Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu

Başlatan yönetici, 11 Şubat 2008, 12:43:55

« önceki - sonraki »

cenkturgut

celebi kardeşim kim samsunspor gibi bir kulube para koyar sence.BAskan  ve yanındakıler  devamlı reklamını  yapsın dıye  kım bu kulube para koyar.Sence Samsunspor kulubu kurumsallık nıtelıgı kazanmıs bır kulupmudur yoksa hangı baskan gelırse onun atını oynattıgı bır kulupmudur.Ben orduspordan bır arkadasla konusmustum yucel ıldız ıcın bu adamı kulupten dehleyene kadar canımız cıktı.Cok paracı demıstı.BEn bunları yazmamıstım sıteye.OZellıkle  Baskanımızın HAVAALININDA karsıladıgı ISmaıl ALtunsaban  var  bu arkadas nerede oynuyor .BEn bunları sıtede dıle getırmıstım.Bu yonetım artık bıtmıstır.2-3 hafta sonra taraftar bunlara kufur edecektır.yuhalayacaktır.SAmsunda samsun ruhu Coskunderenın gıdısıyle bıtmıstır.Kulubun cıkarları sona ermıstır.NE yazıkkı sene basından  berı sadece bıze para verın paramız yok deplasmana bıle gıdemıyoruz dıyen bır yonetımle karsı karsıyayız.Bızım burada snırımız bozuluyor acaba kulupte oynayan futbolcuların? Kı benım duydugum bır olay var ohoooo.SAyın GEnel Mudur'e  hakaret eden eskı futbolculardan  bırı var takımda .Arkadaslar acı olan gercek kume dusmeye oynadıgımız degıl ben bunu sezon basında  yazdım.Sız belkı kulube yakın olamıyorsunuz ama Samsunspor kulubu Baskanın bu kulup 3ncu lıgı hakedıyor sozlerıyle zaten kume dusmustur.Bır orduda  savası kazanacağına komutan ınanmazsa  askerler hıc ınanmaz ve savasmaz.VE takımın basına getırdıklerı hocaya bakın onu dovmus bıcaklama  bılmemne.Mafyamı burası????? Sezon sonu hangı futbolcu kalır bu takımda.BEn gecen sezonu  bılıyorum futbolculların  bırakın deplasmana gıtmeye  yemek yemeye kulubun parası yoktu.O donemlerı nasıl atlattıgımızı kımse unutmasın???

Saygılarımla

s_uzunkaya

hepsi doğru kardeş de naapacaksın işte insan sevdiğinden vazgeçemiyorki.... bazen diyorum bırak takım tutmayı, futbolmu izliycen aç tv yi italya ligi ispanya ligi ingiltere ligi paşa paşa seyret...fenermiş galatasaraymış hepsinide unut boşşşverrrr türkiye yi, diyor akıl ama  :-X maalesef samsunspor suz olmuyorr  >:( olacakkkkk bu takım silinip gidemezzz.....
ANADOLUDAN ŞAMPİYON ÇIKASAKSA BU SAMSUNSPOR OLACAKTIR

cenkturgut

bende  samsunsporun en ıyı olmasını ıstıyorum .Ama  bu su an ıcın  mumkun degıl.Sene basında yonetıcıler takımın hedefını ılk ıkı olarak belırlemıslerdı.BEn  bır yonetıcıye  bu takımın ılk altıya gırme  sansı %20 demıstım ve gulmustu bana.O sahıslar yonetımde bıle yok.GErcek sukı Gıden  hoca  ıkıncı yarının basında fıkstur bızım avantajımızda cok ıyıyız hepsını yenerız demıstı.NE oldu fıkstur???

BAkıyorum yenı gelen hocada  takım super olacak takım soyle olacak bız en buyuk olacgı gıbı demecler verıyor.ARkadas sen bılmıyorsan  bız bılıyoruz bu kulup 2   senedır krızde  senmı oynatacaksın bu futbolcuları sana gulerler.Maalesef  yonetımde  aynı talıhsız acıklamaları yapmakta.SAmsunsporun bence  tek hedefı olmalı oda oze donus projesıdır.Bakın  bunu ısteyerek soylemıyorum ama bu takım ust uste  3 mac kaybetsın yonetımle bırlıkte  bu hocada  gıder.   Futbolcuların sezon  basından berı alacakları olan  3  trılyon toplam  para ne olacak orası merak konusu.Hanı yakınıyorsunuzya bosman federasyon kacıyor falan.SEn baskan olarak  cek verıyorsun topculara  hepsı  karsılıksız cıkıyor.YAhu  kum ocaklarıymıs ,Samsunspor unıverstıesıymıs bunların hepsı vakıt kazanma  projesı  ve hepsı yalan.Bu kulube kımse  samsunsporun  gercek  taraftarı  kadar sahıp cıkmıyorç

VICDANIMMMM  SIZLIYOR

MeL_55

Alıntı "Herşeyimizi ortaya koyacağız"

1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un teknik direktörü Orhan Kapucu, "Samsunspor'un başarısı için her şeyimizi ortaya koyacağız" dedi.

Karadeniz ekibi hafta sonu deplasmanda oynayacağı Orduspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. 19 Mayıs Stadı'nda teknik direktör Kapucu gözetiminde yapılan çalışmaya sakatlıkları bulunan Serkan Aykut ve Ömür ile izinli olan Caner katılmadı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular kondisyon çalışması sonrasında taktik çalışması ile antrenmanı tamamladı.

Karadeniz ekibinin geçen hafta sahasında Kocaelispor'a mağlup olmasının ardından antrenör Muhammed Dilaver'in istifa kararını açıklaması sonrasında teknik direktörlüğe getirilen eski Samsunsporlu Orhan Kapucu, antrenman öncesi, kulübün zor günler geçirdiği bir dönemde göreve geldiklerini ve takımın başarısı adına var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Eski bir Samsunspor oyuncusu olarak kulübün başarısının kendisi için ayrı bir önem arz ettiğini ifade eden Kapucu, "11 yıllık teknik direktörlük hayatımda Samsunspor'dan gelen teklif beni çok mutlu etti. Takımın geçtiği bu zor dönemi el ele vererek atlatmak istiyoruz. Samsunspor'un başarısı için her şeyimizi ortaya oyacağız" dedi.

Samsunspor, yarın yapacağı tek çalışma ile Orduspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Sadece Samsunspor

bırak bu pompaları orhan hoca bu futbocular para almadıkça oynamıyacaklar en fazla 1 puan - millete gaz verip heyecanladırıp sonra hayallerini yıkmayın gerek yok bu açıklamalara

cenkturgut

içeride  sen ıstanbula  yenıl   gaz  ver gıt orduda  orduyu  yen.HOCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa  bu taraftarın artık bu safsatalara karnı tok.Gerceklerden konusalım  bırazzzzz.Kulupte neler  oluyorrrrrrrrrrrr?

Bız  2 .lıge  dusecek takımmıyız  yaaaa.

Nuri Asan

Bu takım Antalya'dan son saniye golü yiyerek berabere kaldı,Kocaeliyi Kocaelide 3-2 yendi,Eskişehirle dişe diş mücadele etti;Kaleci çıkıp penaltı yaptırmasa puan alacaktık belkide yenecektik.Bu zirvedeki 3 takım sadece,o zaman takımın başında Yücel Hoca vardı sorun TD'nin iyi kötü olması değil sadece para arkadaşlar Orhan abi adam gibi adam gerçek Samsunsporludur amma velakin para alamıyoruz diye bazı futbolcular ruhunuda,Samsunsporluluğuda kaybetmiş malesef.Hayatının en önemli takımlarına gelmiş Orhan abi umarım başarılı olur ama bir gerçek var oda maddi sıkıntı,maddi sorunu aşarsak Orhan abide başarılı olacaktır kuşkusuz

ozkan17

beyler burda hocalık iş yokkı..neden hocaya yuklenme cabası ıcındesınız..+ cenkturgut attıgın ozel mesaja karsılık sen burda sıtenın gundemını belırlemeye calısma pls kımse senı dınlemıyo tamam mı? arkanda kamuoyu olusturacagını sanıyosan sıtede yanılıyon...!!!

bregenz

cenkturgutmusun ne ayaksin sen ..sana kaybol topukla demedim mi kocum...kaybol lan sinek seni...ezerim bak yoksa

celebi

Alıntı yapılan: Tuqberk - 14 Şubat 2008, 23:34:33
bırak bu pompaları orhan hoca bu futbocular para almadıkça oynamıyacaklar en fazla 1 puan - millete gaz verip heyecanladırıp sonra hayallerini yıkmayın gerek yok bu açıklamalara

biz dezaten ümitlenmiyor heyecanlamıyoruz yada heyecenlanamıyoruz tuğberk kardeşim.

cenkturgut

ozkan17
Taraftar

ŔÚĤÚМÚŹ ΚıЯMıZı-BΣΥΛZ ßĨŹĨМ

Moderatöre Bildir   
Logged  Ynt: Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu 

--------------------------------------------------------------------------------
beyler burda hocalık iş yokkı..neden hocaya yuklenme cabası ıcındesınız..+ cenkturgut attıgın ozel mesaja karsılık sen burda sıtenın gundemını belırlemeye calısma pls kımse senı dınlemıyo tamam mı? arkanda kamuoyu olusturacagını sanıyosan sıtede yanılıyon...!!!

ben buraya  gorusumu yazıyorum ısteyen dınler ıstemeyen dınlemez.Kamuoyu yapmayada calısmıyorum.Kamuoyu yapmak menfaat saglayıcılar ıcın gecerlıdır.Benım oyle bır nıyetım yok.

''cenkturgutmusun ne ayaksin sen ..sana kaybol topukla demedim mi kocum...kaybol lan sinek seni...ezerim bak yoksa ''

Admın senı goreve cagırıyorum.Bu arkadas  tekrar satasmakta  bana.Ne zoru varsa benle anlayamadım

celebi

BREGENZ DENEN ARKADAŞ SÜREKLİ SERT İFADELER VE KÖTÜ İFADELER YAZIYOR.BUNLARI DİKKATE ALIRSANIZ YÖNETİİM OLARAK SEVİNİRİM

ozkan17

15 Şubat 2008, 13:56:44 #72 Son düzenlenme: 15 Şubat 2008, 14:04:35 ozkan17
celebi abi bregenzede yuklenmenın alemi yok ama..ortalıgı karıstıran cenkturgut bıde zeytınyagı gıbı uste cıkmasın..admın dıkkate alacaksa bazı seylerı ahkam keserek konusanlara bı ceza vermeli..bregenzı sınırlendırıp bole konusmaya iten cenkturgut denılen eskı samsunspor dusmanlarının bılmem nesi.. ve + bu senın yuzunden kacıncı tartısma bu sıtede dıger nıcklerınle silindin engellndın no post aldın hala burdasın!!!

celebi

özkanım ben şucu bucu veya savunma yapmıyorum bregenz dene arkadaş herkese hakaret içeren şeyler yazıyor.bunu cenk turgut bregenz veya bir başkası yapsada aynı şeyleri söylerim.ancak bregenz denen eleman sürekli birilerine hakaret içeren ağzı bozuk laflar ediyor benim kızmam buna.adminin veya yönetimin bunlara bir şeyler yapmasını istedim.yoksa tabii ki bu sitede herkes farklı şeyler söyleyebilir. kiminin a dediğine kimi b der buna dikkat etmek ve olumlu karşılamak lazım derim. zaten rahmet li teomanlad sık sık bu konular hakkında görüşmüştük.birine kızabiliriz ancak hakaret etmeden bu meseleyi halletmek gerek diye düşünüyorum.ama bregenz arkadaşımız kızabilir fakat değişik ve kabadayı laflar yapmaması gerek diye düşünüyorum.

cenkturgut

tesekkurler  celebı .
Yanı bır kısının  nasıl samsunspor dusmanı olarak ıtham edıldıgını anlamıyorum ben?  SAmsunspor dusmanı olsam samsunspor.biz  de  değilde  gider  trabzonspor.biz de  yasarım.AYrıca ben bu ıkı arkadas bundan sonra ne yazarsa  yazsın kufurde etseler  yazdıklarına  cevap vermeyecegım.Burasının demokratık bır platform olduguna  ınanıyorum ve bıldıklerımı dusunduklerımı yazıyorum.Ortalıgıda karıstırmıyorum cunku ortalık zaten karısık.Su olursa  dedıklerıne katılırım.SAmsunspor cok ıyı durumda olur futbol camıasında  eskı ıtıbarını kazanır lıgde kafaya oynar falanda  ben bunları yazarım o zaman anlarım sızı.Gecen hafta ne olduda  taraftar soktu koltukları onlarıda benmı kıskırttım?TAkım neden  devamlı  yenılıyor fıkstur lehımızeydıde  benım soledıklerımlemı aleyhımıze dondu.Arkadaslar benım gecmıste yazdıklarımın hepsı sıtede  tamamen kayıtlıdır.BEnım samsunspor hakkında  kkotu bır yazım olmamıstır.Yazdıkllarımda  su an gorebılecegınız uzere gerceklesmıs hadıselerdır.Gerceklesecek  hadıselerı  ıse burada  yazmaya devam edecegım cunku ben samsun  cocuguyum  samsunsporluyum.BEn cesurum kalemımle  anlatırım  dusuncelerımı.Onun  bunun bayrakcısıda degılım bayrak samsun bayragıdır altında  duracaksam.

Saygılarımla

CEnk Turgut