Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

muzaffer4

yirmiuc

mersinin golleri 4 farklı yabancı oyuncudan gelmiş.

özkan

maçların ikiside güzel skorlarla bitti..

isyan

kamuri

Alıntı yapılan: Kaya - 17 Aralık 2011, 15:26:51
Karabük'ün renkleri ne Kamuri  :D Ts'nin renklerine yakın olmasın.. :rulet: :rulet:
ben kırmızı mavi diye biliyodum ama pankarta bakılırsa borda mavi gibi duruyo :)

SAMSUNLU ORUMA 55

Ne kadar doğru ama bilemiyorum bana da denge gazetesi köşe yazarı kıvanç abi söyledi.. Samsunspor hikmet karamanla anlaşmış.. Kıvanç abiye de denge gazetesi spor müdürü söylemiş..

GurbetciFanatik

süper oldu 3 rakipte 3 puan alamadi

Ordu  17
Antep 15
Karabük 12
biz     11
a.gücü   7

SametYılmaz55

adamların yabancıları bir maçta 5 gol atıyor.Bizim yabancılarda 15 maçta 7 gol atıyor :rulet:

GurbetciFanatik

karabük  Besiktasta
Ordu   Trabzonda
G.Antep  evinde Bursayla

ordanda bi 0 cekseler  ;D ;D ;D ;D

muzaffer4

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 17 Aralık 2011, 16:02:47
adamların yabancıları bir maçta 5 gol atıyor.Bizim yabancılarda 15 maçta 7 gol atıyor :rulet:

zaten 9 golümüz var  :(

Ayberk

Takım olarak gol krallığında iddialı konumdayız, 2. sıradayız 9 golle :kafa:

feveran

akşam serkan aykutu gordum sakallar bır karış atakumdkı bir iddaa bayınden  cıkıyodu cok çökmüş çok üzüldüm vay ber srkan neydın 2005 model opele bınıyo iddaa alışkanlıgı baya olmuş

fanatik samsunsporlu

burakında 13 gol attığına bakma .o kaçırdıklarınla teselileri verem eder.olsunlarda zaten

Atakumlu

Alıntı yapılan: feveran - 17 Aralık 2011, 19:03:28
akşam serkan aykutu gordum sakallar bır karış atakumdkı bir iddaa bayınden  cıkıyodu cok çökmüş çok üzüldüm vay ber srkan neydın 2005 model opele bınıyo iddaa alışkanlıgı baya olmuş

hay masallah be abi bakkal mısın iddaa bayi misin  :D

Shane_Falco

Alıntı yapılan: feveran - 17 Aralık 2011, 19:03:28

:( :( Vay be gerçekten üzücü bir durum eyy gidi Serkan Aykut be....