Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "veis"adnan trabzona gitdi artık konuşmaya bile gerek yok.geçen sene takımla 2.ligde oynadıgı için pek fazla tepkide veremeyiz.

ayrıca bu takımı -taraftarlar hariç- kim düşündü ki adnan düşünsün? yazıklar olsun samsunlu geçinen bunca zengin iş adamına...

ngonge

adnan ın gitmesine lafım yok, kulüpte ne başkan var ne t.direktör, tamam o da geleceğini düşünmek zorunda...

tek istediğim bu oyuncular kulüpten ayrılırken  gidecekleri takımlara yalakalık yapacağım diye samsunspor u küçük düşürmesinler.

mctlçy

aa daha çok var arkadaşlar süper yıldızlar alınacak,takımdakiler kalacak rahat olun siz!!daha war 2,5ayımız  :twisted:  :evil: aq takımı ne hallere soktn bizi

ozkan17

sonucda herkes kendı seyının derdınde adnanda bana gore samsunspordakı vızyonunu tamamlamıs biri kalsada gıtsede dogru olurdu soylencekk bısey yok ama bu adnan samsunspora para kazandırdımı merak ettıgım o???

mctlçy

adnan sözleşmesi bittiğinden dolayı takıma para kazandıramadı :wink:

MeL_55

AlıntıADNAN'LA GÖRÜŞMEYECEĞİZ

Ortak Çalışma Komisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Temel Camadan, Trabzonsporla anlaştığını açıklayan Adnan Güngör ile bir görüşmelerinin olmayacağını söyledi

Samsunspor Ortak Çalışma Komisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Temel Camadan'dan, 'Samsunsporla nezaketen görüşürüm' diyen Adnan Güngör'e yanıt geldi. Trabzonspor ile anlaştığını kamuoyuna açıklayan Adnan ile bir görüşmelerinin olmayacağını belirten Camadan, "Samsunspor ile nezaketen görüşecek bir oyuncuyla masaya oturmayız" diye konuştu

Sadece Samsunspor

adnan sana her zaman bi sevgim vardı ama nezaketen görüşürüm demen bizi üzdü neyse sana trabzonspor da başarılar :wink:

körfez55

ne başarısı kadro dışı kal aç kal inşallah da köpek gibi geri dön bu takıma şahsiyetsiz..hayallerinin takımıymışş pehhhh....Trabzon işte ne gibi hayali olur ki??:  :)

veis

babası samsunspor ts maçlarında çift yürekle oyna diyormuş zamanında ama tam tersini yaptıyüreginiverdi ts.a.bari gir ertugrulun yanınanada adam sayalım.adnanda celilde kafa yok bunlarda.

cem and naz55

AlıntıADNAN'LA GÖRÜŞMEYECEĞİZ

Ortak Çalışma Komisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Temel Camadan, Trabzonsporla anlaştığını açıklayan Adnan Güngör ile bir görüşmelerinin olmayacağını söyledi

Samsunspor Ortak Çalışma Komisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Temel Camadan'dan, 'Samsunsporla nezaketen görüşürüm' diyen Adnan Güngör'e yanıt geldi. Trabzonspor ile anlaştığını kamuoyuna açıklayan Adnan ile bir görüşmelerinin olmayacağını belirten Camadan, "Samsunspor ile nezaketen görüşecek bir oyuncuyla masaya oturmayız" diye konuştu.
daha yeni değil 20gün önce trabzonla anlaşmadığını duyuran bir öz samsunlu futbolcu ve onu adnan yapan bu takım için NEZAKETEN görüşecem diyen bir futbolcu hemde samsunlu bir futbolcu
temel camadanda gerekeni söylemiş zaten nezaketen görüşmeyeceğiz demiş nazikçe bu forma girdi ve hepimizi uyuttu anlaşmadım dedi gazetelere çıktı anlaşmadım dedi nedeni samsunspor taraftarından tepki göreceğinden korktuğu içindir bence ilk baş çıkıp delikanlı gibi anlaştım deseydi daha adamca olurdu
kimse nezaketen görüşecem diyen adnanı bu cümlesinden dolayı bence savunmasın acaba babası olsa nederdi bu işe nezaketen..

Lusage

Yolu açık olsun. Ve bir daha bu şehrin ve Samsunspor'un adını ağzına almasın. Oynayamayacağını bile bile gidiyor. Yazık. Şampiyon olabilecek, kaliteli, isim yapmış bir takıma gidiyorum sanıyor. Hiçte öyle değil. Trabzonspor bitmiştir. Hele Ziya varken hiç cacık olmaz onlardan. Kendi oynadığı mevkide en az 2 şer alternatifi bulunan Adnan oynasında görelim...

Sezon bittiğinde Beni alın ben Samsunsporluyum Samsun'un çocuğuyum diye sakın ağlama Adnan. Burada senin işin bitmiştir.....

Turkoman

Kendi hemsehrilerimin en gicik kaptigim tarafida iste budur.

sanan 8 yil hizmet etmis bi adama trabzona gidiyo diye kalk küfür et hakaret et. zamaninda ogün ve abdullah'ta trabzondan ayrilirken ayni seyi trabzonspor taraftari yapmisti onlara. bordo-mavili formaya yillarca hizmet etmis iki adami sokak ortasinda ulu orta yerde kamera önünde meydan dayanigina cektiler. sanki dünmüs gibi hatirliyorum.

ve simdi trabzonsporu ve trabzonsporlulari begenmeyen hemsehrilerim gelmis trabzonlularin yaptigi hareketin aynisini yapiolar.

gercekten yazik. adam gidecekse gitsin. adnanlar geldi celiller, cenkler, serkanlar, canerler geldi. bu samsunspor öyle bi iki kisiye baglanacak takim degildir. SAMSUNSPOR VE SAMSUNSPOR TARAFTARI KENDISINI KIMSEYE BAGLAMASIN, FUTBOLCU BAGLASIN KENDINI BU KÜLÜBE, BU ARMAYA, BU FORMAYA!

Samsunsporu kalkindircaz dedik herkez adnanin pesinden agliyo. birakin gitsin adami. kendisini kurtarsin. Trabzonspora gitsinde hic olmazsa avni akere samsunlunun terini gömer. ben sahsen adnana kizmiorum. istanbula gidipte napcakti? anti istanbul diyorsunuz ama adnan istanbula gitseydi kimse cikip tepki göstermezdi. adnan trabzona gitti herkez küfrediyo. hani anti istanbulluluk? ben istanbul yerine trabzonu tercih ederim acik acik söylüyorum. kutluyorum adnani bu kararindan dolayi. kimse kizmasin adnan tskr etmemiz lazim. adam 8 yil bize hizmet etti. en kötü sartlar altinda kaptanlik yapit. bu adama karsi nankörlük yapmayalim lütfen.

saygilar

supporter

ben trabzona gitti diye yani gittiği takımdan dolayı ekstra bir öfke beslemiyorum Adnan'a..

önemli olan bir kez ngonge de yazmıştı oraya şirin görünmek için SAMSUNSPOR u küçük düşürmemek. adnan ın bu anlamda bazı kırıcı sözleri oldu. bundan sonrası artık adnan için güzel olsun. yalnız basında çıkan bazı demeçlerini tekzip ederse ya da gönlümüzü alan demeçler verirse daha iyi yapmış olur. gittiği yerde Samsunspor'u unutmaması ve anması önemli olan.

jean

gitmesine kimse birsey demiyor zatende samsunda giden bir havalara giriyor yillardir boyle bilmiyom neden yok memleketime geldim bu laflara gerek yoktu gideceksen git adam gibi sanki Trabzon sampiyon lacak allah daha beter etsin almanyali arkadasin imzasina yazdigi gibide trabzon giresun falan kandas yoldas falan degil

körfez55

Alıntı yapılan: "Turkoman"Kendi hemsehrilerimin en gicik kaptigim tarafida iste budur.

sanan 8 yil hizmet etmis bi adama trabzona gidiyo diye kalk küfür et hakaret et. zamaninda ogün ve abdullah'ta trabzondan ayrilirken ayni seyi trabzonspor taraftari yapmisti onlara. bordo-mavili formaya yillarca hizmet etmis iki adami sokak ortasinda ulu orta yerde kamera önünde meydan dayanigina cektiler. sanki dünmüs gibi hatirliyorum.

ve simdi trabzonsporu ve trabzonsporlulari begenmeyen hemsehrilerim gelmis trabzonlularin yaptigi hareketin aynisini yapiolar.

gercekten yazik. adam gidecekse gitsin. adnanlar geldi celiller, cenkler, serkanlar, canerler geldi. bu samsunspor öyle bi iki kisiye baglanacak takim degildir. SAMSUNSPOR VE SAMSUNSPOR TARAFTARI KENDISINI KIMSEYE BAGLAMASIN, FUTBOLCU BAGLASIN KENDINI BU KÜLÜBE, BU ARMAYA, BU FORMAYA!

Samsunsporu kalkindircaz dedik herkez adnanin pesinden agliyo. birakin gitsin adami. kendisini kurtarsin. Trabzonspora gitsinde hic olmazsa avni akere samsunlunun terini gömer. ben sahsen adnana kizmiorum. istanbula gidipte napcakti? anti istanbul diyorsunuz ama adnan istanbula gitseydi kimse cikip tepki göstermezdi. adnan trabzona gitti herkez küfrediyo. hani anti istanbulluluk? ben istanbul yerine trabzonu tercih ederim acik acik söylüyorum. kutluyorum adnani bu kararindan dolayi. kimse kizmasin adnan tskr etmemiz lazim. adam 8 yil bize hizmet etti. en kötü sartlar altinda kaptanlik yapit. bu adama karsi nankörlük yapmayalim lütfen.

saygilar

ne samsunlusunda bahsediyosun kardeşim adam bas bas bağırıyo memleketime hayllerimin takımına gidiyorum diye.senin anlayamadığın nokta bu işte kimse gitmesine bişey demiyo.hayllaerimin takımına memleketime gidiyorum diye kızgın herkes.ayrıca bizi Trabzon taraftarlarıyla karşılaştırma cürretni gösterme bir daha!!!o imzana yazdığın takımların al senin kardeşin olsun.hepsi kalleş onların rizelilerin trabrumlular bizim için yazdıklarını bilmediğinden böyle konuşuyosun sen..lütfen mantıklı konuşşş...gıcık oluyorum  demişsin  git trabzonu rizeyi tut..insanın sinirlerini bozma..