13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Yönetimde görüğüm bir isim bildiğim kadarıyla TERME'li. Yeni otogardaki OKUMUŞ cafeteryanın sahibi. Terme'de Ulusoy Dinlenme Tesislerinin sahibi.

Maddi durumu olarak oldukça güçlü bir isim olduğunu biliyorum. Kişilik olarak ta oldukça iyi bir kişidir. Adını görünce SAMSUNPOR yönetiminin güçlü bir kadroya sahip olduğunu düşündüm.

OH BEE

ali ihsan

Hayırlı olsun beyler.6 ay sonra nihayet bir aday bulup,başkan seçebildik.Akıllı politikalar ile borcumuzu azaltmalı ve kalıcı gelir getirecek projeleri sonuçlandırmalı bence bu yönetim.Sportif başarı ancak bu şekilde gelir.Bir kaç kaliteli takviye ile bu sezonu ilk altıda tamamlayabiliriz.

Sadece Samsunspor

feraye kelesoglunu taniyorum ya bizim alt katta oturuyor  :lol:

hakan yavuzda feraye kelesoglunun altindaki katta oturuyor yani yonetimden 2 kisi bizim apartmandan   :lol:

imran okumusda termedeki ulusoyun sahibi

benim tanidiklarimda bunlar

samsunmania

Aylar sonra nihayet umutla önümüze bakabiliyoruz şükürler olsun. Şimdi aliihsan55 in dediği gibi önemli projeleri sonuçlandırma ve iyi transferler yapma zamanı. Şu yüzümüz inşallah güler de artık keyif için bir şeyler yazarız bu sitede, sevinçlerimizi paylaşırız.

ozkan17

eger ynlıs bılmıyosam futbolda bır bayan yonetıcı turkıyede bır takımda  ve bızde olacak sade yanı turkıyede ıkı takımda bu ozellık bulunuyor..

34 SS 1965

arkadaslar safak gedıkoğlugu cogumuz tanıyoruz yorum yapmaya bıle gerek yok erkan zorlu ıse ıstanbul tuzlada ıkametgah etmekde tuzlada frekans gemıcılıgın sahıbı + samsun termede de yenı tersane kurdu takım ıcın hayırlı olsun

AntZ

Recep Öztürk te soyadından anladığım kadarıyla Metro grubundan..!

O.YILMAZ

Bildiğim kadarıyla; İmran Okumuş, Terme'li ve Terme Ulusoy Dinlenme Tesislerinin Saihibi, Aynı zamanda Akaryakıt İs.Send.Başkan Yrd. Ulusoy Dinlenme Tesisleri bir rivayete göre avrupanın en lüx dinlenme tesisi.

Erkan Zorlu, Terme'li Aşağısöğütlü Beldesinden. Terme Tersanesini yaptırıyor. Özellikle Terme'ye yapmak istemiş tersaneyi. Anlayacağınız doğduğu yeri, memleketini unutmayan bir insan. Şöyleki 2 yıl içerisinde 600 kişi Alınacak tersaneye. Buda her alienin 4 kişi olduğunu varsayılırsa 2400 kişi nasiplenecek emek bağbında. Buda Terme'nin nüfusuna göre yapılmış çok büyük bir yatırım.

Bu iki hemşerimin yönetimde bulunmasından büyük onur duydum. İnşallah güzel günler uzak değil. Her ne kadar Genel menejerimiz hedef olarak ligte tutunmak gibi bir hedef koymuşsada forumdan okuduğuma göre yeni başkanımız süper lige çıkaracağını söylemesi bile takıma hedef koyma bağbında bence çok önemli ilkeli bir kişilik olduğunu gösterir.

Tüm Samsun'a, Samsunspor camiasına Hayırlı uğurlu olsun.

maviay55

Samsunspor camiasına hayırlı ugurlu olsun..elele süperlige  :wink:  ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI..

veis

ŞUAN İÇİN TÜM ADIMLAR OLUMLU ALLAH UTANDIRMAZ İNŞALLAH.bu zor görevi kabul eden herkesede sonsuz teşekkürler.çünkü işleri gerçekden çok zor.ama taraftarları daima arkalarında olucak.2 maç sonra istifaya çagrılmayacaklar bilet alamadık diye kimse sıkıntı yaşatamıyacak.yani sözün özü sonuna kadar arkalarındayız.

ahmet55

Allah hepsinin yolunu açık etsin.yönetimdeki herkese sonsuz teşekkürler.

cem 55

camiamıza hayırlı olsun yenı baskanımıza ve yönetim kuruluna sonsuz basarılar allah utandırmasın taraftar olarak her zaman yanlarındayız en buyuk destekcılerıyız.Ayrıca safak abimizin teoman abinin ve salih in yonetımde olmalarıda benı ayrıca cok mutlu ettı hepsi içimizden siteyi her gun takip eden kalpleri sadece samsunsporlulukla dolu mükemmel insanlar insallah bundan sonra güzel günler baslıyo hersey cok güzel olacak istanbulspor macını iple cekıyorum takımın ve yenı yonetımımızın yanlarında oldugunu gösterıp taraftar olarak sov yapacagımız bi mac olacak istanbulspor macı insallah.

lucapicola

Yeni yönetim  hayırlı olsun camiamıza. Bundan sonra çalışma zamanı. Hızla eski günlerimize dönmek dileğiyle.

celebi

Yeni yönetimize hayırlı olsun inşaallah. bizleri süper ligde yolunda yardım etsinler.

samet

artık bir başkanımız var şimdi transferde olur artık çıkmamız lazım bu sene...