Yücel Ildiz istifa etmeli mi ? (25.11.2007)

Başlatan simsar, 25 Kasım 2007, 18:22:53

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "cem 55"burda yücel hocanın cok kariyerli bi hoca oldugunu söyleyen yok zaten lafları saptırma adam sadece iyi niyetle sezon basında kendi kurmadıgı calıstırmadıgı bi takımla bişeyler yapmaya calısıyo elindeki oyuncuların 1 hafta birini öbür hafta birini oynatıyo cunku oyundan o da memnun degil arayıs içinde ayrıca 2.ligi iyi tanıyan secenekler arasında seçilebilecek en iyi hoca kanımca ama sen eminim daha takımın bu sezon dogru düzgün 2-3 macını bile izlemeden laf olsun diye hoca istifa etsin o gelsin bu gelsin deyip işin içinden cıkamayıncada kafadan attım işte dersin sanki manager oyunu oynuyosun

aynen katılıyorum cem sana

kavaklı55

geçen sene çok kötü bir sezon geçirdik.bunun sebebi elimizdeki futbolcuların kötü olması değildi kesinlikle.yönetimiyle,hocasıyla takım olamayışımızdı.bu seneye gelince;lige on gün kala gelen yönetim,parasızlık derken bu takım lige hazır değildi.hepimiz yücel ildizi alsak ne iyi olur diyede aramızda konuştuk.ordusporu kısıtlı kadrosuyla bu adam 2 yıl üst üste play offta oynattı.orduda bu adama kötü diyenide duymadım sadece kan değişikliği için değiştirildi ama yemedi.gelelim bize hakkı bayrak zamanındaki futbolcular arasındaki laubalilik varmı?yönetim bu konuda taviz vermiyor.hepimizin papaz dediği serkan celil oynuyor oynatıyor bu takımı ama malzeme kaliteli değil arkadaşlar.iyi topçu bulamıyoruz bizim en büyük sıkıntımız bu bence.hocanın hatası yokda demiyorum ama hakkı bayrakla dobi hasanlada karşılaştırmayalım allah aşkına hepinizi birlik beraberliğe davet ediyorum.bu yönetimde bizim için bi şanatır.onlarda olayların farkındalar devre arasın bekliyorlar.eksik yerlere transfer yapıp 2.devre yolumuza devam edeceğiz allahın izniyle.inadına samsunspor başkası yalan diyor hepinizi allaha emanet ediyorum

veis

ya biraz abartık dimi tamam bende yücel hocayı benimsemedim ama defolsun topuklasın diye bir mevzu olamaz.ama bide yücel hocadan hoşlanmayan insanlarada saygı duyalım fikir bu sonuçda.ben ısrarla yücel hoca enfazla 4 veya 5 haftadaha kalır diyorum ama yok devam ederse yinede hayırlı olur inşallah çünkü bizim için yücel hoca veya ali veli degil samsunsporun başarısı önemli.samsunsporumu yukarılara çıkartarak başarıya ulaştıracak herkese ama adam olana kapımız açık.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"ya biraz abartık dimi tamam bende yücel hocayı benimsemedim ama defolsun topuklasın diye bir mevzu olamaz.ama bide yücel hocadan hoşlanmayan insanlarada saygı duyalım fikir bu sonuçda.ben ısrarla yücel hoca enfazla 4 veya 5 haftadaha kalır diyorum ama yok devam ederse yinede hayırlı olur inşallah çünkü bizim için yücel hoca veya ali veli degil samsunsporun başarısı önemli.samsunsporumu yukarılara çıkartarak başarıya ulaştıracak herkese ama adam olana kapımız açık.

Adam gibi yazı yazıp adam gibi olumsuzda olsa bu yorum yapana saygı duyulur. sokak ağzıyla bu işler olmaz veisim.buraya da ona göre yazsınlar çocukca konuşup durmasınlar. :evil:  :evil:

supporter

AlıntıAdam gibi yazı yazıp adam gibi olumsuzda olsa bu yorum yapana saygı duyulur.

Kimse kimsenin adamlığını sorgulamasın. bir insan için "adam değil" demek hakarettir. bu kadar uzatmayın..

celebi

Alıntı yapılan: "simsar"sen ilk once beni   tani ondan sonra  konus .ben bise diosam  bu forumda  alti doludur.Amigo degilim ben senin gibi.
Kulubede   yakin biriyim  icinde  ne donuyor bilirim ama  fazlada  konusmam  herseyi anlatmam burada.

samsunspora iyi  ruyalar  bu  sene  samsun  1. lige imkani  yok cıkamazzzzzz

2  mac  daha yenildimi   tamamdirrrr.

o zaman  sukru kocla   imran okumus  cikip oynarlar artik  sahada hahaha

yonetime  tavsiyem  varrrrr

8 metre  beton  duvar orsunler kulubun  cevresıne  futbolcu saglıgına ıyı gelir kulubude satsinlarr yaaaa

hakkaride  futbol tesisleri  ucuzmus  orada antrenman  yaparlar

her tarafın Yönetime yakın olsa ne yazar bu boş ağıslılık varken sende kiğm seni ciddiye alır simsar efendi.o zaman daha iyi olur. amigo herkes olamaz zaten.amigolara da adam gibi konuş simsar  :evil:  :evil:  :evil:

celebi

Alıntı yapılan: "supporter"
AlıntıAdam gibi yazı yazıp adam gibi olumsuzda olsa bu yorum yapana saygı duyulur.

Kimse kimsenin adamlığını sorgulamasın. bir insan için "adam değil" demek hakarettir. bu kadar uzatmayın..

adamlık sadece iki apış arasında olmuyor. bunun yanında çocuk olanlara da adam denmez. ama benim demek istediğim elin uşağı çıkıyor delikanlıolık yapacağım diye saçmalıyor.

veis

ya yücel hoca bukadar düşünmüyordur gitmeyi veya kalmayı heralde

supporter

çelebi bence biraz daha sakin ol adamlığın sadece apış arasında olmadığını bilen tek kişi de sen değilsin ayrıca

celebi

Alıntı yapılan: "supporter"çelebi bence biraz daha sakin ol adamlığın sadece apış arasında olmadığını bilen tek kişi de sen değilsin ayrıca

onu herkes biliyor da çocuklar bilmiyor onu demek istiyorum ben supporter.çocukça yazanlar için diyorum sen neden gocundun anlayamadım.

erkan55

Operasyon kapıda
Samsunspor´da futbolculara yönelik operasyon kapıda. Teknik Direktör Yücel İldiz´den ayrıntılı rapor isteyen yönetim kurulunun, devre arasını beklemeden bazı oyuncuları takımdan gönderme kararı alacağı belirtildi.Giresunspor yenilgisi ile ligde üst üste üçüncü mağlubiyetini alan Samsunspor´da kötü gidişata dur diyebilmek için çözümler aranıyor. Bu doğrultuda yönetim kurulu, Teknik Direktör Yücel İldiz´den ayrıntılı bir şekilde rapor istedi. Samsun dışında olan İldiz´in ise raporunu en ince ayrıntısına kadar hazırladığı ve bugün yönetime sunacağı öğrenildi.

FUTBOLCULAR BEKLEMEDE  
İldiz´den gelecek raporu bekleyen yönetim kurulu, dün akşamki toplantısını bugüne erteledi. Bu akşam gerçekleşecek olan toplantıda radikal kararlar alınması bekleniyor. Yönetimin, toplantıda, takıma fayda sağlamayan ve performanslarıyla hayal kırıklığı yaratan bazı futbolcuları devre arasını beklemeden gönderme kararı alacağı sızan haberler arasında.

supporter

peki hocam ben yanlış anladım o zaman. bence de yücel hoca devam etmeli. bu işler ikide bir adam değişmekle olmaz. ama yücel hoca da artık hatalarından ders çıkarmaya başlasa inatlarından vazgeçse hiç fena olmayacak.

55erhan55

ben bu kadronun çok yetersiz bir kadro olduğunu düşünmüyorum bizim kadromuz bu lige rahat yeter ama bu hocanın bu takıma verdiği hiçbirşey yok hiçbir artı yönü yok bu takım zaten en kötü böyle oynar ben bu hocayla bu ligin bitmeyeceğini düşünüyorum gerçekler ortada bunu görmemiz lazım yücel ildiz bu takımal uyuşmamıştır uyuşamazda bence biran önce takımın önünü açması lazım yani istifa etmesi en doğru karardır şimdi lig başladığından bu yana iki maç kazanamamışız şu ligin en kötü takımlarından mardin bile iki maç üst üste kazanmış birde hücel hoca mardin deplasmanından sonra bir puan iyidir diyor hocam sen samsunspor antönörüsün mardispor gibi yöneticisi ve doğru düzgün topçusu olmayan takıma karşı bir puan iyidir diyemessin nitekim mardin bizden bir puan aldıktan sonra içerde dışarda en az 3-4 gol yiyor görünen köy kulavuz istemez tek doğru yücel ildiz istifa

kavaklı55

erhan arkadaşım seninle soyadaşız ama futbolcuların bu lig için yeterli görüşüne katılmıyorum.sen kartalı seyretmedin herhalde.bizim orta sahada top rakipteyken adama basacak,top çalacak, oyun  kuracak adamımız hangisi bana söylermisin?orta sahamızda hamalımız varmı?kanatları kullanabilen,celil dışında ileriye top taşıyabilen oyuncumuz varmı?hocaya feridunu sağ bekte oynatmaması,bazı oyun içine yapmadığı müdahaleler için bende kızmıyo değilim ama malzeme yeterli dersen buna katılmam mümkün değil.kartalın 19 yaşındaki yaserimaçı alırken bizim 19 luk sefa bizi kahretti.işini seven,canını dişine takan,hırs dolu futbolcu ordusu kuramazsak bu işi başaramayız.oda bu futbolcularda yok.daha önceki yazımdada yazmıştım futbolcu izlemeyi ve almayı bilen ekibimiz yokda bu yüzden bu sıkıntaları çekiyoruz.

MeL_55

Alıntı yapılan: "cem 55"burda yücel hocanın cok kariyerli bi hoca oldugunu söyleyen yok zaten lafları saptırma adam sadece iyi niyetle sezon basında kendi kurmadıgı calıstırmadıgı bi takımla bişeyler yapmaya calısıyo elindeki oyuncuların 1 hafta birini öbür hafta birini oynatıyo cunku oyundan o da memnun degil arayıs içinde ayrıca 2.ligi iyi tanıyan secenekler arasında seçilebilecek en iyi hoca kanımca ama sen eminim daha takımın bu sezon dogru düzgün 2-3 macını bile izlemeden laf olsun diye hoca istifa etsin o gelsin bu gelsin deyip işin içinden cıkamayıncada kafadan attım işte dersin sanki manager oyunu oynuyosun

simdi kavga cikmasin diye sana cvp vermiyorum!