12 Aralık 2019, 15:33:37

TFF 2. Lig 17. Hafta | Samsunspor'umuz - 1922 Konyaspor | 14 Aralık Cumartesi, 13.30

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Dun trabzonun avrupa macina nasil bir 11le ciktigini gordunuz demi. Gs maci ulke puanindan onemliymis bide milliyetcilikten soz eder bunlar. Ahlak yoksunlari. Emrevural denen kisiyede yazacam simdi twitterda kudursun

emrealtinsk

Erkan zengin Adana Demir'e imzalamış 😞

5trawberry

Bu takımın şampiyon olma olasılığının zor olduğu daha önce defalarca yazıldı...
Hatta tabelada Manisa Fk ve Samsunspor yer değiştirse bile şampiyonluğun zor olduğunu ifade etmiştim.
Play-Off'da takımı sırtlayacak ismi teknik heyet neye göre veto etti anlamak zor.
Samsunspor için kesemi sonuna kadar açacağım diyen Yüksel Yıldırım başka hangi nokta transferle takımı terfi ettirmeyi düşünüyor acaba?

_SoN_

Bizim sadece kendi işimize bakmamız lazım,ligin başından bu yana aynı şeyleri yazıyorum ve fikrim değişmedi,bizim kendi işimize bakmamız ve önümüzdeki maçı kazanmamız şart,buna konsantre olmalıyız,rakip puan kaybedecektir, önemli olan bizim kayıpsız takip etmemiz.

evolution55

daha önce deseniz ki erkan zengin alınsın mı, tabiri caizse papaz oyuncu alınmasın derdim hatta bir çoğumuz derdik. ama geçen seneden bu yana gösterdiği performans bu düşüncemizi boşa çıkarır gibi olsa da, bu sene önce teknik direktör futbolculuk sonrasında ise takımdan ani ayrılışı da aynı şekilde şaşırttı.

cembaba

Geçen sene Karagümrük'te 500.000 €'ya oynamış. Bu sene de aşağısına oynamaz. Hayırlısı olsun hakkımızda.

twitter

Bizim canik belediye 80 sayı fark yedi bugün fenerden

Allahtan fener az saldı dünya rekoru kırarlardı çünkü ilk yarı 6 sayı attı bizim canik

jean

Tesadufen denk geldi banada resmen rezillik

_SoN_

Samsunspor taraftarları "cesur yürek büyük başkanı" havaalanından karşılamışlar, yollar sağlı sollu taraftar gurupları ile dolu, inşallah bu şevkle hava hep olumlu eser.

_SoN_

evolution55

Ben de şimdi gördüm 😁

Show adamı 😊 umarız maçlarda da show yaparız 😉

evolution55

Alıntı yapılan: twitter - 30 Kasım 2019, 17:26:56Bizim canik belediye 80 sayı fark yedi bugün fenerden

Allahtan fener az saldı dünya rekoru kırarlardı çünkü ilk yarı 6 sayı attı bizim canik

Kapatsınlar şubeyi yıllardır düşmemeye oynuyorlar zaten. Bir kaç sene önce dönemin belediye başkanı bu şehrin en büyük markası canik belediyesi demişti!

diocid

Alıntı yapılan: evolution55 - 01 Aralık 2019, 12:24:16Kapatsınlar şubeyi yıllardır düşmemeye oynuyorlar zaten. Bir kaç sene önce dönemin belediye başkanı bu şehrin en büyük markası canik belediyesi demişti!
İyi olmak için mücadele etmesinler, kapatsınlar yani, hiç olacak işmi, varolma mücadelesine devam diyorum.

_SoN_

2 puan kaybedince hemen manisa başkanının asıl yüzü ortaya çıktı, hakemlerle ilgili konuşmaya, hatta Samsunspor'u ağzına almaya başladı, tutuşma çok erken başlamış anlaşılan, ama korkunun ecele faydası yok, daha dur, daha yeni başladık ;)

Raqua55

03 Aralık 2019, 23:16:48 #48149 Son düzenlenme: 03 Aralık 2019, 23:24:29 Raqua55
Alıntı yapılan: evolution55 - 01 Aralık 2019, 12:24:16Kapatsınlar şubeyi yıllardır düşmemeye oynuyorlar zaten. Bir kaç sene önce dönemin belediye başkanı bu şehrin en büyük markası canik belediyesi demişti!

Ne olursa olsun Samsunu temsil Eden bir takim bu hallere dusmemeli. Bence Siyasilerin soylemlerine pek takilmayalim Siyasiler hep konusacaktir dertleri rant cikar saglamak. Butun herkez biliyorki bu sehrin en buyuk markasi Samsunspor.  Manisasporun baskani konusmaya basladi ofsayttan attigimiz bir golden yakiniyor ama Ben hangi golumuzu dedigini pek anlamadim. Ofsayttan herhangi bir golumuz var mi? Malesef turkiyede bu tur konusmalar kisa vadede etki gosteriyor. Gecen seneki Galatasarayi hatirlayalim aglaya aglaya sampiyonlugu aldilar. Insallah alt ligdeki hakemler etki altinda kalmaz.