TFF 1. Lig 5. Hafta MS | Samsunspor'umuz 0:3 İstanbulspor

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

maço

KocumVolkan

Sevgili adminlerimiz hanginizin aklına geldiyse; şehrimizi ilgilendiren müsabakalarda forumun üstünde Canlı skor yazması çok iyi olmuş.

Nuri Asan

11 Ekim 2020, 05:04:42 #47672 Son düzenlenme: 11 Ekim 2020, 05:10:18 Nuri Asan
Bizim eski futbolcu Aytaç Sulu'nun EA sport takımı varmış. Az önce hafta sonu turnuvasında denk geldim, onlarla eşleştik. Bizim takımın adını görünce EA da (Samsunspor55spor) ufak sohbetimiz oldu, bende Samsunsporda oynadım dedi birde :) biliyorum dedim. İnşallah klavyende oyunculuğun kadar müthiştir diyerek ufak ayar verdim.

Aytaç Sulu'nun takımını yenip,eleyip evine gönderdik.

Kusura bakma Aytaç Sulu :D

Samsunspor55spor'a karşı babam da gelse affetmezdim. Yemezler yani bizde oynayıp oynamaman geçen sene şampiyon olsaydık azıcık faydan olsaydı bakardık ama  ;)

Yinede kibar cocukmuş oyundan sonra (o kadar sinirlerini bozmama rağmen çünkü gerçekten sinir edici taktik uyguluyoruz) süper lig yolunda başarılar dileyip, takımı çok yakından takip ettiğini söyledi.

evolution55

Çarşamba sabah uçakla samsuna inerken çektiğim görüntü, yazık şu görüntüye bak

Nuri Asan

Daha önce bir renktaş, stadın güneş almayan çimenleri kalkmaya başladı demişti. Şu görüntüye göre güneş alan yerlerin bile sapsarı olmaması mucize.

Bu lanet dünyaya KoronaVirus az bile.

Nuri Asan

Bahattin Koseden sonra Ramazan Çevik 'de Kocaelisporda. Okan dernek ile görüsmusler ama yetişmemis.ikinci yarı Okan dernek de Kocaeli'de olacakmış.

Yüksel Yıldırım Kocaelispor'u bizim paf takım yapacak sanki. Orayı da mı aldı ne 😅

Stoper

KocumVolkan

Tomane hakkında bilgisi olan var mı? 4 hafta yok diyorlar... :(

celebi

Evet tomane en az 4 hafta yok ama o 6 haftayı bulur

_SoN_

resmi açıklama.

SAĞLIK RAPORU | TOMANE

Antrenmanda sakatlanan oyuncumuz Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) sağ üst ön uyluk adalesinde orta düzeyde zorlanma tespit edilmiştir.

Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

jean

Neyin nesi abi bu ya var bir ugursuzluk resmen saka gibi her hafta biri salat biri pozitif cildiracam artik

Bafra55

Şimdi görelim kadro mühendisliğini, görelim geçen yıldan kurulan gelecek yılın kadro yapılanmasını. 

Transferler geç kaldı dedik, goygoycu olduk. Yetersiz dedik, "hocadan iyi mi biliyorsun" dediler. Hangi bölge olursa olsun, tek bir adama bel bağlamak böyle sonuçlara yol açabiliyor. Eleştirilecek çok nokta var lâkin ne desek "2 sene öncesini düşünüp şükredin tayfası" tarafından linç edileceğiz. 

Sakatlık, kaza, bela vs. başa gelebilecek gayet normal durumlar. Keşke yaşanmasa ama oluyor işte. Geçmiş olsun, yeter ki Samsunsporumuz şampiyon olsun.

Stoper

Nadir hazır mı?
Tomane, denildiği gibi 4 hafta yoksa, Ahmethan ile olur mu bu iş?
Kulüp üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Gerçekten can sıkıcı oldu bu iş.

_SoN_

Transferin son dakikasına kadar "aşırı konsantre ve bu işin uzmanı transfer komitesi" tarafından nokta atışı bekledik, özellikle forvet hattının yetersizliğini illaki telafi edilecektir diye umduk. transfer tarihi sona erdi ama bizim bir tane alternatif gerçek forvetimiz yoktu. Aldığımız birinci forvetimiz ise bana göre soru işaretiydi, şimdi birinci forvet yok, ikinci, üçüncü zaten yok! Devşirebileceğimiz Burak Çalık'ta dönemezse, bakalım nasıl bir kadro mühendisliği hasatı izleyeceğiz.

isa55

Takımda 6 stoper, 1 forvet var. Tomane sakatlandı. Stoperin birini ileri uçta kullanırız artık. İşin kötü tarafı Recep burak i gönderdiler, savunmamız eksik kalacak!