Bank Asya 1.Lig 34. Hafta | Diyarbakırspor - Samsunspor'umuz

Başlatan körfez55, 04 Mayıs 2008, 22:43:18

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Valla hakan dengesizmi mengesizmi olayın ayrıntılarını ve nedenini bilmeden söyleyemeyiz adam sinirden çatlıyodu vardır elbet bunun bi sebebi bi açıklama yapılacaktır kenan bi şey sölemiştir demiştir çocuk durduk yere öle bi hareket yapacak deil ya olayın tam anlamıyla açıklığa kavuşmasını bekleyelim ama bu Kenan'ın ikinci vukaatı oluyo geçen sezonda serdar özkan'a tokat atmıştı her önüne gelene böle ağalık dayılık yapmaya kalkışırsa kendini takımda üstün görüyosa bi şeyler yapılmalı yanii ama bi bekleyelim olayın aslı neymiş ;)

Sadece Samsunspor

o olayda serdar özkanın hatası vardıki sonra gitti özür diledi ;) bu arada dediğim gibi hakan akmanın golleri seyredin geleceğim yıldızı sayılır

hakan koçaslan ya kenanla barışsın yoksa gitsin kenan çok efendi birisi gerçek samsunsporlu

ali ihsan

İşkence gibi bir sezon bitti şükür.Maçtaki tartışma hiç şık değildi.Daha dünkü çocuklar takım kaptanına efeleniyorsa kulüpte her manada ciddi problem var demektir.Giydikleri formanın farkında olmayan kuş beyinlileri bu kulüpte bir dakika bile tutmak hatadır.
Kalecimizin daha bir kaç fırın ekmek yemesi lazım,daha yer tutmasını bilmiyor.Lakin gollerimizi atan Hakan Akman gerçekten umut verdi.İlk goldeki akıl dolu vuruşu zeka ürünüydü,umarım yeteneklerini geliştirir.

Sempatik Bengülü

Bu nasıl bir sezondu böyle valla allahtan sezon bitti.merak ediyorum seneye nelerle karşılaşıcaz.

ozkan17

sonunda kurtulduk ezıyetten bence kımsee yorum falan yazmasın macla falan ılgılı artık bızlerınde sezonu unuttugumuzu gostermemız lazım maclar konusunda...KURTULDUK VALLA

55erhan55

yazıklar olsun sizi samsunsporda futbol oynatanlara bir takım hocası ki yakaımı kümede bıraktım görevimi yaptım diyor kulüp yöneticileri kendi aralarında para kavgaları yapıyor futbolcular birbirine bıçak çekiyor bir futbolcu ben bu maçta oynamam diyor ve oynamıyor biz nasıl bi takım olduk hocayada futbolcularada başta başkan ve yöneticiler başta olmak üzere hepsine yazıklar olsun Allah samsunsporumuzu sizlerin ellerinden kurtarsın

pitbul055

birkaç hafda daha olsaydı ligin bitimine bu gidişle birkaçkişi ölecekdi heralde bıçaklamadan falan.hertürlü rezilliği yaşatdılar bize bu sene.allahdan lig bitti.daha fazla rezil olmayacağız cümlealeme

oguz_5528

arkadaşlar isimlerinizi yazdırın seçmelere katılalım biz daha iyisini yaparız bu yaz forma gireriz; )

yaman55

körfez55

AlıntıYUMRUKLAR KONUŞTU
Samsunspor'un kaptanı Kenan Yelek ve genç oyuncusu Hakan Koçaslan'ın maç sırasında..
12 Mayıs 2008 Pazartesi 12:58

Samsunspor'un kaptanı Kenan Yelek ve genç oyuncusu Hakan Koçaslan'ın maç sırasında ve sonrasında kavga etmeleri tepkilere neden oldu

TOKAT ATTI
Kırmızı-Beyazlılar ligin son maçında Diyarbakırspor'a deplasmanda 5-2 yenilerek camiayı üzerken, maça Kenan Yelek ve Hakan Koçaslan'ın kavgası damgasını vurdu. Diyarbakırspor'un 3. golünde rakibini kaçırdı iddiasıyla Kenan Yelek ile hakan koçaslan arasında tartışma çıktı. İddiaya göre, Kenan Yelek, genç oyuncunun üzerine yürüyerek hakaret dolu sözler sarfedip birde tokat atınca, saha bir anda karıştı. İki futbolcu arkadaşları, rakip oyuncular ve teknik ekibin araya girmesi ile ancak yatıştırılabildi. Bu sırada Diyarbakırspor seyircisi Kenan Yelek aleyhinde tezehürat yaparak olayı kınadı.

MAKASLA SALDIRDI
Durumu çok sinirlenen Teknik Direktör Orhan Kapucu, Hakan koçaslan'ın oyunda alarak yedek kulübesine çekti. Kapucu daha sonra Koçaaslan'ı yanına birisini vererek soyunma odasına gönderdi. Sinirlerine hakim olamayan Hakan Koçaslan soyunma odasının camlarını kırdı. Maç bitiminde ise olaylar devam etti. Soyunma odasına gelen Kenan Yelek ile Hakan Koçaslan tekrar kavgaya tutuştu. Koçaslan'ın Kenan'a makasla saldırdığı, makasın kenanın sırtına temas ettiği ve hafif şekilde yaraladığı öğrenildi. Olaylar kafilenin kaldığı otelde de sürdü. Her iki futbolcu yine birbirine girdi. Ancak, kavga büyümeden yatıştırıldı.

ÜZÜLDÜK
Teknik Direktör Orhan Kapucu, bu tür olayların normal karşılanması gerektiğini belirterek,"Yediğimiz 3. golden sonra Kenan ile Hakan Koçaslan arasında tartışma çıktı. Kenan çok sinirlenmiş olabilir. Hakan'ı olay büyümemesi için oyundan aldım. Aile içinde böyle şeyler olabilir. Keşke böyle birşeyi yaşamasaydık. Yarın barışırlar" dedi.

işte samsunspordaki otorite boşluğu.paranyok takımı ayaklar altına aldın bari bir başkan olarak otorite kur.ama kimse sallamıyoki!!!

Nuri Asan

bizimkiler diyarbakıra play offta başarılar dileriz pankartıyla çıktılar.hangi akıllı akıl etti acaba sanki her diyar maçında cop yiyen kedileri.
Hakana sahip çıkmak lazım 17 yaşında daha attığı ilk gol ustaca idi.olayın neden çıktığını bilemiyorum ama kenana hiç yakışmadı senin o çocuğa sahip çıkman lazım o gol atıyor sen adamı kaçırıyorsun.
hüsran dolu bir sene daha bitti 3 senedir çektiğimiz iyi bir yönetimle son bulmalı artık.sezginle felan olmaz bu iş.
Samsun'da dünyanın parasını kazanımda takımı bu durumlarına sahip çıkmayan herkeze yazıklar olsun,haram olsun kazandığınız paralar.

Çaðrý55

Şu kavga edenleri atsınlar takımdan onlara kalsak bile gitsinler amatör takım haberi sanki

jean

ben dun olayi gordum tv de ilk golu sahane atti cocuktaki cesarete bak makasla kenana saldirmis

veis

hiçbir cacık olmaz senin ne haddine kenana saldırıyorsun iki günde adam oldular ya.

Sadece Samsunspor

ya beyler kafanız mı iyi sizin golü atan hakanla bıçak çeken hakan farklı!!

golleri atan hakan akman

bıçak çeken hakan koçarslan

bilip bilmeden golleri atan çocuğu suçlamayım  ;)