TFF 1. Lig 5. Hafta MS | Samsunspor'umuz 0:3 İstanbulspor

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Hocanın basın toplantısında konuşmaları gerçekten çok güzeldi. Uzun zamandır böyle inanarak konuşan ve karşısındakine de bu düşüncelerini ve inancını yansıtan bir hoca gelmemişti. Gerçekten çok mutluyum ve inançlıyım.

maço

hocamızın maşallahı var. Allah nazardan saklasın.
Koşan ısıran takımı oluşturursa zaten şampiyon oluruz.

_SoN_

Arkadaşlar lig başladı, şu forumu bir yoluna koyalım lütfen, bu konuda yetkili arkadaşlara özellikle rica ediyorum.

ngonge

Emeği geçenlere teşekkürler, site gerçekten çok iyi olmuş.

binikalamadım

_SoN_

08 Eylül 2019, 11:26:43 #47660 Son düzenlenme: 08 Eylül 2019, 14:34:18 _SoN_
temin ettim .

twitter

Gişeden bilet almak için minimum 1 buçuk 2 saat önce girmeniz lazım o sıraya

Niğde maçında yaptım o hatayı 1 saat önce girmeme rağmen 50. Dakika girdim maça

_SoN_

Alıntı yapılan: twitter - 08 Eylül 2019, 11:53:55Gişeden bilet almak için minimum 1 buçuk 2 saat önce girmeniz lazım o sıraya

Niğde maçında yaptım o hatayı 1 saat önce girmeme rağmen 50. Dakika girdim maça

Daha önce stada gitme imkanımız yok,en fazla yarım saat kala yetişiyoruz :(

_SoN_

Bu konuda birçok mesaj gitmiş, inş. sadece bu başlığa özeldir, geçmiş olsun foruma :(

isyan

1 Yil kayip galiba. Gecmis olsun

brigand

Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Umarız bundan sonra bu tarz problemlerle karşılaşmayız.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: brigand - 08 Ekim 2020, 15:31:10Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Canınız sağolsun, Samsunspor varolsun.

Arkadaşlar milli maçtan sonra %10 kapasite ile oynayacağız galiba. Passodan kombine satışı olur umarım ve elimiz hızlı olur. 3300 kişi azda olsa buna şükür.

_SoN_

Bu güzel haber renktaş, ilk duyduğumdada sevinmiştim, az kapasitelide olsa, seyircinin alınacağı haberleri bile heyecan veriyor.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Ekim 2020, 16:53:17Bu güzel haber renktaş, ilk duyduğumdada sevinmiştim, az kapasitelide olsa, seyircinin alınacağı haberleri bile heyecan veriyor.

Aynen renktaş, yalnız birde kombinenin hemen bitme durumu olabilir. Hem güzel haber, hemde maça gidememek korkusu var. Bilemedim :D

Eli hızlı olan kazansın diyelim.

seskat

Alıntı yapılan: brigand - 08 Ekim 2020, 15:31:10Baya bir uğraşıldı ancak bu kadarını kurtarabildik. Şükür ki bu başlığa özel bir durum oldu. Ancak yine de son 1 yıllık süreç maalesef kurtarılamadı. Her üyenin aktif olarak kullandığı bir başlık olmasından dolayı tüm üyelerimizden özür dileyerek aflarına sığınıyoruz.

Buna da şükür, sağlık olsun.