Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serpico - 18 Aralık 2011, 23:36:26
hani tamam daldın da ağır yaralı falan ne demek ya :)
akan abi mesela yaralansa ağır yaralı olur. :deli:

babasamsunlu

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Aralık 2011, 23:42:28
akan abi mesela yaralansa ağır yaralı olur. :deli:

;D ;D ;D ;D ;D

ama işte yaralayacakadam lazım :D :D

Serkan

maç çıkışı birşeyler oldu ama ne oldu onu bilmiyorum

Desiqner

Ajan

Usta maç sabah oynanmadı ki o resimler bu maça ait değil yani milleti galeyana getirmekten başka bir işe yaramaz.

Desiqner

Maça alınmayan beşiktaşlılar varmış onlarla olay olduğu söyleniyor sabah.Ama bilmiyorum tabi böyle olaylar bize birşey kazandırmaz.Taşlama mevzuu doğru twitter'dada rastladım...

Ajan

Maça alınmayan beşiktaşlılar var mevzu da oldu ki bunlar artık deplasmana gelenin de gidenin de doğal karşıladığı şeyler sanal alemlerde bu kadar dillendirilmemesi lazım olanların.

Not: Yazdıklarım sana karşı bir şey değil yalnız abi yanlış anlaşılma olmasın genel olarak böyle olmalı bu işler

Desiqner

Yok hocam ben doğrulamak için koydum zaten.Abartı var tabiki ama bişiler olmuş.Neyse minimini kuşlarla işimiz bitti.Biz sivas'a bakalım...

cgr

Sımdı Manısa - G.Bırlıgı macını ızledım, trıbunler bombos. Ulan o puanda bız olacaktık full cekerdı be stad.

CurvaSs

td'de no post almışım, bekliyordum zaten.

King Of The North

Beni de az ağır yazdım diye maçkolikten atmışlardı birkaç zaman önce, arada bakıyorum şimdi bir küfürler var kavgada dahi söylenmeyecek, ne no post alan var ne de uyarılan, tek suçumuz Samsunsporlu olmak bu dünyada...

ErkÇay55

Maç çıkışı stad girişi karşısında kaldırımda Şirinlerden birsinin gözüne biber gazı sıkılmış arkadaşı suyla yüzünü yıkıyordu.

emrullah

http://www.samsunspor.org.tr/taraftar.asp?islem=foto
klubumuzun web sitesindeki fotoların içinde 2 ezik takımın formasının arkasına sitemizin altın kuralı yazılmış nasıl bir durumdur bu çözemedim  :o

samsunum

Dün sahilde gezerken sinama  filimi çekiyorlardı  ismi karayel poyrazmış yönetmeni filimde samsunspor taraftarlarıda olacak diyordu