Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Alıntı yapılan: jean - 20 Ekim 2020, 15:20:35Fuat koktasher ne kadar tsli olsada iyi niyetle cabaladigina inananlardanim

Hocam sizi şahsen tanımıyorum ancak çok yanlış bir düşünceye sahipsiniz. Sanırım gurbette yaşadığınız için adı geçen şahsın bu şehre neler yaptıklarını bilmiyorsunuz.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: jean - 20 Ekim 2020, 15:20:35Fuat koktasher ne kadar tsli olsada iyi niyetle cabaladigina inananlardanim

agam bizimle eglenir.

jean

Yurtdisina cikmadan yegeniyle ayni siniftaydik baskan oldugunda konusmustuk is arkadaslari vakit kaybetme baskan olma demelerîe ragmen sahip cikti basarilimi derseniz hayir ben niyetten bahsettim sadece

Stoper

Köktaş ne zaman Samsun siyasetinden silinirse o zaman rahatlarım. Gerçi bunlar arkasından gelecek kişileri de çoktan ayarlamıştır. Milletvekili olmasa bile belediye başkanlığı falan kovalar. Bunlar kene gidibir.

Sadece Samsunspor

Giresun adana macina bakiyorum suan 4-3.
Ibrahima Balde diye birini almis giresun. Tas gibi adam 2 gol 1 asist yapti. Sergio var ortayi yapan o da cok iyi.
Gsden adanaya kiralanan celil cok iyi.
Ergin keles bu ligin gediklisi hala takir takir oynuyor. Mesela ergin Samsun gel dese aninda gelirdi neden dusunulmedi. En azindan 1 senelik alinabilirdi. Yine adana da Ozegovic sirp oyuncu o da iyi.
Bu ligi bilmeyen adamlara bu ligi ogretene kadar zaman geciyor. Bu oyunculari superligde alirsin anlarim. Ama tff 1.lig boyle adamlarla oynanir.

binikalamadım

böyle bir şeyi trabzonsporlu birisi bile söylemez...

Sol Açık

Yalnız arkadaşlar, kendi takımımızı yerin dibine sokuyoruz, "Adana Demir şöyle süper oyuncu aldı, Altay böyle ligi bilen adam aldı" falan diyoruz, 6 maç sonunda sonuç:
Adana Demirspor 11 puan
Samsunspor 11 puan
Altay 10 puan

Ve bu süreçte Covid nedeniyle neredeyse 3 yabancıyla çıktığımız maç yok! "Genç çocuklar" dediğimiz Eskişehir bile 2 yabancıyla karşımıza çıktı, bizim takımdaki 2 yabancıdan birisi yedek olsun diye alınmış olan 19 yaşındaki Yameogo'ydu!

Çok "güzel" oynamadığımız açık, ama gerçekten de en önemli oyuncularımızın sürekli eksildiği bir süreçte, "süper" dediklerimiz bizim önümüze geçemediyse, kendi takımımıza biraz fazla mı yükleniyoruz diye düşünmeden edemiyorum...

cembaba

Alıntı yapılan: Sol Açık - 22 Ekim 2020, 08:01:20Yalnız arkadaşlar, kendi takımımızı yerin dibine sokuyoruz, "Adana Demir şöyle süper oyuncu aldı, Altay böyle ligi bilen adam aldı" falan diyoruz, 6 maç sonunda sonuç:
Adana Demirspor 11 puan
Samsunspor 11 puan
Altay 10 puan

Ve bu süreçte Covid nedeniyle neredeyse 3 yabancıyla çıktığımız maç yok! "Genç çocuklar" dediğimiz Eskişehir bile 2 yabancıyla karşımıza çıktı, bizim takımdaki 2 yabancıdan birisi yedek olsun diye alınmış olan 19 yaşındaki Yameogo'ydu!

Çok "güzel" oynamadığımız açık, ama gerçekten de en önemli oyuncularımızın sürekli eksildiği bir süreçte, "süper" dediklerimiz bizim önümüze geçemediyse, kendi takımımıza biraz fazla mı yükleniyoruz diye düşünmeden edemiyorum...

Katılmakla beraber sezon içinde bazı oyuncularımızın (özellikle Gökhan Alsan) seviye olarak üstlere çıkacağını düşünürsek bir seriye bakar puan tablosu. Bir şekilde doğru bir 11 oluşturup ilk yarıyı tamamlamak lazım.

jean

Gecen sene basindaki sendromu yasiyoruz tekrar oyun sifir bu sefer senepler farkli tabi biran once kendimize gelmeliyiz

KocumVolkan

22 Ekim 2020, 14:27:15 #47724 Son düzenlenme: 22 Ekim 2020, 14:53:44 KocumVolkan
Alıntı yapılan: Sol Açık - 22 Ekim 2020, 08:01:20Yalnız arkadaşlar, kendi takımımızı yerin dibine sokuyoruz, "Adana Demir şöyle süper oyuncu aldı, Altay böyle ligi bilen adam aldı" falan diyoruz, 6 maç sonunda sonuç:
Adana Demirspor 11 puan
Samsunspor 11 puan
Altay 10 puan

Aynen öyle. Ek olarak Demirspor ve Altay'ın, teknik-yönetim konusunda ilerde sorunlar yaşayacağını düşünüyorum. Ümit Özat topun ağzında. Altay taraftarı da çok huzursuz.

Sadece Samsunspor

dün altınordu alanya maçını izledim. altay ın defans çok kötü. paxio sırtlıyor takımı başka bi numara yok

5trawberry

Akhisar'a iyi oldu. Bu kadar beceriksiz olursan böyle olur işte.

eprianu

Geçen hafta şampiyon ilan ettiğimiz İstanbulspor bir puanı son beş dakikada zar zor kurtardı. İstanbulspor'un peşine çıkar dediğimiz Altay ise Altınordu karşısında kaybetti. Biz hala bu ligi 2. Lig gibi zannediyoruz. Manisa FK gibi bir takım çıkar, ligi süpürür diye korkuyoruz. Yok öyle bir şey, burası 1. Lig.

Geride kalan 6 haftalık periyodu belki de en sancılı geçiren takım bizdik. Her hafta sakatlıklar ve koronavirüs vakalarıyla boğuştuk. Ona rağmen şu anda 5. sıradayız ve liderden sadece 3 puan gerideyiz. Yani sadece bir maç!

Tamam, kabul ediyorum üst düzey bir kadromuz yok. Ancak kötü bir takım da değiliz. Birkaç hafta, değil aynı kadro ile 6-7 oyuncudan oluşan iskelet kadroyla bile oynayabilirsek o zaman toparlamaya başlarız. Hepimiz gibi Ertuğrul Hoca'nın da kafasında az çok ideal kadro için isimler netleşmeye başlamıştır. Nurullah, Boli, Yameogo, Ferhat, Savicevic, Tomane vs.

Biz maddi zorluklar ile boğuşurken, puan silme ve saha kapatma cezaları yerken bile zirveye oynamış bir camiayız. Daha şimdiden gerek burada gerekse sosyal medyada "Her şey bitti" mantığıyla yapılan yorumlara katılmıyorum. Allah izin verirse bu sene buradan çıkacağız.

Ekrem

Türkiye Kupası 3. Tur kuraları çekildi.
Rakibimiz Muğlaspor oldu.
Muğlaspor 3. Lig 4. Grupta 1 puanı var.
Bu sene kupayı ciddiye alıp takımıda yormadan gidebildiğimiz yere kadar gitmeliyiz

Stoper

Muhtemelen Muğlaspor ile tarihimizde ilk defa karşılaştık.