Jimmy Floyd Hasselbaink Samsunspor'da(!)

Başlatan m.yilmaz, 22 Eylül 2007, 16:06:46

« önceki - sonraki »

m.yilmaz

Alıntı yapılan: "erkan55"hayla futbol oynuyo mu bu adam

Evet, oynuyor... Hatta yazın yine İstanbul takımlarından birinin transfer listesindeydi.

berusa55

o zaman Jimmy Floyd Hasselbaink olmasın bu arkadaslar?

King Of The North

Sol Açık

Alıntı yapılan: "Sol Açık"Ben tek hakkımı kullanıyorum:

Jimmy Floyd Hasselbaink

Doğruysa ilk bilen olma ayrıcalı talep etsem...  :lol:

Arkadaşlar oyunun tadını kaçırmak istemiyorum ama Futbol Extra aboneliğini istiyorum...  :D

Yani cevabı daha önce verdim... 1998-99 sezonunda Leeds'de, 1999-00 sezonunda Atletico Madrid'de, 2000-01 sezonunda ise Chelsea'de gol kralı... 1998 Dünya Kupasında 4. olan Hollanda'nın kadrosunda. Telstar'da futbola başlayıp 3 yıl AZ Alkmar'da oynadıktan sonra 1-2 yıl boşta (1993-95 dönemi). Sonra Portekiz'de Campomaironense'de 1 sezon, ardından Boavista ve sonra Leeds'de... Sonrasında zaten onu herkes tanıyor. 1994'te 22 yaşında...

Başka bilgi gerekiyor mu?..

kerem55

Sol Açık

Alıntı yapılan: "kerem55"michael owen

Hocam Owen olamaz. Adam 18 yaşında İngiliz milli takımında yanılmıyorsam Dünya Kupasında oynadı ve futbol yaşamında her dönem yıldızdı. Yani Samsunla idmana çıkıp hoca tarafından beğenilmemek için o dönemler tanınmıyor olmalı...

erkan55

Sol Açık

Alıntı yapılan: "erkan55"JIMMY FLOYD HASSELBAINK

Öyle hocam, ama ben hikayenin tamamını gerçekten merak ettim...
Yani Hasselbaink değişik bir oyuncudur, ama beğenilmemesi de garip yani...

berusa55

kim olduğu anlasıldı arkadaslar.ispanyada bir, ingilterede iki kez gol kralı olan adam hasselbaink

jean

hupiiada gitmisti geldikten sonra belkide samsunsporda kalsalardi o kadar parlamazlardi kader kismet iste

34 SS 1965

celebi

benim anladığım hasselbank dır o

hasselbaink

Ooooo Jimmy Floyd
Ooooo Baba Hasselbaink...

Eğer Hasselbaink çıkarsa nickimin Hasselbaink olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Avatarı ben kendim ayarlarım. ;)

Sempatik Bengülü

ben sayın mehmet yılmazın yazdıklarını okur okumaz
tahmin ettim Jimmy Floyd Hasselbaink başka bilenlerde olmuş ama bende şansımı denemek istiyorum

Gurbetci Bülent

Benim 3 tahminim var
1. Maradonna
2. Pele
3. Gerd Müller

saka saka