Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

4 takim dusecek bu sene. Bunlardan biri olacagimizi iyice hissetmeye basladim. Cunku puan durumunda takimlara bakiyorum şunu yeneriz dedigim takim tek istanbul digerlerinin hepsi soru isareti benim kafamda

defansif orta saha

Daha 6.haftadayız ve dibe demir attık. Küme düşme potasından çıkmak için 16.sıradaki rakip ile aramızda 5 puan fark oluştu, bu da iki maç yapar. Bizim kazanmamız yetmiyor, rakibin de kaybetmesi lazım. Carl Holse ve Flavien Tait iyi elemanlar dedik de takımda iş olmayınca onlar da saldı. Tünelin ucu karanlık gözüküyor, yine aşina olduğumuz slogan iş başında "Kafana göre Samsunspor'um"

defansif orta saha

Alıntı yapılan: 5trawberry - 30 Eylül 2023, 01:54:27Kaybedilmiş bir şey yok. Rakipler aldı başını gitti de biz geride kalmadık. 20 takımlı lig, her an her şey olur. Bir maç da eksiğimiz var üstelik. Takım kötü değil, teknik dokunuşlara ihtiyacı var. Başkan paraya kıyıp iyi bir hoca alırsa bu takım ivme yakalar.

"Başkanın paraya kıyması..." işte bu nokta kafa karıştırıyor. Adam, olur olmaz isimlere para verip "çerez parası" diyor ama iş düzgün bir adım atmaya gelince "benim param da benim param"...

Sadece Samsunspor

30 Eylül 2023, 11:57:34 #49293 Son düzenlenme: 30 Eylül 2023, 12:02:23 Sadece Samsunspor
Artik riza da gelmez bu takima dunki mactan sonra. Bence hic bir turk hoca gelmez. Benim bir onerim var gelin baskana duyurmaya calisalim. Tudor... futbolcularin pestilini cikarir 2 gol yerse 3 gol atar. Bu takimda yetenekli oyuncu olmadigi icin tek cikar yolu cok calismak ve disiplin. Bunu da en iyi yapan hoca Tudor. Tr yi de biliyor. Getir seyret. Ne dersiniz? Twitter da yazdim baskana sizde eger katiliyorsaniz gelin destek verin siz de yazin

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 30 Eylül 2023, 11:57:34Artik riza da gelmez bu takima dunki mactan sonra. Bence hic bir turk hoca gelmez. Benim bir onerim var gelin baskana duyurmaya calisalim. Tudor... futbolcularin pestilini cikarir 2 gol yerse 3 gol atar. Bu takimda yetenekli oyuncu olmadigi icin tek cikar yolu cok calismak ve disiplin. Bunu da en iyi yapan hoca Tudor. Tr yi de biliyor. Getir seyret. Ne dersiniz? Twitter da yazdim baskana sizde eger katiliyorsaniz gelin destek verin siz de yazin

Rıza Çalımbay gelmek istemediğini belirtmiş gibi haberler var. Tudor konusunda son derece haklısın. Savasçı bir oyun yapısı var en azından geride biraz olsun toparlar bizi.

GurbetciFanatik

Baskan da cit yok

Bu sefer kendiside cikmazda anlasilan
Yoksa coooktan cikardi bir aciklama yapardi.

Buyuk Lokma ye ama buyuk konusma demisler.

Raqua55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 30 Eylül 2023, 18:13:35Baskan da cit yok

Bu sefer kendiside cikmazda anlasilan
Yoksa coooktan cikardi bir aciklama yapardi.

Buyuk Lokma ye ama buyuk konusma demisler.

Bence en büyük problem transfer yasağının gündemde olması. Devre arasına kadar 5-6 galibiyet alınırsa yeni transferler ile işin seyri değişebilir.Hoca adaylarınında en büyük çekingesi bundan dolayı kaynaklanmış olabilir.

_SoN_

Bizim kaleciler gd-ankr maçını izliyormudur acaba, a.gücü kalecisi neler yapıyor, bu kaleciyse biz ne iş yapıyoruz diye soruyorlar mı acaba?

Sadece Samsunspor

Taktik anlaminda bence tekrar 3luye donmeliyiz. Cunku butun kamp buna calisildi. Gecen sene bunla oynandi. 4luye gectikten sonraki 2 macta da berbat oynadik.

Raqua55

02 Ekim 2023, 00:35:49 #49299 Son düzenlenme: 02 Ekim 2023, 09:06:54 Raqua55
Fuat çapa, Yılmaz Vural, Hakan keleşin adı geçiyor. Eğer bu adamlardan bir tanesi bile gelirse vay halimize. O zaman adama sormazlar mı Hüseyin Eroğlu'nu neden gönderdin ? Bir klüp bu kadar amatörce yönetilebilir. Milyonları heba etmek bu kadar kolay. Mustafa aztopal sevdan bizi bitirecek.Nasıl bir akıl bu durumları kabul edebilir.

Sadece Samsunspor

O yazilan hocalar veya birilerinin yardimci hocalari bu takima td diye getirilirse pis söverim. Onlar gelecekseydi huseyin hoca niye gitti.

Adam gibi disiplinli caliskan hoca getirin bu takima. Valla bu işin sonu kotu olacak

defansif orta saha

Alıntı yapılan: Raqua55 - 02 Ekim 2023, 00:35:49Fuat çapa, Yılmaz Vural, Hakan keleşin adı geçiyor. Eğer bu adamlardan bir tanesi bile gelirse vay halimize. O zaman adama sormazlar mı Hüseyin Eroğlu'nu neden gönderdin ? Bir klüp bu kadar amatörce yönetilebilir. Milyonları heba etmek bu kadar kolay. Mustafa aztopal sevdan bizi bitirecek.Nasıl bir akıl bu durumları kabul edebilir.

İster misiniz bu isimlere bir de Tolunay Kafkas eklensin???

gecicihesap

İsmi geçen veya geçebilecek olan Şota, Yılmaz Vural, Hakan Keleş, Tolunay, Hikmet Karaman, Fuat Çapa gibi isimlerin hiçbiri bu takımı düzeltebilecek isimler değil.

Abdullah Avcı veya en azından Tayfun Korkut gibi kariyerinde gözle görülür belli başarıları olan bir isim getirilemiyorsa, gelmek isteyebilecek ve faydalı olacak en bariz hedef Bülent Korkmaz olmalı.

_SoN_

Ankaragücü'nde teknik direktörlük görevine Emre Belözoğlu getirildi.

Nereden bakarsak bakalım, "gerçekten bizleri aleme rezil ettiler."

Sadece Samsunspor

Ankaragucu'nde cok farkli seyler donuyor. Tamamen siyaset uzerinden kararlar aliniyor. Morutan in ankaragucune nasil geldigini kimlerin araya girdigini gayet iyi biliyorum. Hoca da da emre gelmesi şaşmaz bir gerçek.