler indi ayırdılar birbirlerinden sonra polis galeyana geldi köy ağası gibi diğer polislere çağırdı alın bunları içeri gibisinde zaten orada polis doludu hemen doluştu 10-15 tane polis adamı şöfor mahalinden çıkarıp tutuklamaya kaldılar o ara samsunsporlu taraftarlar falan doluştu gözaltına aldırmak istemediler. bir arbede çıktı polisler o adamı içeri aldı sonra kilolu polis 1-2 kişiyi daha gözüne kestirdi onlarıda kenara aldı onlarda gözaltına alınmış olabilir.sonra izleyenleri yoldan geçenleri kabaca davranarak dağıttılar.Konunun özünü ve sonrasını bilmiyorum ama olayı yaratan ve büyüten 1 tane kilolu polis vardı...

Kadir ÇELEBİ

Kartalın siyahi oyuncusu ikili mucadelede sakatlanarak (fotoğraf karesinde olan) ambulansla hastahaneye kaldırıldı inşallah kötü birşeyi yoktur.. video görüntülerini daha sonra paylaşıcam arkadaşlar..

kuzey55

tek kelimeyle yazık oldu.ilk yarı çok iyiyydik ikinci yarı anlamsız bir şekilde kendimizi defansa gömdük.buna rağmen sağdan yapılar ortada top kaleciyi gecti  ve defans çizgiden çıkardı.ardından zafer kaleciyle karşı karşıya vurdu top direğin hemen yanında dışarı gitti..atamayana atarlar hesabı 57. de 55. dk da mesale yaktığımız anda kalecimiz veyselin topu elinden kaçırmasıyla golü yedik.ardından şoku atlatamadan ümit tütüncü defansın hatasında güzel bir kafa vurusuyla 2.golü attı.baskı kurarız derken yine pozisyon üretemedik.oktay delibaltanın vasat altı oyunu kendisi hakkında çok da umutlanmamamız gerektiğini açıkça gösterdi.turgut çok etkisizdi.golü bulduktan sonra 2 dk içerisinde 3 poziyon bulduk birisinde turgut boş pozisyonda son dk da topu kafayla auta gönderdi.turgutun çooookk çalışması gerek.veysel bugün biraz kötüydü.kenan hatasızdı nerdeyse.sercan da etkisizdi.hakan orta saha oynadı bugün büyük çoğunlukta yine agresif yine sert zenci oyuncunun kafasını yardı.ardından sarı kart gördü.kalecimiz yetersiz forvetlerimizin kendini geliştirmesi şart...umarım ilerki haftalarda bu hatalardan ders alırız ve iddaalı konuma geliriz...

kuzey55

yine meşale yüzünden arkadaşlarımız içeri alındı.eski başkanımız da polisle aralarında gecen tartsımadan dolayı alındı ama sanırım serbest bırakılmışlar...kartal polisi yine aynı sert tutumunu sürdürdü...