Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

emre

Beşiktaş maçımız Maçkolikte ve Tff'de saat 4'te diye gözüküyor. Maç 4 te mi olacak yoksa hafta yaklaştıkça mı açıklayacak TFF maç saatini? Bilen varsa bilgi verirse sevinirim.

Sadece Samsunspor

12 Kasım 2023, 19:22:08 #49338 Son düzenlenme: 12 Kasım 2023, 20:00:26 Sadece Samsunspor
Kocaeli corum macini izliyorum. Vay be eski forvetlerimiz karsi karsiya tanque ve ahmet sagat. Marius u dusununce bu adamlar ondan kotumuydu diye dusunuyorum

Edit: Yazdiktan 10dk sonra 2side gol atti :)

Tanque kendisinin ve takiminin 2.golunu atti hemde cok guzel goldu

Raqua55

Sosyal Medyada saçma sapan paylaşımlar var. İsrail yakıştırması gibi söylemler mevcut. Bir bu eksikti. Ne İsrail'i arkadaş ne alakamız var. Hasta bunların hepsi

Sadece Samsunspor

Osman kaymak akparti den buyuksehir icin aday adayı olmuş. Ama ben aday gosterilecegini dusunmuyorum cunku karsisinda trabzon lobisi var. Fuat koktas ve erdogan tok engellerler. Tayyip abilerine aday gostertmezler onu. Aday adayligi icin basvuru yapacagani acikladigi instagram sayfasinda ki yorumlarda "hayatimda ilk defa akp'ye verecegim" diyenler dolu ama akp bunu dikkate alirmi fuatla erdogan tok u devre disi birakip aday gostertirlermi zor.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Kasım 2023, 20:36:10Osman kaymak akparti den buyuksehir icin aday adayı olmuş. Ama ben aday gosterilecegini dusunmuyorum cunku karsisinda trabzon lobisi var. Fuat koktas ve erdogan tok engellerler. Tayyip abilerine aday gostertmezler onu. Aday adayligi icin basvuru yapacagani acikladigi instagram sayfasinda ki yorumlarda "hayatimda ilk defa akp'ye verecegim" diyenler dolu ama akp bunu dikkate alirmi fuatla erdogan tok u devre disi birakip aday gostertirlermi zor.

Banada zor ihtimal gibi geliyor. Fakat yeni iç işleri bakanı sayesinde bir çok temizlik yapılıyor. Ucu Fuat köktaş dokunursa neden olmasın.

ercan0655

Başkan görünen köyü açıklamış; "tahta iapanmada bile,transfer yapmak zor, elimizdeki futbolcuları gönderemem, kadro dolu" Boş adamlara iki/üç sene sözleşme yapıldı. Elimizde patladilar. Yine dört büyüklerin elinde kalan yerlilere saldıracak ve deli olmaya devam edeceğiz.

Bu sezon sonu için tahmin yapan bir firma; istanbul 25 puan, Samsunspor 35 puan, Rizespor 39 puan, Alanya spor 40 puan hesaplamış.

binikalamadım

Murat Ağırel: "Tuzlaspor Kulübü yükselme maçları oynanırken Tuzlaspor adına Samsunspor başkanına gidip "Başkan 5 milyon versin Giresun'u yenelim, Adanademirspor ve Samsun şampiyon olsun" diyen Tuzlaspor yöneticisi ortaya çıkmasın istiyorlar. Aynı zamanda bu yönetici Samsunlu...
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım bu teklifi duyunca küfür ediyor, "Yere batsın öyle şampiyonluk diyor" ve reddediyor.
Maçın devre arasına Giresun 2-1'lik skor ile önde giriyor. Tuzlaspor Başkanı Feyzi İlhanlı soyunma odasına girip takımın gol atan oyuncusu dahil en iyi iki adamına "Maça çıkmayacaksınız" diyor ve maça çıkarmıyor. Fransız futbolcu neden olduğunu sorguluyor ama nafile. Çıkan futbolcu yerine oyuna çok genç bir futbolcu kardeşimiz giriyor ama bir hata yapılıyor. Oyuna başkasının forması ile çıkıyor. Hakem 13 dakika sonra görüyor. Uyarıyor.
Üstelik Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile de konuştum. Yazdıklarımı aynen doğruladı. "Evet bu teklif yapıldı reddettim. Bu bir ahlaksız teklifti, izin veremezdim. Herkes hakkı ile kazansın veya kaybetsin dedim" diye belirtti." (Cumhuriyet)

Raqua55

Alıntı yapılan: ercan0655 - 24 Kasım 2023, 16:16:14Başkan görünen köyü açıklamış; "tahta iapanmada bile,transfer yapmak zor, elimizdeki futbolcuları gönderemem, kadro dolu" Boş adamlara iki/üç sene sözleşme yapıldı. Elimizde patladilar. Yine dört büyüklerin elinde kalan yerlilere saldıracak ve deli olmaya devam edeceğiz.

Bu sezon sonu için tahmin yapan bir firma; istanbul 25 puan, Samsunspor 35 puan, Rizespor 39 puan, Alanya spor 40 puan hesaplamış.

O tür firmalar rüzgara göre puan hesapları yapıyorlar. Biz ilk yarı 17-20 arasında puan toplayabilirsek 42 puanı aşarız.

55.hakan

Alıntı yapılan: binikalamadım - 25 Kasım 2023, 14:14:06Murat Ağırel: "Tuzlaspor Kulübü yükselme maçları oynanırken Tuzlaspor adına Samsunspor başkanına gidip "Başkan 5 milyon versin Giresun'u yenelim, Adanademirspor ve Samsun şampiyon olsun" diyen Tuzlaspor yöneticisi ortaya çıkmasın istiyorlar. Aynı zamanda bu yönetici Samsunlu...
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım bu teklifi duyunca küfür ediyor, "Yere batsın öyle şampiyonluk diyor" ve reddediyor.
Maçın devre arasına Giresun 2-1'lik skor ile önde giriyor. Tuzlaspor Başkanı Feyzi İlhanlı soyunma odasına girip takımın gol atan oyuncusu dahil en iyi iki adamına "Maça çıkmayacaksınız" diyor ve maça çıkarmıyor. Fransız futbolcu neden olduğunu sorguluyor ama nafile. Çıkan futbolcu yerine oyuna çok genç bir futbolcu kardeşimiz giriyor ama bir hata yapılıyor. Oyuna başkasının forması ile çıkıyor. Hakem 13 dakika sonra görüyor. Uyarıyor.
Üstelik Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile de konuştum. Yazdıklarımı aynen doğruladı. "Evet bu teklif yapıldı reddettim. Bu bir ahlaksız teklifti, izin veremezdim. Herkes hakkı ile kazansın veya kaybetsin dedim" diye belirtti." (Cumhuriyet)
O sene Tuzlaspor maçlarında bir şeyler olduğunu hissediyorduk zaten

Sadece Samsunspor

Bunlari zaten yuz kere dile getirdik. Kimsenin umrunda olmadi. Simdi mi moda oldu. Ayrica baskan madem boyle bi teklif aldin gitseydin mahkeyemeye ses kaydi alip veya yazildiysa ekran goruntusu alip. Bu futbol pislik yuvasi. Italya gibi catir catir dusureceksin. Juventus u 2 kere dusurduler. Daha gecen hafta ingilterede everton olmasi lazim 14 puani silindi. Ama nerde bizde. Bunlarda unutulacak yalandan cene yormaya gerek yok

Raqua55

Verilmeyen golümüzün iyice incelenmesi gerekiyor. Çizilen çizgi ile alakası yok. Bir kaç fotoda bunu görebilirsiniz. Yönetim uyuma. Düş üstüne pozisyonun