İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Kafanın karışması normal Burak , Saluru adam yapanda Uyanıktır ama ropörtajda denildiği gibi Brütüstür kendisi.

Oğlunun B.Şhirde belediyesinde çalışmaya başlaması da Y.Z.Yılmazı haklı göstermesine de sebp oluversin.

Herşeyi bilen Salur takımı kimin Şikayet ettiğini niye dile getirmiyor!

Huysuzlandıgın tek nokta İsmail Uyanık ın başkanlığı dönemi mi?

Kendini Samsunspordaki haksızlıklardan aforoz mu edeceğini sanıyorsun sağda olsda yazmayla , röportaj vermekle?

Neyse , yürüyüşten sonra böyle iddaların dile gelmeside manidar...

babasamsunlu

vaayyy bee...Kime inanacaz neye inanacaz nasıl inanacaz...
Şimdi burda bu konu hakkında bir çok şey  söylenecektir..Kimisi sülüyü haklı görecektir..Kimisi felan fişmekan işte..
Ama ben sadece kulübün geleceği konusunda fikir beyan etmek istiyorum...

İnandığımız karşılıksız  sevdiğimiz uğruna göz yaşı döktüğümüz derdini dert ettiğimiz kulübümüz sanırım 2012 de kapanacak..Çünkü bu gidişle kurumsallaşmamız mümkün değil..

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Sercan

PEk çok şey konuşuluyor,ama İsmail Uyanık varken,sahada da adam gibi Samsunspor vardı..

Serkan

3 Sezonluk dizi film çıkar bu olaylardan..

babasamsunlu

Ne üçüde ne beşi..Ulan boşuna büyük takım değil şu Samsunspor..İçerden dışardan yediler  yediler bitiremediler..kazalar belalar buhranlarda cabası... :( :( :( :( :( :( :( :(

Serkan

babasamsunlu

:D
dostum değil ul an yazmıştın..Ul an yazınca dostum çıkıyor :D :D

Serkan

ne kadar hoşgörülü bir site tasarımına sahibiz :p

mehmet yılmaz

Diyelim ki İsmail Uyanık cebine attı ( Röportajda onun döneminde hiç bir yöneticinin para falan vermediği açıkça söyleniyor zaten ) karşılığında adam gibi bir Samsunspor vardı ( hatta röportajda güya Uyanık'a karşı olmasına rağmen bu da söyleniyor ) Diğerleri hep kendilerine aldılar ve sonucunda ortada gurur duyabileceğimiz bir Samsunspor bırakmadılar.

İsmail Uyanık'ın hataları olmuş mudur, olmuştur belki ama benim canım o kadar yanıyor ki onsuz geçen yıllarda artık o hataları bile görmüyor, kabul etmiyorum bir Samsunsporlu olarak. İsmail Uyanık'ı çekip alın tarihimizden son 20 yılda geriye bu kalıyor işte!

Samsunspor'un geçmişinin ve dahi bugünün katili Y.Ziya ve yandaşlarından da söz edebilseymiş keşke Süleyman Salur. Bir de geçen sezon başında İstanbul Grubundaki arkadaşlara Silivri'de sıktığı palavralardan. Otomobilde yanındaki adama bakın, ( Erkut Tutu ) sonra karar verin artık!

emre

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 19 Temmuz 2010, 14:06:07
vaayyy bee...Kime inanacaz neye inanacaz nasıl inanacaz...

kime inanırsın bilmiyorum ama Süleyman Salur'a inanma abi..  ;)  :)

sadece55

Ben kimseyi savunmak istemiyorum...Herkesin bu işte suçu var...Eski yönetimler (İsmail Uyanık dahil) taraftarın..HOCALARIN halkın herkesin suçu var bu durumda...

kalptenþimþek

Kral çıplakmış, Sahte kahramanmış...Kim Diyor?Salur..Hay Allahım ya!..
Bu Salur'un bin tane reenkarnasyon totali bir İsmail Uyanık  yaşamı eder mi?
Onüçbin yıl başkanlık yaptırsalar hepsi, bir onüç yıl eder mi?
İsmail Uyanığı arkasından saçmalıklarınla hançerledin...Orda dur! Artık daha fazla uzatma Samsunsporlu taraftarların gönüllerine hançerini!

veis

bizim grup için yakın zamanda methiyeli yazılar yazmışdı kendisi ama iş işden geçdi mehmet abinin dedigi gibi geçen sene silivrideki söyledikleri ve yaptıklarından sonra kesinlikle inanılmaması taraftarıyım.ben ismail uyanık konusunda gerçekden ender olumsuz düşünenlerdenim herkesde bilir ama vallaha süleyman salur böyle diyorsa ben artık ismail uyanıkçıyım.

mehmet yılmaz

Takımın yeniden düzelmesine, Süper Lige göz kırpmasına en çok sevinenlerden birisi İsmail Başkan'dır. Çünkü dibi görmemiz yüzünden onun kapısını çok çaldık, Samsun şehri onsuz bir model geliştirmek ve uygulamak zorunda idi. Onun gibi bir başkan bulamadık, bence bulmamız da çok zor ama kolektif bir yapı oluşturuldu gibi, karizmatik başkan dönemi kapandı sanki...

mehmet yılmaz