Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Emin Kar'in aciklamasini izlemedim. Bordo Mavi Amfi ile ilgili olumlu yorum yapmis da olabilir.
Sonucta birilerinin gudumundeki biri. Mevcut siyasi yapinin A dedigine B diyebilecek birisi degil.
Bana gore asil tepki gostermesi sasirtici olurdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mimar55

Bunlar anlamıyor mu böyle yaptıkca bu düşmanlık demek istemiyorum ama bu husumet büyüyor belki normal davrandalar herşey düzelecek sonucta trabzon şehri yada trabzon doğumlu diye kimsede art niyet aramıyoruz ama bizim hassas olduğumuz konular var bunlara saygı gösterin hani demakratikleşme diyorsunuz ya birazda bu şehirde yaşayan insanlara saygı gösterin.

Ellibeş Numara

Atilla Cebeci ve Dekanın anlattıklarına bakarsak, Emin Kar bordo mavi amfi meselesini hiç önemsemiyor bile, olayın büyümesini istemiyormuş..

jurista

Büyümesin tabi olay ; ne de olsa büyümesin diye her meselede susan, kafasına vurulan ,taraftarına bile sahip çıkamayacak kadar sıkıştırılmış bir hale geldik ... Yazık

olayı gündeme getiren , şaban hocaya yazık oldu ... şimdi suçu olanlar aklandı adam günah keçisi ilan edildi.haydar efendi dava açacakmış ! yazık ! bordo-mavi renkleri kabul edemediği için haykıran birine kendi memleketinde dava açılacak ! tarih de bunu yazar !

samsunsporlu avukatlar olarak şaban sarıkayaya destek olmak için davasına müdahil olmak isteyecek birçok arkadaşım var ama bunu bilmek bile güzel !!!

Desiqner

Trabzonsporlu arkadaşlarım bile bu olaya tepki gösterdi konuştuğumda.
İnsanların değerleriyle adeta dalga geçen açıklamalar yapılıyor.
Yazık günah.Hepimizin bir sabrı , bir dayanma noktası var.
Diyelim hepsi bizim uydurmamız siz kasıtlı yapmadınız ama bir açıklama yapıyorsun insanların siniri bir iken üç e fırlıyor.
Allah'tan korkun...

##kdc##

Alıntı yapılan: jurista - 20 Kasım 2013, 00:26:54
olayı gündeme getiren , şaban hocaya yazık oldu ... şimdi suçu olanlar aklandı adam günah keçisi ilan edildi.haydar efendi dava açacakmış ! yazık ! bordo-mavi renkleri kabul edemediği için haykıran birine kendi memleketinde dava açılacak ! tarih de bunu yazar !

özkan

Emin Kar tepki göstermemiş mi yayında ? Vallaha bravo billaha bravo.Madalya takmaları lazım bize şehrimize bu derece sahip çıkamadığımız için.Yazacak bişey bulamıyorum.Utanıyorum.

Ellibeş Numara

Spor 55 Programı'nın 2.ci bölümü yani dekan bey'in konuşmasının olduğu bölüm..
SPOR 55 18 KASIM 2013 SPOR 55 PROGRAMI IKINCI BOLUM

kuzey55

bu şehirde güvendiğimiz herkes belli yerlere gelince bazı kesimlerin kucağına oturduğu için onlardan farkı kalmıyor maalesef.yazık bize cidden yazık. :(

jurista

Başkan Emin Kar bu durum bizim için sıkıntı teşkil etmiyor ,iki şehrin arasının bozulmasını istemem dedi mi demedi mi ? Bu cevap çok önemli .Dediyse eğer çok yazık olmuş çok ...

Karabudun

Alıntı yapılan: jurista - 20 Kasım 2013, 00:26:54
Büyümesin tabi olay ; ne de olsa büyümesin diye her meselede susan, kafasına vurulan ,taraftarına bile sahip çıkamayacak kadar sıkıştırılmış bir hale geldik ... Yazık

samsunsporlu avukatlar olarak şaban sarıkayaya destek olmak için davasına müdahil olmak isteyecek birçok arkadaşım var ama bunu bilmek bile güzel !!!

Samsun' da adet olmuş Samsun' a giydirene susup Samsun' u savunana vurmak! Kendi insanlarımız dahi öyle bir profil çiziyorlar ki hani ben mi abartıyorum bu şehri diye düşünüyorum zaman zaman.

Serkan

Emin Başkan'ın böyle bir şey demiş olacağına inanmak istemiyorum ama demişse artık savunulacak bir yanı kalmamıştır :(

80lerden

Demediyse ne olacak?  Harbiden yazık bee.

mehmet yılmaz

Mevzuyu biraz geç takip ettim. Emin abi bunu demisten de once haberi yapan kişinin profiline bakmakta fayda var. Tsli, bize her yer bilmemneci birisi. Samimiyeti sorgulannadi gereken bir gaber degil mi sizce de?  Ustelik facebook sayfasindan yalanlamis emin abi.

jurista

Sevgili Mehmet , o haberi yapan kişinin , bu camiayı yıpratmaya çalışan samsunspor kulübüne zarar vermeye çalışan herkesin allah belasını versin ... başkan biraz daha erken yapsaydı bu hamlesini kalpler kırılmayacaktı ...