Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

körfez55

bizi unutmayackmışşşşş....biz seni çok güzel unutacağız.git memletine hayallerinin takımına aç kal inşallahhh..

yönetici

Adnan'a yakışmamış ama bu haber, Ölmez'in HABER gazetesine yakışmış o kadar diyeyim..

ozkan17

İçimize böyle trabzonluları alırsak son derece normal bu davranıslar.Adnan acaba neden gecen sezon gıtmedı dersiniz trabzona ??Gitmedı cunku eger gecen sezon gıtseydı yaklasık 2trılyon samsunspora vermek zorunda olcaklardı ama adnan beyın samsunspor baskanlıgına gelmesı ve bu adamın trabzonlu olması adnanında trabzona bedelsız gıtmesıne neden oldu

İçimize daha cokk yaban ellerı alırsak daha neler neler gelcek bızım basımıza

merkez

Sabah gazeteyi aldığımda beynimden vurulmuşa döndüm.Hemen Gazetenin Spor servisini aradım ağzıma ne geliyorsa söyledim.
Yazıklar olsun...
Samsunda Samsunluluk Samsunsporluluk ölmüş Allah Rahmet eylesin...
 Samsunun Gazetesinde Samsunsporun Böylesine zor bir döneminde bordo mavi formayla otuz iki dişini göstererek poz vermek Samsunspor taraftarına edilmiş en büyük hakarettir,en büyük küfürdür.
Bu Fotoğrafı Manşet yapmak da terbiyesizliktir,ahlaksızlıktır.

körfez55

gazete muhbair ve futbolcu trabzonlu daha ne beklersin ki.adi şeref yoksunu herif..samsundan böyle ayrılanların halini görüosun.sen daha beter ol inşallah.nerde samsunspor taraftarları samsundakiler..toplayın yakın o gazeteleri.

körfez55

trabrunluların sitesine baktım da kimse s..lemiyo bile adnan.kimse memnun deil bu tarnsferden.inşallah köpek gibi geri dönecek hayallarinin takımından :)!!!

Tribün_ali

Hangi gazete cekip resmini koydum bilmiyorum o cekipte gazeteye koyan adamın ş..... bu asıl bu insanlar vatan haini samsunspor taraftarının bu zor döneminde sinirlerinin alt üst oldugu dönemde bu haberi vermesi hayli halemet degil illa kaşınmak mı istiyorlar herhalde trabrumlulugun agır basmıştır onlar için ne bize meydan mı okuyosun aklınızca elbet bu günlerde bitecek

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Turkoman"Kendi hemsehrilerimin en gicik kaptigim tarafida iste budur.

sanan 8 yil hizmet etmis bi adama trabzona gidiyo diye kalk küfür et hakaret et. zamaninda ogün ve abdullah'ta trabzondan ayrilirken ayni seyi trabzonspor taraftari yapmisti onlara. bordo-mavili formaya yillarca hizmet etmis iki adami sokak ortasinda ulu orta yerde kamera önünde meydan dayanigina cektiler. sanki dünmüs gibi hatirliyorum.

ve simdi trabzonsporu ve trabzonsporlulari begenmeyen hemsehrilerim gelmis trabzonlularin yaptigi hareketin aynisini yapiolar.

gercekten yazik. adam gidecekse gitsin. adnanlar geldi celiller, cenkler, serkanlar, canerler geldi. bu samsunspor öyle bi iki kisiye baglanacak takim degildir. SAMSUNSPOR VE SAMSUNSPOR TARAFTARI KENDISINI KIMSEYE BAGLAMASIN, FUTBOLCU BAGLASIN KENDINI BU KÜLÜBE, BU ARMAYA, BU FORMAYA!

Samsunsporu kalkindircaz dedik herkez adnanin pesinden agliyo. birakin gitsin adami. kendisini kurtarsin. Trabzonspora gitsinde hic olmazsa avni akere samsunlunun terini gömer. ben sahsen adnana kizmiorum. istanbula gidipte napcakti? anti istanbul diyorsunuz ama adnan istanbula gitseydi kimse cikip tepki göstermezdi. adnan trabzona gitti herkez küfrediyo. hani anti istanbulluluk? ben istanbul yerine trabzonu tercih ederim acik acik söylüyorum. kutluyorum adnani bu kararindan dolayi. kimse kizmasin adnan tskr etmemiz lazim. adam 8 yil bize hizmet etti. en kötü sartlar altinda kaptanlik yapit. bu adama karsi nankörlük yapmayalim lütfen.

saygilar
sen ne diyorsun birader kimse adnanın gitmesine birşeymidiyor anlamıyorsun kıyıdan köşeden trabzonluluk varsende belli oluyor biz samsunsporla NEZAKETEN görüşecem cümlesine tepkimiz var şu trabzonluk ruhunu bırak kimse gitmesine hatta ts ye gitmesine birşey demiyor ben tsyi asla tercih etmem istanbul u tercih ederimmalum sebeplerden dolayı

MeL_55

AlıntıAdnan Güngör sözleşme imzaladı
Yeni transferimiz Adnan Güngör, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza töreni sonrası kendisini 3 yıllığına Trabzonspor'a bağlayan imzayı attı.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Muzaffer Ermiş ve Güven Küçükosman'ın hazır bulunduğu törende konuşan Adnan, Trabzonspor'a transferinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldim. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, sürekli hedefe koşan bir camiada yer almak beni heyecanlandırıyor. Rahmetli babam ve amcamın vasiyeti olan Bordo-Mavili formayı giymekten çok onurlu ve gururluyum'' dedi.

Trabzonspor'da elinden geleni yapacağını ifade ede Adnan, ''Sayın hocama ve yönetime teşekkür ederim. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Bu transfer bana ve Trabzonspor'a transferim hayırlı olsun. Trabzonspor'da hedefim şampiyonluk yaşamaktır. Bu doğrultuda elimden gelen katkıyı sağlayacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Ermiş ise Adnan gibi bir oyuncuyu kadrolarına dahil ettikleri için mutlu olduklarını belirterek, ''Kendisinden çok şey bekliyoruz. Az önce bahsettiği vasiyet olayı duygulandırıcıydı. Adnan'ın bu vasiyeti yerine getirip başarılı olacağını düşünüyorum. Ondan çok şey bekliyorum'' diye konuştu.

İmza töreninde uğurlu sayısı olan 13 numaralı formayı giyen Adnan, ligde 9 numaralı formayla sahalarda yer alacak. Yeni transferimiz Adnan imza töreni sonrası antrenman sahasına çıkarak basın mensuplarına poz verdi.

AlıntıAdnan müzemizi ziyaret etti

Yeni transferimiz Adnan Güngör, kulübümüzün tarihi başarılarının sergilendiği müzeyi ziyaret etti. TSClub mağazamızda satışa sürülen isminin yazılı olduğu formaları inceleyen Adnan Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Nizamettin Algan'la da tanıştı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza töreni sonrası Sadri Şener Merkezi'ndeki müzemizi ziyaret eden Adnan, kulübümüzün tarihi ve müzede yer alan kupalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra TS Clup mağazasını gezen genç futbolcu, satışa sunulan kendi formasıyla poz verdi.

Adnan son olarak Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan'ı makamında ziyaret etti. Takımımıza yeni katılan Adnan'a başarılar dileyen Algan, "Trabzonspor'un her zaman hedefi şampiyonluktur. Bu yörenin insanının karakteristik özelliğiyle alakalı bir durum. Sende yaptığın incelemeler sonrası bunu anlamış olmalısın. Zamanında kazanılan başarılarda bu düşünce ve inanç çok büyük etken olmuştur" dedi.

Genç futbolcu Adnan ise Trabzonspor'un uzun yıllardır çektiği şampiyonluk hasretine kavuşması için kendisinin de elinden geleni yapacağını belirterek, "Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor'a katkıda bulunmayı canı gönülden istiyorum. Çok kaliteli futbolculardan oluşan bir takıma geldim. Bir Gökdeniz, bir Yattara ve Hüseyin hangi takımda var" diye konuştu.

Futbolu Trabzonspor'da bırakmak istediğini vurgulayan Adnan, "Bundan sonra her şey benim elimde. Ortaya koyacağım performansla kendi kaderimi kendim çizeceğim" açıklamasında bulundu.

körfez55

dediğim gibi Trabzon taraftarları adnanın trabruma gitmesinden hiç memnun değiller.ayrıca 9 numara giyecek olmasını fatih tekke den dolayı istemiyolar.
hey gidi adnan sen çok ararsın bizi.kulağında çınlar
''büyük kaptan''tezahüratları.bakalım hayalindeki takımın taraftarları seni ne kadar bağırlarına basacak.yada bizim gibi sevebilecekler mi???

hasselbaink

1- samsunun bir yerel gazetesinin maarifetmiş gibi böyle bir haber yapması terbiyesizliktir. ancak yazan gazetenin haber olması bir kez dana bizi haklı çıkarıyor. Haber'in Samsunspor gibi bir davası yok.
2- Şu takımdan adam gibi gitmeyi başarmak bu kadar mı zor?
3- Adnan'ın ben aslında Trabzonluyum feryatlarının sebebi şudur, trabzon şehri bazı konularda müthiş tutucudur. Adnan aklı sıra ben de sizdenim ayağıyla tavlamak istiyor onları ama yemezler bence. Adnan onlar için bir Samsunlu, bozulmuş bir trabzonlu, olsa olsa bir devşirme.
4- Adnan'ın ve Trabzonspor'un başarılı olacağını hiç sanmıyorum. En fazla iki sene sonra kapımızı çalacaktır.

Sadece Samsunspor

ya beyler tamam birakin giden gitti artik o bizim degil bizi ilgilendirmiyor - biz kendi takimimizin haline bi bakalim onlarla ugrasalim - giden gitti sonrasi bizi ilgilendirmez :wink:

yönetici

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
Esasında ben bu resmin kimin çektiginide çok iyi biliyorum.Haber de spor muhabiri ilker atkaştır.Kendisi fanatik ts lidir.Gazi caddesinde aktaş foto da camda 1,5 metro boyundaki ts formalı olan resimdeki çocuk bu olayın kahramanıdır.Böyle insanlar Samsunspor hakkında yorum ve haber yapıyor.

Valla ben tanımıyorum ama sadece fotoyu çeken değil şu haber manşetten matah bir şey gibi verildiyse, bu gazetenin sahibi Ölmez'den genel yayın yönetmenine kadar hepsinin AYIBIDIR.

Sabahleyin haber metnini görmemiştim onu da görünce bu kadar olur dedim.

AlıntıHABER GAZETESİ İÇİN GİYDİ

Samsunspor ile yollarını ayıran Adnan Güngör, her konuda anlaştığı Bordo-Mavili ekip ile sözleşme imzalamak için bugün sabah saatlerinde Trabzon´a gidecek. Adnan Güngör, bugün akşam saatlerinde veya yarın Trabzonspor ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzalayacak.  Başarılı futbolcu, yeni takımı Trabzonspor´un formasını ilk kez Haber gazetesi için giydi.

Samsun'un yerel gazetesi, buradan giden topçulara yeni takımının formasını giydirmek gibi bir misyon üstlenmiş. Daha artık ne diyebiliriz ki. Trabzon medyasından bile hızlı davrandınız, elinize sağlık!!

King Of The North

Biz bu senaryoları daha çok görecez,bu ilk değil son da olmayacaktır maalesef.Adamlar bizi oyuncak yaptılar ellerinde