Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jurista

hayır elbette renkleri de değişmeli ,koca profösörün yaptığı açıklamanın saçmalığını anlatmak için onu söyledim.tabi karşısında atilla gibi konuşamayan biri olduğu için normaldir. hala yönetimden ses yok ! demek ki sadi Subaşı'na söylenenler de yalan oldu

FaTiH_HaN

Arkadas bu kadar terbiyesizlik olmaz, trabzonda dog Samsuna gel tamam sikinti yok Samsuna gelene vize uygulanacak degil. burda esnaflik yap zengin ol sayginlik kazan millet vekili ol sonra git universitede dekanlik yap ve seni sen yapan degerleri sana kazandiran sehre saygisizlik yap. sonra kirildim bozuldum. yine suclu taraftar mi oldu simdi?

Ayberk

Koltuğun bordo olması eyvallah, fix devlet okulu konferans salonu koltuğu rengidir :D de, isim ne alaka hacı? az karşınızdaki insanları salak yerine koymayın daa

Desiqner

Birini bordo mavi yapsa öbürünüde kırmızı beyaz yapacakmış.Sadaka mı veriyorsun rektör efendi ?
Böyle adamlar temizlenir umarım memleketimizden...
Ya orada oturma ya bu şehrin değerine sahip çık.

mimar55

Valla izlemesem daha iyiydi nasıl bir mantıktır kardeşim bu biri bordo mavi diğeri kırmızı beyaz ktüde olsan yaparmıydın bu kadar mı saf görüyorsunuz bizi ben anlamıyorum inanın şu konuşmayı dinleyene kadar bu kadar takılmamıştım anfinin isimlerine özür dileyen taraftarlar derneği başkanı kim neden özür dilemiş o kısmı anlamadım sen seç renkleri demiş oda dekanına yalakalık olsun diye bordo mavi yapmış şehire hizmet ederken şehire olan sevginden mi ediyorsun yoksa maaşını bu şehirde aldığından dolayı mı şehire yaptığımız hizmetleri anlatacak değilmiş. sonuçta dekan adam ona fuzilinin bir şiiri ile cevap vermek isterim renklerle ilgili olduğundan diploma verdiğinden

Mey biter saki kalır,
Her renk solar haki kalır,
Diploma insanın cehlini alsada;
Hamurunda varsa eşeklik, baki kalır..

evolution55

fanatik gazetesinde canberki, beşiktaşın istediği yazıyor

Karabudun

Adam bizim hassasiyetimizi umursamıyor. Kompleks yapmış, önceki dekana sallıyor. Yaşadığı şehirden bu kadar mı bihaber? Sitede daha önce küfretmedim, bu dekanı da boş geçeceğim. Ama hak etmiyor değil!

55cem55

Şehire ne yapmış merak ettim..acaba şehir sana neler yaptı eşin izmirli geldi hiçbi halt bilmeden faydasızın önde gideni milletvekili oldu kimse hala tanımaz etmez niye hiçbi halta yaramadığı için şimdide boş boş geziyor sağda solda...geldin dekan oldun bi de rektör olmak için alttan alta çalışıyorsun özel kolej açtın paranı kazanıyorsun..vefat eden izmirli olan eşinin babasını bile gittin trabzona defnettirdin...Samsun'un gereksiz ailesi

Duško Milinković

yaklaşık 1 yıl önce futbol şube sorumlumuz sayın nihat beyin belediye başkanı olduğu çınarlık belediyesine gitmiştim.Belediyenin bahçesindeki park alanını belirleyen dubaların hepsi bordo maviydi. Şuan ne durumda bilmiyorum.fotoğrafları var bilgisayarda arıyorum bulursam yükleyeceğim. O zaman çok sinirlenmiştim.Umarım düzeltmiştir.

yirmiuc

Al bu ilaci yap bordo mavi..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

yirmiuc

Yonetimde dogum yeri Samsun olan kac kisi var ki zaten?
En kotu Samsunlu en iyi trabzonludan iyidir.
Yusuf Ziya Yilmazi , mevcut Canik bld baskanina tercih ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Duško Milinković

Yanlış anlaşılmasın.yönetime laf etmek için yazmadım.Belki bir çalışanın işgüzarlığıdır.Düzeltilirse iyi olur demek istedim.

Duško Milinković

Karabudun

Şu şehir bir uyanamadı gitti!

jurista

19 Kasım 2013, 23:22:00 #38744 Son düzenlenme: 19 Kasım 2013, 23:30:26 jurista
Başkan Emin Kar Amfi olayı ile ilgili Atilla Cebeciye bağlanıp birşeyler söylemiş .İzleyemedim bilmiyorum ne söylediğini ama sanırım duymak istediğimiz şeyler değil zira bana aktaran kişi can sıkıcı dedi ... Takip eden varsa paylaşabilir mi ?