TFF 1. Lig 5. Hafta MS | Samsunspor'umuz 0:3 İstanbulspor

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Twitter'da bir kaç yerde denk geldim. Futbolcularin Ertuğrul Sağlam'a karşı gruplasma içinde olduğu iddia ediliyor.

Yerel medyada yapılan habere göre ise, Ertuğrul Sağlam'in Ferhat'a sezon başında düşündüğüm 4-3-3 sistemine uygun değilsin kendine kulüp bul dendiği iddia ediliyor.

Bir sorun var. Bu çok net.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ekim 2020, 22:14:24Bursaspor'da Ali Akman diye bir adam var...
Bizim altyapıdan çıkıp da bir arpa boyu yol alamayan adamlar izlesinler kötü günlerde takım nasıl sırtlanıyor.
ve çok zeki oğlan. futbolcu dediğin yetenekten önce zeki olacak. serkandan beri adam gibi futbol zekası olan biri gelmedi. nerde düz futbolcu var bizde.

KocumVolkan

5trawberry

Başkan tabiri caizse yardiriyor. Rahat kafayla sonradan izlemek için bıraktım yayını.

Futbolculara ültimatom verdi.

Bir de Bursa başkanını arayıp başkanım Ali Akman'ı istiyorum dediğini ifade etti.

Bafra55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 19 Ekim 2020, 22:08:27Başkan tabiri caizse yardiriyor. Rahat kafayla sonradan izlemek için bıraktım yayını.

Futbolculara ültimatom verdi.

Bir de Bursa başkanını arayıp başkanım Ali Akman'ı istiyorum dediğini ifade etti.
İyice merak ettim, baştan sona izlemek için müsait değilim ben de daha sonra kesmeden biçmeden izleyeceğim. Sadece şuraya değinmek istiyorum.

1) Kulübün Geçmişi: Yüksel Başkan takımın borçlarını sahiplenip akla hayale sığmayacak bir külfeti üstlendi ve geçmişimize sahip çıktı. Hatta 20 Ocak Anıtı'nı bile kaç yıldan sonra kendi yaptırıyor bildiğim kadarıyla.

2) Kulübün Geleceği: Altyapı tesislerine yatırım yaparak geleceğe sahip çıkıyor.

3) Kulübün Bugünü: Takımın bugününü "Kesemin ağzını sonuna kadar açtım, Samsunspor tarihinin en pahalı transferini yapacağım vs" dedikten sonra transfer işini sözüm ona "kadro mühendislerine" bırakarak hata yaptı. "Başkan bu kadar işin arasında bir de tek tek transfer mi yapsın?" diyebilirsiniz ama öyle iddialı cümleler kurduktan sonra bu kadro ve bu sonuçlar Yüksel Başkan'a da yazar.

Son olarak arkadaşlar whatsapp'tan video gönderdi. Selamet Atlı ve Hüseyin Karataş da kadronun zayıflığından ve 2.Lig kadrosu olduğundan bahsetmeye başlamış artık. Biz burada kaç vakittir söylüyoruz onu. Foruma ve burada yazanlara saygım bir kat daha arttı.

5trawberry

Dayanamadım açtım.
Of ki ne of.
Müthiş konuşuyor.

Sadece Samsunspor

Baskana gercekten sahip cikmamiz lazim. Kazim yilmaz ve Erkut Tutu ya kendileri vermis gibi yaptiklari paralarin bile %50si verim is cozulsun demis. Onu bile kabul etmemisler. Kazim yilmazin 15 milyontl tutunun 2milyon tl alacagi varmis. Bu paralarda yalan olmasina ragmen yuzde50 vermeyi teklif ettim kabul etmediler dedi. Kurusuna kadar alacaz demisler. Baskan yuzde50yi kabul etmeyene 1 kurus vermem dava acacaz dedi. Samsunlu gozukenler sehir kulubunden yelken kulupte 1 tl destek olmamalarina ragmen bana salliyolar oralarda dedi. Et yemisler onu bile kulube yazmislar ben niye odeyeyim diyor. Hakli. Bahia altligde oynamam yazdirmis o donem yonetim imzalamis kume dusulmus. 1.4 milyon euro odedim adama diyor.

Velhasil Baskan her seyin farkinda sehride iyi suzmus. Sonuna kadar sahip cikmaliyiz. Her taraf samsunlu gozuken akbabalarla dolu. Anca dedikodu orda burda baskana salliyolar.

Beyler bu adam enayi degil. Samsun dogumlu olmadigi icin bile dedikodu yapiyorlarmis. Ben hepsinden daha Samsunluyum babami kardesimi Samsuna gomduk diyor.

Forma gecesi 55bin hedefiyle ciktik. 20bin sattik 7bini ben aldim dedi. Forma almamak icin saklanan adamlari gordum diyor. Alanlarda hemen kulubu arayip formalari istemisler. Baskan da birakin dagitalim size yuzde10u kac forma yapiosa onu verelim demis onu bile kabul etmemisler. Parasini verdik hepsini istiyoruz demisler.

Kulup savcilar tarafindan taranirken eski Valimiz osman kaymak durdurdu dedi o derece pislikler cikmis. Baski yapilmis. Kotulemek icin soylemiorm bilsinler dedi.

5trawberry

Hatırlarsaniz Fuat Koktaş'ın söylediği iddia edilen bir dedikodu vardı.
Sayın Valim, Sen Samsunspor'a burnunu çok sokuyorsun herkes kendi işini yapsın diye.
Dünki Yüksel Yıldırım'ın açıklamasından sonra Osman Kaymak'in Samsunspor üzerinden tehdit edildiği kabak gibi gün yüzüne çıktı. Benim görüşüm bu yönde.
Osman Kaymak her fırsatta kendisi ifade etmişti klüpte nelerin döndüğünü ama adam nasıl baskı yediyse, soruşturmayı durdurmuş.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Ekim 2020, 11:38:03Hatırlarsaniz Fuat Koktaş'ın söylediği iddia edilen bir dedikodu vardı.
Sayın Valim, Sen Samsunspor'a burnunu çok sokuyorsun herkes kendi işini yapsın diye.
Dünki Yüksel Yıldırım'ın açıklamasından sonra Osman Kaymak'in Samsunspor üzerinden tehdit edildiği kabak gibi gün yüzüne çıktı. Benim görüşüm bu yönde.
Osman Kaymak her fırsatta kendisi ifade etmişti klüpte nelerin döndüğünü ama adam nasıl baskı yediyse, soruşturmayı durdurmuş.
Osman beyi gorevden aldiran da Fuat koktas duyduklarim dogru ise tabiki

jean

Fuat koktasher ne kadar tsli olsada iyi niyetle cabaladigina inananlardanim

5trawberry

Alıntı yapılan: jean - 20 Ekim 2020, 15:20:35Fuat koktasher ne kadar tsli olsada iyi niyetle cabaladigina inananlardanim
😯😲😲😱😱

Shane_Falco

Alıntı yapılan: jean - 20 Ekim 2020, 15:20:35Fuat koktasher ne kadar tsli olsada iyi niyetle cabaladigina inananlardanim

Yok artık Lebron James...

Sadece Samsunspor

Ironi yapti heralde :D

muzaffer4

Fuat köktaş, ts ve iyiniyetin aynı cümlede olması...

evolution55

süper lige çıkıp da ne yapacaksınız diyen bir şahıs kendisi!