12 Aralık 2019, 14:17:14

TFF 2. Lig 17. Hafta | Samsunspor'umuz - 1922 Konyaspor | 14 Aralık Cumartesi, 13.30

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Cenk İşler teknik ekipten ayrıldı mı ?

eprianu

Alıntı yapılan: cembaba - 22 Kasım 2019, 18:11:18Antrenmanlara bir ciddiyet geldiği gözle görülüyor. Umarım iyi olur bu değişiklik.

Bi zahmet ciddiyet moduna girsin pek kıymetli futbolcularımız. 3 teknik direktör ve efsane başkanı harcadılar, sağ olsunlar.

evolution55

_SoN_

İsmail başkan,istese o zaman anlaşıldığı gibi, yada normalde olan,olması gereken gibi, istifa ettiyse,dernek vs herşeyden istifa eder bırakıp giderdi, onun bir bildiği vardır, dediği gibi Samsunspor, Samsunsporlularındır!!

evolution55

Yüksel yıldırım ptesi basın toplantısı yapacakmış.

jean

Birakacakmi diye korkmuyorum ismail baskan alirim dedi ama tuhaf geleli hic yapmadi boyle birsey bekleyip gorelim

Sadece Samsunspor

Yok birakmaz. Ismail baskan istifa ettikten sonra basina cikcagini soylemisti zaten

evolution55

Vizyoner başkan olarak sorulara cevap verecekmiş

isa55

Bu Manisa 98 puanla şampiyon olur, gidişat öyle.
Profesyonel liglerde en fazla gol atan ikinci takım ve en az gol yiyen takımız. Ama ne şanssızlık ki Manisa gibi bir sıkıntımız var. Aşırı iyiler.
Biz de devre arasında eksik bölgelere takviye yapıp playofftan çıkmaya çalışacağız. Savunmamız çok iyi. Bu sefer olacak inşallah.

eprianu

Uyanık bıraktığı andan itibaren Yıldırım ile aralarının düzeleceğine dair olan umutlarımı hep korudum. Çünkü Yüksel Yıldırım daha önce de bu tarz ani çıkışlar yapmış bir insandı. Ancak bu sefer öyle olmayacak gibi duruyor.

Yüksel Yıldırım, yarın düzenleyeceği basın toplantısı öncesinde futbol kulübüne başkan olduğunu resmen ilan etti. Birkaç kriterini de açıklamış.

Hayırlısı olsun diyelim. Bir yandan Uyanık bıraktığı için üzülüyorum, bir yandan da Yüksel Yıldırım'ın samimiyetine inanmak istiyorum. Zaten buna mecburuz da. Şu dakikadan sonra olacakları kestirmek çok zor. Gaziantep, Karabük, Mersin gibi olmadığımız için elbette şükür ediyorum. Nankörlük etmek istemiyorum ama şöyle bir gerçek de var ki, futboldan anlamayan zengin iş adamlarını hep birileri soymuştur. Aynı olay Yüksel Yıldırım'ın başına gelirse acaba kulüp bundan nasıl etkilenir. Sözü uzatmak istemiyorum, bu kadar para harcanmasına rağmen başarı gelmezse Yıldırım'ın atacağı adımlar konusunda endişeliyim. Bu adamlar zararı geçtim, az kar etme durumunda bile şirket kapatan insanlar.

Bundan sonrası için Allah sonumuzu hayırlı eylesin, bu hikayenin sonunu güzel bitirsin İnşallah.

https://mobile.twitter.com/YY_Samsun/status/1198703986955689985

mehmet yılmaz

Samsunspor'dan Şahane İstatistikler

Samsunspor son 2 maçını 5-0 ile geçerken, istatistik anlamında önemli başarılara imza attı.

Ligdeki son 2 maçında önce Hekimoğlu Trabzon'u deplasmanda, sonra ise Şanlıurfaspor'u Samsun'da 5-0'lık skorlarla geçen Samsunspor son iki maçta 10 gol atmış oldu. Böylece ligdeki toplam gol sayısını 33'e çıkaran temsilcimiz sadece 5 gol yiyerek averajını +28'e yükseltti. Yediği 5 golle Türkiye Ligleri'nde 3. Lig ekibi Fethiyespor ile beraber en az gol yiyen takım durumunda olan kırmızı beyazlılar oynadığı 14 lig ve 2 kupa maçında yenilgi yüzü görmedi. Samsunspor attığı 33 golle yine Türkiye Liglerinin en çok gol atan 2. takımı durumunda bulunuyor. En çok gol atan takım ise attığı 43 golle Manisa FK. Bahattin Köse maç başına 1.08 gol ortalamasıyla Türkiye Liglerinin en golcü oyuncusu durumunda ve toplamda attığı 13 golle krallık yarışında önde gidiyor. Ayrıca Samsunspor 2019 yılı içinde evinde oynadığı hiç bir maçı kaybetmedi.

evolution55

5trawberry

Şimdiye kadar iyi konusuyor...
Ama burukluğum geçmiş değil

eprianu

Vay be, adam 1963 senesinden beri Samsun'da yaşıyormuş. "Bizim zamanımızda Samsunspor kuruldu" deyince, ne diyo bu, diye tepki verdim ama gerçekten de çocukluk yıllarına geliyormuş kulübün kuruluşu. Temel Keskindemir'leri falan izledik diyor. Şaşırdım doğrusu.

5trawberry

Nerde twetterda saçma sapan diyaloglara giren Yıldırım nerde şimdi konuşan Yıldırım...

Bu sosyal medya var ya herseyi hiç etti