12 Aralık 2019, 15:45:48

TFF 2. Lig 17. Hafta | Samsunspor'umuz - 1922 Konyaspor | 14 Aralık Cumartesi, 13.30

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 25 Kasım 2019, 13:39:10Nerde twetterda saçma sapan diyaloglara giren Yıldırım nerde şimdi konuşan Yıldırım...

Bu sosyal medya var ya herseyi hiç etti

twitter da yazdıklarına göre Türkçesinin zayıf olduğunu düşünüyordum ama görüyorum ki twitter aksine gayet güzel kullanıyor Türkçeyi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: evolution55 - 25 Kasım 2019, 13:41:54twitter da yazdıklarına göre Türkçesinin zayıf olduğunu düşünüyordum ama görüyorum ki twitter aksine gayet güzel kullanıyor Türkçeyi

İtü makina mühendisliği mezunu adam. Bu adamın Türkçe'sinin zayıf olmasının mümkünatı olmaz zaten.

evolution55

tamamen profesyonel düşünüyor. duygusal asla değil

5trawberry

İsmail Başkan hakkında ciddi ithamlarda bulundu...

Bize yine hüsran eğer doğruysa

cembaba

Yüksel Yıldırım'a bakış açım %100 değişti. Nerede attığı saçma tweetler, nerede bugün konuşan adam. Hak vermemek imkansız.

evolution55

celile serkan aykut a ağır konuşuyor

Sadece Samsunspor

maşallah celil cenk serkan ın yaptıklarını duyuyorum şuan. her sene çocuğunun özel okul parasını bursunu alıyorlarmış yyden

Sadece Samsunspor

çok iyi konuşuyor ve mantıklı konuşuyor. duygusallık yok tamamen profesyonel

evolution55

bu cümlenin aynısını bi abime yazdım ben de. duygusallık yok tamamen prosefyonel düşünüyor, bakıyor olaylara

5trawberry

Ne iddialar ne iddialar...
İnanılır gibi değil

s_uzunkaya

adam haklı... kendi paramı kendim harcıycam diyor. haklı.bunu dün demedi üstelik. 1.5 sene şans verdikten sonra dedi.haklı adam... bizim tek zerzenişimiz bu işte kastı olmadığına inandığımız büyük başkanımızın camiadan uzaklaştırılmasıydı...

_SoN_

Yüksel Yıldırım uzun bir konuşma yaptı, benim çok dikkatimi çeken ve aşırı derecede düşündüğüm iki konu var, birincisi İsmail Başkan ısrarla bu kötü çirkin şeyleri söylemek bile istemiyorum, ben para vs almıyorum demişti, Yüksel Yıldırım ise geçen sezon 50 bin tl aylık alıyordu ismail başkan dedi, bu senede istedi ben vermedim dedi, bu doğru olabilir mi?

İkincisi Galip öztürk tarafından aratılmış ve başkanlığı İsmail başkana devretmesi konusunda istenmiş,bu nasıl bir istektir? Bu gerçek olabilir mi?

3 Saatlik konuşmasında benim için önemli olan iki konu bunlar.

evolution55

İsmail Başkanın aylık 50 bin tl aldığı ile ilgili konuyu ben duymuştum geçen sene için. doğru yanlış bilemem tabii

tyyaman

Alıntı yapılan: _SoN_ - 25 Kasım 2019, 16:57:02İkincisi Galip öztürk tarafından aratılmış ve başkanlığı İsmail başkana devretmesi konusunda istenmiş,bu nasıl bir istektir? Bu gerçek olabilir mi?

Aykut Çepni aramış, geçen seneki gibi sen arka planda kal İsmail Başkan yürütsün her şeyi diye ricacı olmuş. Çepni'nin istifa etmesi de sanırım bu isteğin reddedilmesinden sonra olmuştur.

Adamın bariz bir şekilde iletişim sorunu var. Yaptığı konuşmada pankart meselesindeki tweet'ini futbolcuları tartışmaların içerisine sokmamak için attığı şeklinde bir açıklama yaptı mesela. Başka zaman o pankart açılsa bir sorun olmayacağını ama tartışmaların hemen ertesinde futbolcuları da polemiğin içerisinde bırakacak bir hareket olarak yanlış bulduğunu ifade etti ki, bu şekilde açıklandığında gayet mantıklı. Bu açıklama nerede o tweet nerede... Yine de papazın tekinden özür dilemesi saçma, o ayrı.

• İsmail Başkan'ın Samsunspor'daki görevim sırasında hiçbir maaş almadım lafının üzerine 50 bin lira maaş aldığını söylemesi
  • Başka bir futbol kulübünün başkanı olan dostunun spor bakanının Manisalı olmasına atfen Manisa FK'nın şampiyon olacağının daha önceden belirlendiğine dair anedotu

diğer ilginç noktalar.

İsmail Başkan'ın sırf Samsunlu diye yetersiz kişilere görev verme anlayışının tam aksine işbilir profesyonellere kulübü emanet edeceğini açıklaması en önemli kısımdı. Zaten şimdiye kadar bunun yapılmış olması gerekliydi. Umarım en başta 1.5 senedir mikrofonu ayarlamayı beceremeyen arkadaşı yollarlar.

İsmail Başkan da futbola ara vermişken basketbol takımına ağırlık verir, orayı adam eder diye düşünüyorum.

5trawberry

Basın toplantısı benim düşünceme göre verimli oldu ve kafadaki bir çok soru işareti giderilirken,başka soru işaretleri oluştu. Yüksel Yıldırım twitter ortamında şekillendirdiği egoist bencil ve kibirli kimliğinin aksine bir profil çizdi. Kendisi hakkındaki keskin fikirlerim bu sayede yumuşadı.

Bu toplantıdan sonra İsmail Uyanık'a ciddi şekilde cevap hakkı doğdu. Çünkü kendisi hakkında ortaya atılan söylemler yenilir yutulur cinsten değil.

İsmail Uyanık'ın soyunma odasına girip kafasına göre futbolculara prim sözü verdiğini ifade etti. Ve finansör olarak bunu kabul etmediğini sonrasında ise futbolcuların kendisine salladığını ifade etti.

İsmail Uyanık'ın Samsunspor'a para kazanmak için geldiğini' ilk yıl 50bin tl maaş aldığını ikinci sezon ise yine maaş talebinin olduğunu ama bunu kabul etmediğini ifade etti.

İstanbul'da yapılan toplantıda belirli bir yüzdeden vazgeçeceğini ve istersen klübü sana satabilirim teklifinin İsmail Uyanık tarafından reddedildiğini ifade etti.

Aykut Çepni'nin gece yarısı kendisini aradığını ve kendisinin çekilmesini ve Galip Öztürk İsmail Uyanık görüşmesinden bir kaynak çıkabileceğini ve yine bunu reddettiğini ifade etti.

Bu iddialar, iddia hedefinde olan kişiler yüzünden yalanlanmıştı. Bakalım nasıl cevap gelecek bu açıklamalara.