Jimmy Floyd Hasselbaink Samsunspor'da(!)

Başlatan m.yilmaz, 22 Eylül 2007, 16:06:46

« önceki - sonraki »

hasselbaink

yok birader
ispanya'da atletico Madrid'de oynadım 1999-00 sezonu kardeşim serkan aykut Türkiye'de gol kralı olurken ben de La Liga'da kraldım. takım küme düştü, son maçta iki gol attım ama kurtaramadım

oradan ingiltere'ye chelsea'ye geçtim, yukarıdaki fotoğrafta beşiktaş'a inönüde gol atmıştım.

Ulayn amma abarttım ha! ;)

AlıntıJimmy Floyd Hasselbaink
Personal information
Full name Jerrel Hasselbaink
Date of birth March 27, 1972 (1972-03-27) (age 35)
Place of birth    Paramaribo, Suriname
(under Dutch Empire until 1975)
Playing position Striker
Club information
Current club Cardiff City
Number 36
Senior clubs1
Years Club App (Gls)*
1990
1990-1993
1995-1996
1996-1997
1997-1999
1999-2000
2000-2004
2004-2006
2006-2007
2007- Telstar
AZ Alkmaar
Campomaiorense
Boavista
Leeds United
Atlético Madrid
Chelsea
Middlesbrough
Charlton Athletic
Cardiff City 004 0(0)
046 0(5)
031 (12)
029 (20)
069 (34)
034 (24)
136 (69)
058 (22)
025 0(2)
003 0(1)    
National team2
1998-2004 Netherlands 023 0(9)

34 SS 1965

vay be derız sadece sonrada uzulur cıkar gıderız emre balak ınsallah harcanmaz ılerde gercekden puyol gıbı topcu olcak tarzda bı topcu emre onu degerlendırırler ınsallah

bafradan55

futbol extra dergisinin reklamını yapma amaçlı da olsa güzel bi olay olmuş, teşekkürler.

ahmet55

Şampiyonlar Liginde İnönü Stadında Beşiktaş'a attığı bir gol de vardır.

arkadaşlar bu maç schalke04'ün sahasında oynandı diye biliyorum.golden sonraki hareketi'de chelsea'ın türkiyeye gelmeyiş sebebini anlatan terör simgesi.doğrumu.

Forvetim

insan hem şaşırıyor hem de üzülüyor, böylesine bir fırsat nasıl tepilir bu adamda ki futbolu görmeyenler nasıl teknik adamlardır diye. neyse bizde futbol oynamadı ama inşallah emekli olunca Samsuna hoca olarak gelir. bu da içimden geldi öyle işte..

Sadece Samsunspor

ne oyuncular kaçırmışız be ah samsun ah böyle oyuncu kaçar mı kimseyi tutamıyoz takımda

erkan55

Alıntı yapılan: "ahmet55"Şampiyonlar Liginde İnönü Stadında Beşiktaş'a attığı bir gol de vardır.

arkadaşlar bu maç schalke04'ün sahasında oynandı diye biliyorum.golden sonraki hareketi'de chelsea'ın türkiyeye gelmeyiş sebebini anlatan terör simgesi.doğrumu.

evet schalkenin stadinda oynandi o mactan önce burasi yikiliyordu

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "ahmet55"

Evet, Gelsenkirchen'de idi maç. Ama Hasselbaink'in kendine özgü sevinç gösterisidir o hareketler. Yıllarca çok yaptı onu. Türkiye ile hiç bir ilgisi yoktur!

samet

zamanında liverpollu hypie yide beğenmemişlerdi...

Amsterdamli

Foruma bir muddet girmemistim ve bir baslik altindaki yazilari okurken birden bir avatar gordum. Soyle bir dikkatli baktim ve Hasselbaink oldugunu gordum. Nereden cikti bu simdi dedim kendi kendime ve bir anlam veremedim.

Sonra acilan bir diger baslikta Hasselbainkin nereden ciktigini anladim. Acikcasi bu adamin hem avatarini hemde nickini sitemizde gormek beni bir hayli rahatsiz ediyor. Hasselbaink nickini kimin aldigini bir muddet cikaramadim ama sonradan muduriyetde Caniklinin oldugunu gordum.

Sevgili Canikli sana hicbir sekilde karismak istemem ama ben bu adama tabiri caizse gicik olurum. Samsunspora zamaninda kapak atmak istemesi sasirilacak bir durum degil cunku bu adam Hollanda liginde hic dikis tutturamamistir. Ustelik biz begenmedikten sonra Portekiz ikinci ligine gitmis. Ozamanlar Samsunsporumuz fena sayilmazdi. Kendisini begenmemis olmamiz bence gayet dogal. Futbolda boyle seyler oluyor. Sifo Mehmetide Samsunsporda begenmemisler sonra ne cikti. Futbolda bunlar herzaman oluyor.

Bu kisinin Samsunspor ile bu sekilde anilmasindan rahatsiz olmamin asil sebebi kendisi hakkinda duymus oldugum bazi ahlaksiz hareketleridir. Umarim beni anlayis ile karsiliyorsundur.

hasselbaink

@amsterdamlı
hakkımda doğru konuş, gelmeyeyim oraya ;)

şaka bir tarafa, Hasselbaink'in karakteri hakkında bilgi sahibi değilim ama multescu'nunki hakkında bilgi sahibiyim. kaldı ki, maradona da beş para etmez bir adam.

ben eski nickimden sıkılmıştım. uzun süredir yeni birşeyler arıyordum. jimmy'nin hayranı falan değilim ama samsunspor'un gündeme gelmesinde bir payı oldu.

hasselbaink bizde kalsaydı ne olurdu? kesinlikle dugbatey ve hele de bensonn'dan iyi olurdu.

görüşlerine saygı duyuyorum ama gerçek hayatla sanal ortam farklı, şimdilik dursun hasselbaink.

belki de ileride hyypia yaparım ;)

nomak55

arkadaslar ortada cok acı bi tablo var aslında acıklamak istiyorum..Bizim Turk kuluplerinin oyuncu izleme politikası olmadıgından kaynaklanıyorki bu tip efsaneler gelip geçiyor işte adam haklı esseklik bizde ki multescu gibi rumen hayranı bi herifi getirdik icinden bi timofte cıktı yaa..kirita gibi satıs bi adam bile bu takımın formasını haketmeden oynadı...keske butun hersey tam profesyonel olsa da doya doya futbolcu izlesek aslında şimdi de var bi tane oda İMPARATOR CELİL ama neden 5 - 6 tane olmasın kii

Sadece Samsunspor

FUTBOLEXTRA DA HASSELBAINK IN OYKUSU VAR GIDIP DERGIYI ALICAM

ISTE DERGININ SITESI:

http://www.futbolextra.net/

KAPAK RESMINDE HASSELBAINK SAMSUNSPOR YAZIYOR

**KaR6**

arkadaslar hasselbaink i bilmem ama hyppia kaptan ercan dan öğrendiğim kadarıyla parasızlıktan alınamadı..

mehmet yılmaz

Birkaç gündür bayilerde futbol extra arıyordum
bu ay gecikmiş. samsun'da abone olanlara ilk gün ulaşmış ama bayi dağıtımında dağıtıcı firmadan kaynaklanan bir sorun olmuş.
info@futbolextra.net'e mail attım pazartesiden itibaren gelecekmiş samsun'a. üç yıldır ilk kez bir aksama olmuş.

şansa bak!..