Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu

Başlatan yönetici, 11 Şubat 2008, 12:43:55

« önceki - sonraki »

veis

MeL_55

Alıntı "Bırakmayı düşünmüyorum"

1. Lig ekibi Samsunspor'da, teknik direktör Orhan Kapucu, "Beni göreve yönetim kurulu getirdi, onlar istemedikçe de bırakmayı düşünmüyorum" dedi. Kapucu, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, yerel bir basın organında çıkan "Futbolcuların teknik direktör Orhan Kapucu'yu istemedikleri" yönündeki haberle ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber karşısında çok üzgün olduğunu ifade eden Kapucu, şunları kaydetti: "Dün yönetim kurulunun takımdaki bazı oyuncularla görüşmeleri oldu. Teknik bir olay olmadığı için benim bulunmamam gerekiyordu. Bugün bu haberi okuduğumda çok üzüldüm. Oyuncularımla bir görüşme yaptım ve kimsenin böyle bir rahatsızlığının bulunmadığını öğrendim. Bu tür haberler takıma büyük zarar vermektedir."

Kulüp içindeki bazı olumsuzlukların kamuoyuna yansıtılmasının yanlış olduğunu da savunan Kapucu, şöyle devam etti: "11 yıllık teknik direktörlüğümde birçok kulüple çalıştım. Bu kulüplerden ayrılırken de takımda oynamayan oyuncular dahil kimseyle problemim olmadı. Hepsinin telefonları mevcuttur. Bu nedenle oyuncularla problem yaşamam söz konusu değildir. Buraya Samsunspor'u sevdiğim için geldim. Hatayspor'dan yapılan 120 bin YTL'lik teklifi reddederek geldim. Samsunspor'da futbolculuk dönemimde yaşadığım başarıları yeniden yaşamak için geldim. Göreve geleli daha iki hafta olmasına rağmen haksız eleştiriler aldığımı düşünüyorum. Beni göreve yönetim kurulu getirdi, onlar istemedikçe de bırakmayı düşünmüyorum."

Kulüpteki maddi sıkıntıların yönetim kurulu ile oyuncular arasındaki bir sorun olduğunu da vurgulayan Kapucu, "Sıkıntılar var, ancak oyuncuların tamamı karşılaşmalarda profesyonel davranıyorlar. Herkes görevini yerine getirmek için en iyi mücadeleyi gösteriyor" dedi.

Takımın ligde kalacağına inandığını belirten Kapucu, "Bu takım, genç arkadaşlarımla devam etmem gerekse bile ligden düşmeyecek. Hiçbir güç bizi düşüremeyecek. Bize karşı olan lobileri de bertaraf etme yeteneğine sahibiz" diye konuştu.

cenkturgut

2 maç sonra bırakır sız  kafanızı  yormayın

US

orhan kapucu takımı bırakmaz bence ...ayrıca samsunsporumuzu kume de bırakacağına inanıyorum...

milinkoviç55

ya arkadaşlar lütfenya rıca ediyorum herkezden bırakın hoca işini hoca aslanlar gibi çalışıyor ben seyrettim idmanda takıma disiplin gelmiş bakıyoruz ve okuyoruz haber gazetesinde asparagas bir haber topcular hocayı istemiyormuş bu iş futbolcularamı kaldıya kim bunlarya bunların hepsi pırıl pırıl çocuklar gencecik .sefa,turgut,can,sercan,tanju,hakan,serkan eyüpoğlu,fatih,emre balak,mustafa,ramazan, hakan koçaslan,bunlar zaten samsunlu eee geri kaldı yıldızlar onlarda öyle insanlar değiller ozaman bırakında samsunsporumuzun yakasını bu pis ve iğrenç haberleri biz gerçeğe yani elazığ ve diyer maçlarımızı düşünelim ve allahın izniyle şu ligde bir kalalım sonra bakarız sezon sonu ne oluyor olmuyor  yolun açık şansın bol olsun samsunsporum......

cenkturgut

05 Mart 2008, 16:39:54 #95 Son düzenlenme: 05 Mart 2008, 16:47:09 berusa55
sezon sonu genclerın dısındakı tum topcular serbest kalacaklar  odenmeyen paralar yuzunden zaten kume dusmus olacaksın ea artık sonrası ne olur bılınmez

@cenkturgut

Bu zor günlerde takımımızın morale ihitiyacı varken "zaten küme düsmüs olacaksınız" gibi söylemlerden lütfen uzak duralım. Bu tüm üyelerimizden bir ricadır.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: cenkturgut - 05 Mart 2008, 16:39:54
sezon sonu genclerın dısındakı tum topcular serbest kalacaklar  odenmeyen paralar yuzunden zaten kume dusmus olacaksın ea artık sonrası ne olur bılınmez

gençlerin çoğuna teklif yağacak gidecekler daha sonra yaşları ilerliyenler bırakacak para sıkıntısındanda olacak takım dağılıp gitcek

cenkturgut

05 Mart 2008, 17:10:17 #97 Son düzenlenme: 05 Mart 2008, 17:11:04 berusa55
tamam  bir daha kume dusmuz olacagız gıbı bır soylem ıcınde bulunmayacagım.

veis

bu söylemi söylerken için acımıyorsa zaten sana diyecek bişey yok.bu neye benziyor biliyormusun bir hasta düşün artık ölmek üzere ve sen ona resmen aşıksın elindede hastanın hayata baglı kaldıgı fiş var çek bakalım cenkturgut fişi acı nasıl oluyor muş gör.sana millet tepki veriyor tamam bu takım düşmeye aday ama kalkıp düşecek diye senden başka kimse yorum yapmadı bunuda düşün.ve unutma sana inat ligde kalacagız.

celebi

cenk kardeşim taraftar ne iş yapar dedim cevap verebilir misin. hani dedin ya taraftar gerçekleri söyler diye. taraftar sadece gerçekleri mi söyler.

veis

abi ne cevabı ya oturmakla buraya yazmakla taraftar olunuyorsa iyi bende oturucagım.burdan yazarım artık bana ne takımdan demekle veya karamsar olmakla taraftarlık olmuyor.

celebi

ben hala cevap bekliyorum. dediğin gibi taraftar ve fanatik arasondaki farkı kardeşimden dinlemek istiyorum.tamam gerçekleri söylemek gerekiyor.ancak farkı  anlamak istiyorum.

veis

ben sana söyleyeyim samsunspor taraftarı çekirdekçi biliyorsunuz otururlar zorda kaçarlar genelde piyasaya güzel günlerde çıkarlar ama holigan enzor günde takımına sahip çıkar canını  veriri takımına ve aslında adı holigan degildir adı AŞIKDIR.samsunspor kendisi arasında bi aşk vardır ve gururla aslanlar gibi samsunspordan gerisi yalan der...

celebi

bunun yanındada ben sana katkıda bulunayım.taraftar dediğin sadece izler bakar.ancak fanatik dediğin destekler ve takımına en zor anında katkıda blunur maddi veya manevi.

veis

sbç taraftra olsa mekansızlar taraftar olsa şirinler taraftar olsa grup istanbul taraftar olsa bengülüler taraftar olsa samsunspor yalan olur yalan.