Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ercan0655

10 Ekim 2023, 13:19:13 #49320 Son düzenlenme: 10 Ekim 2023, 13:22:42 ercan0655
novikovas dosyası nedeni ile iki dönem transfer yasağı gelmiş, geçmiş olsun.  Diğer dosyalar ile ilgili biogisi olan var mı? Bir kaç dönem daha yeriz bakalım.

s_uzunkaya

10 Ekim 2023, 13:29:24 #49321 Son düzenlenme: 10 Ekim 2023, 13:34:41 s_uzunkaya
bu cezayıda bilerek yedi yüksel. aldığı mükemmel topcuları bu ligi kullanarak hem onları pazarlıycaktı hemde 2 dönem ohhh mis gibi para harcamadan geçirecekti. bizlerde yasak var diye baskı neim de yapamayacaadık :D ... ulen varya haket tilki iş adamı yaaaa :DDD

beyler hazırlanın. king başkanın bizi aldığı yere gidiyoruz. ondan sonrada zaten zararı harcadıklarını düşünmez satar takımı 2. ligde. para bok gibi adamda nasıl olsa.... 

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: ercan0655 - 10 Ekim 2023, 13:19:13novikovas dosyası nedeni ile iki dönem transfer yasağı gelmiş, geçmiş olsun.  Diğer dosyalar ile ilgili biogisi olan var mı? Bir kaç dönem daha yeriz bakalım.

ahmet sagat, yusuf abdioğlu, tanke filan nasıl gitti? kiralık gitmiştir inşaallah. seneye 1. ligde oynatmaya adam kalmıycak!

Raqua55

Ne yapıp edip ligde kalmamız gerekiyor. 2 dönem yasak geldi. Bunun altından kalkamayız.

_SoN_

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 10 Ekim 2023, 13:39:31ahmet sagat, yusuf abdioğlu, tanke filan nasıl gitti? kiralık gitmiştir inşaallah. seneye 1. ligde oynatmaya adam kalmıycak!

Sadece Ahmet Sagat kirelık diye biliyorum, o kurtarır bizi artık bir alt ligde önümüzdeki sezon.

55.hakan

cas a gidilebiliyor mu

Raqua55

Cas'a gidilecekmiş. Umarım oradan dönüş alırız. Anlamadığım nokta adamın parasını zamanında yatırmışız. Neyin tantanası bu ?

binikalamadım

CAS da kazanacağız galiba tahsilat değil de zamanında ödenmedi diye şikayet etmiş galiba novikovas

binikalamadım

Teknik direktör anlaşması sağlandı...
Y.Samsunspor sezon sonuna kadar Alman çalıştırıcı Markus Gistol ile anlaştı.

binikalamadım

Samsunspor taraftar çay bayağı kaliteymiş ben çok beğendim tavsiye ederim yani

Sadece Samsunspor

4 8 12 kasım. Sırasıyla hatay istanbul pendik ile oynayacagiz. 1 haftada 3 maç.

Raqua55

Ne bir umut ne bir keyfimiz kaldı. 10 maç galibiyet yok.Çok üzülüyorum. Elimizden bir şeyler de gelmiyor. Rüya gibi bir sezonun ardından Paraşütsüz çakılıyoruz. Aleme rezil olduk.

Sadece Samsunspor

Turkiye kupasinda rakip tokat bld. plevnespor

Sadece Samsunspor

09 Kasım 2023, 12:09:48 #49333 Son düzenlenme: 09 Kasım 2023, 13:31:27 Sadece Samsunspor
Tuzlaspor olaylari sonunda patladi. Umarim devlet gerekeni yapar. Hic umudum yok ama insallah biseyler yapilir.

Edit: savcilik sorusturma baslatmis.

Muhammed yakut bu işlere diyarbekirspor baskani ve ads baskani murat sancak i da ekledi ama kesin dokunmazlar sancak a adamin profilinde tayyipten baska foto yok

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Kasım 2023, 12:09:48Tuzlaspor olaylari sonunda patladi. Umarim devlet gerekeni yapar. Hic umudum yok ama insallah biseyler yapilir.

Edit: savcilik sorusturma baslatmis.

Muhammed yakut bu işlere diyarbekirspor baskani ve ads baskani murat sancak i da ekledi ama kesin dokunmazlar sancak a adamin profilinde tayyipten baska foto yok

Dokunmasada yıpratır.Buranın ağası benim diyemez.