Ara transferde (2007/08) kimler alınmalı ?

Başlatan ali ihsan, 12 Kasım 2007, 00:35:51

« önceki - sonraki »

forzasamet

bende kemal akbaba nın gönderilmesine anlam veremedim benim görüşüme göre 2.yarının en formda oyuncularından olabilirdi en azından sene sonuna kadar denenseydi.neyse olan oldu şimdi forvet hattına ve orta sahaya transfer sart oldu artık transfer zamanıı :wink:

pitbul055

kardeşim ne formu.ne formdası.üzülmeyin kemal akbabadan hiçbirşey olmazdı.üzülmeye gerek yok.hatda sevinelim.iyi olacak adam belli ederdi kendini.ne katmış bu takıma.ne vermiş.gitmesi iyi oldu bence.zaferi,sinanı,marcieli,ercümenti,fatihi,murat dumanı,ömürüde göndermek gerek.bu oyuncuların hepsi boş.bu oyuncularla hedefe ulaşılmaz.samsunsporun formasını hak etmiyorlar.bize tecrübeli isimler lazım.ortada kalmış genç ne olduğu belirsiz topcular değil.samsunspor deneme tahtası değil.bu oyuncular bizi hep bir sene geriye götürür.bize en önemlisi bir tane adam gibi kaleci,adam gibi orta saha evren sitilinde ama evren değil.düşdüğümüz sene evren ib..nesinin malatya maçında bize gol atdıkdan sonra salladığı o yumruk hala gözümün önünde.birde forvet.adam gibi yapsınlartransferi,3 topcuyuda adam gibi alsınlar inanın bu takım şampiyon olarak süper lige çıkar.ama şartlarıda göz önünde bulundurmak lazım.ne yazıkki çok büyük maddi kıriz içersindeyiz.büyük olasılıklada vasıfsız birkaç adam alıp yolumuza devam edeceğiz..inşallah herşey güzel olur

**KaR6**

iyi guzel herkesi gonderelim de kimle oynicak bu takım 2.devre? öyle 3er 5er transfer hayal gozukuyo arkadaslar biraz daha mantıklı yaklasalım su işlere.. o bitmiş bu ölmus dicemize destek olalım da performansları nası yukselir onu düşünelim.. konusmaya gelince 50 tane de adam alınır ama olmayınca olmadıgını gorduk gecen sene.. yapmamız gereken takımla butunlesmek ve super lige cıkamk için gereken havayı yakalatmak.. transfer elbet gerekli ama hersey demek değil unutmayın..

ozkan17

kartalspor macında gordukkı yetenek deıl cok kosmak mac kazandırıyo lıga'da..ona goreed transfer yapmak lazım..65 yasındakı adamlarımı kosturcaz???

Sol Açık

Ayrıca herkesi gönderip, bir sürü adam alıp takımın "takım" haline gelmesini bekleyecek vaktimiz yok. Öyle çok adam gönderip alırsak, bu sefer de sezon sonunda oturmaya başlayan, iddiasını yitirmiş bir takım kalır elimizde!

maviay55

nokta transferler yapmak lazım öle coluk cocuk toplamamak lazım zaten bizim ii genç oyuncularımız var forvete kesin bi takviye ortasahaya oyun kurucu olursa bi de kaleciyle inş hedeflediğimiz noktada bitiririz ligi

ali ihsan

Kaleci ve oyun kurucu şart.Forvet alınabilirse iyi alternatif olur.Zafer Şakarda sağ açıkta değerlendirilmeli bence.

veis

istanbulda şadinin akrabasıyla konuşdum samsunsporada yakınım demiş.umarım seçimini bizden yana yapar çünkü epey bi takım talipmiş adama.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"istanbulda şadinin akrabasıyla konuşdum samsunsporada yakınım demiş.umarım seçimini bizden yana yapar çünkü epey bi takım talipmiş adama.

ya veisim ordusporlu bir elemanda şadinin kendisiyle görüşmüş. orduspora geleceğim demiş hangisi doğru yaw :roll:

erkan55

AlıntıSivassporlu Kaleci Harun Samsun´daSamsunspor´un daha önce el sıkıştığı Sivasspor´un kalecisi Harun ile dün yapılan görüşmeler sonucunda kesin anlaşma sağlandı. Aradaki pürüzlerin giderilmesinin ardından Harun için son kararı Yücel İldiz verdi. Harun bugün Antalya Belek´te yapılan kampa katılacak.

hayirli olsun bu kalciyi pek tanimiyorum insallah iyi biridir ayrica diger ismi gecen üc adama ne oldu geliyorlarmi bilen varmi??

veis

abi ben söyleyeyim adamın dayısıyla konuşdum yalan söylemez sanırım.

Sadece Samsunspor

sivasspordan alınan kaleci haruın antalya kampına katılacakmış umarım iyi bir kalecidir erciment ile rekabet içinde olması ikisinide daha da hırslandırır - haruna başarılar diliyorum umarım samsunsporumuz için hayırlı bir kaleci olur

Sadece Samsunspor

AlıntıTransfer çalışmalarına hız veren Samsunspor, Sivaspor'un yedek kalecisi Harun Algın ile prensip anlaşmasına vardı. Tecrübeli kalecinin yarın Antalya Belek'te yapılan kampa katılacağı bildirildi.

Samsunspor'un öncelikli sorunun başında kaleci probleminin geldiğini ifade eden Basın Sözcüsü Can Aydın, bu sorunu kaleci Harun Algın ile çözmeyi hedeflediklerini söyledi. Harun Algın'ın yarın Antalya kampına katılmasını beklediklerini ifade eden Aydın, "Transfer yaptı demek için transfer yapmayacağız, nokta transferler yaparak takıma katkıda bulunacağız" dedi. Genç futbolcu Samet'i bonservisi ile Gaziantepspor'a vererek kulübe gelir sağladıklarını söyleyen Aydın, transfer çalışmalarına devam edeceklerini, ön anlaşma yaptıkların bazı futbolcular ile önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacaklarını sözlerine ekledi.

ali ihsan

Kaleciyi pek tanımıyorum umarım yeteneklidir.sametin gitmesine pek üzülmedim,sene başı yaptıkları nedeniyle galiba.

Sol Açık

Haydee! Takımda oyuncu kalmayacak böyle giderse. M.Bölükbaşı, Kemal Akbaba, Samet gitti. Bunlardan Mehmet'i sallayın, diğerleri hem ilk 11'i zorlayabilecek adamlar, hem de geleceği parlak oyuncular... Hem de 1 oyuncu dahi almadan. Bence yanlış yapılıyor...

Ayrıca gerekçe olarak para kazanılması denilmiş, ama G.Antep Samet için kaç para vermiştir ki? Yani ne kadar para kazanılabilir ki?

Samsun'un yetenekli gençlerini satması, bence yapılabilecek en büyük hata!!!