Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Alıntı yapılan: feveran - 17 Aralık 2011, 19:03:28
akşam serkan aykutu gordum sakallar bır karış atakumdkı bir iddaa bayınden  cıkıyodu cok çökmüş çok üzüldüm vay ber srkan neydın 2005 model opele bınıyo iddaa alışkanlıgı baya olmuş

Ondaki paranın biteceğini zannetmiyorum :)
Ben de Atakum'da görmüştüm, kensinin iki katı manita ile elele geziyordu :)

5trawberry

Alıntı yapılan: Umut - 17 Aralık 2011, 19:10:06
Bugün 13.00'da başlayan 55 Gençlik maçının sonucuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Bayadır bakıyorum TBL'nin sitesine diğer maçlar geldi bu maçın sonucu halen daha gelmedi.

55 Gençik 53
Balçova Belediyesi 55

feveran

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Aralık 2011, 19:11:23
Ondaki paranın biteceğini zannetmiyorum :)
Ben de Atakum'da görmüştüm, kensinin iki katı manita ile elele geziyordu :)

gecendede gordum ıddaada başında şapka vardı tanınmamak ıcın takmış kral dedık konustuk bıraz baya gerçekden çökmüş

5trawberry

Alıntı yapılan: feveran - 17 Aralık 2011, 19:13:33
gecendede gordum ıddaada başında şapka vardı tanınmamak ıcın takmış kral dedık konustuk bıraz baya gerçekden çökmüş

Alıntı yapılan: lucarelli - 28 Mayıs 2011, 15:54:05
Ne kralmış be her iki sayfada bir çöküyor  :P :P

Her sakal bırakan çöküyorsa vay halime  :D :D :D

Serkan Aykut Sayfasından alıntı
Orda da çökenler var :D

samuray

bizim rakiplerimizin puan alamaması iy oldu farkın acılmaması lazım ordu kayıp karabük kayıp bu iki takımı hğeedeflememiz lazım buna antalya antepte katılabilir de bizim devre arası iyi transferler yapıp iyi başlamamız lazım inşallah bşkt maçı bizim için dönüm maçı olacak

isa55

17 Aralık 2011, 21:11:38 #25056 Son düzenlenme: 17 Aralık 2011, 23:36:31 isa55
Bana göre A.Gücü ile Karabük düşer. Üçüncü takım biz olmayacağız. İnanın ligdeki takımlarda hiç birşey yok. 3-4 takviyeyle üstesinden geliriz.

hakan55

birşey sormak istiyorum.Bu sezon olay-off başladımı? Alt sıralarla ilgilide son dört takım play-aut- mücadelesi verecekmi?

cany

play-out seneye olacakmış. bu sene sadece play-off olcak üst sıralarda

muzaffer4

yarın 15:00 e kadar bld evlerinden bilet bulunabilirmi arkadaş sordu bende şimdi merak ettim... :hnk: :hnk:

Desiqner

Biz Alaçamdan bir otobüs geliyoruz maça yarından fazlası Beşiktaşlı maratondayız.Oturacaklar kös kös bende boğazım yırtılana kadar bağıracağım... Ne mutlu memleketinin takımını tutabilenlere...

kýzýlyýldýz55

samsunspor facebook sayfasının yönetimmin eline geçmesi çok kötü oldu
insan bi çağrı yapar taraftarı harekete geçirir gecen seneki videoları felan paylaşır adminde tık yok maç sonucu yazmaktan başka bir işe yaramıyor

55ertan

Alıntı yapılan: Desiqner - 17 Aralık 2011, 22:59:48
Biz Alaçamdan bir otobüs geliyoruz maça yarından fazlası Beşiktaşlı maratondayız.Oturacaklar kös kös bende boğazım yırtılana kadar bağıracağım... Ne mutlu memleketinin takımını tutabilenlere...

keske alacamdan hep bir otobüs kalksa

Desiqner

Keşke ama bildiğiniz şeyler işte :)

ugrass

Ertuğrul Sağlam: ''Ne hedeften döneriz, ne de başarısızlığımızı isteyen insanlar bizi bu yoldan çevirebilir. Kimse istifa beklentisi içinde olmasın.''