22 Mayıs 2007 Samsunspor Olağanüstü Genel Kurulu

Başlatan bodensee55, 26 Mart 2007, 13:37:08

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Lusage"Haysiyetsiz yaramaz demeden önce şunu bilmek lazım BORÇ NE KADAR? Bilgisi olan orada olan lütfen söylesin.
arkadaşlar ben kongredeydim ama kendimi toparlamam gerekir samsunspor az kalsın yok oluyordu gözlerimin önünde kussura bakmayın kelimeleride o yüzden tam olarak kuramıyorum 27 yada 28 tirilyon gibiydi galiba inanın kafamı toparlamaya çalışıyorum borç meblağısınıda tam hatırlayamıyorum

körfez55

ne demek yok oluyodu yaaa.biz varken nasıl yok oluyo.herşeyimizi samsunspora vermeye hazırız.biz varken her zaman samsunporumuzun arkasındayız..

Lusage

O zaman az bile söylüyoruz. Şerefsizler. İbrahim zaten ******* attı tuttu aday oldu gördük. Günerde ******* çıktı. Bu borca rağmen almadın ha lanet olsun sanada. Başkanada Helal olsun. 49 larada yazıklar olsun...

ali ihsan

Bu sözde adayların burada sözcülüğünü yapanlar şimdi açıklama yapsınlar bakalım.Tabi söz söyleyecek halleri varsa.Bekliyoruz onları.

yönetici

Beyler görüldüğü kadarıyla bazı yanlış bilgiler var. Öncelikle kongre 1 saat geç başladı. Bu sürede genel kurul salonu dışında bir odada bazı görüşmeler, konuşmalar yapıldı. Çakıroğlu'na kulübe başkan olması için önce üye olması söylendi. Ve bu kişi ikna edilerek salondan ayrıldı. Sonrasında çok kısa bir süreçte görev değişikliği yapılmak üzere Başoğlu yönetimi devam etsin şeklinde bir görüş hakim oldu. Yalnız Başoğlu büyük olasılıkla başkanlığı sürdürmeyecek. Önümüzdeki süreçte Tahsin Kosif-Erkut Tutu öncülüğünde yeni bir liste yapılacak gibi görünüyor. Detayları gece saatlerinde ana sayfaya koyacağız..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "admin_"Beyler görüldüğü kadarıyla bazı yanlış bilgiler var. Öncelikle kongre 1 saat geç başladı. Bu sürede genel kurul salonu dışında bir odada bazı görüşmeler, konuşmalar yapıldı. Çakıroğlu'na kulübe başkan olması için önce üye olması söylendi. Ve bu kişi ikna edilerek salondan ayrıldı. Sonrasında çok kısa bir süreçte görev değişikliği yapılmak üzere Başoğlu yönetimi devam etsin şeklinde bir görüş hakim oldu. Yalnız Başoğlu büyük olasılıkla başkanlığı sürdürmeyecek. Önümüzdeki süreçte Tahsin Kosif-Erkut Tutu öncülüğünde yeni bir liste yapılacak gibi görünüyor. Detayları gece saatlerinde ana sayfaya koyacağız..
ne yanlış söylermisin sen herşeyi yazmıyorsun ben diyorum ki takım kayyuma kalıyordu neyin iknası kim kimi ikna etmiş anlaşılmayan konu bütçedir ve salonda tartışmalar yaşandı
adam diddikten sonra refik moral ve atilla tartıştı refik moral atillaya 22 25i kabul eden 27 28 tirilyonuda kabul eder dedi ercan da ordaydı oda aday olmadı acaba ben başka kongredemiydim daha bunamadım şimdiki yönetim devam ediyor o yukarda yazdıkların için yönetimde değişiklik olacak
ben diyorum mazhar zorla kabul etti takım kayyuma kalacak diye adam hatta daha önce ben bu kulüpte sabaha kadar bile başkanlık yapmam dedi anama avradıma küfür edildi dedi

cenkturgut

daha neyı savunacaksınız  beaaaaa
bu samsunu bugun dahı savunmayanları lutfenn  protesto edelım  bırakın samsunspora  samsuna bıle sokmayalım  lutfen rıca edıyorum

akınyılmaz

yazık hemde cok yazık bir efsane ne hallere düştü bir efsane kimlerin reklam oyuncagı oldu .
hani nerde ibrahim ersöz burda güner çakıroğlunu yargılıyoruz ya ersöz nerde hani adaydı ne oldu .
samsunspor resmen oyuncak olmus çık piyasaya ben adayım de sonra iki yerel gazetede boy boy resimlerin çıksın boy boy röportajların çıksın kongre günü de borç fazla( sanki borç rakamını bilmiyorlar ) deyip ortadan kaybolouyorlar..
hadi beyler baksanıza başkanlık aday işi bu kadar basit hepimiz aday olalım yerel gazetelerde boy boy resimlerimiz cıksın nasıl olsa kon gre gunu bahane hazır BORÇ FAZLA.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "akınyılmaz"yazık hemde cok yazık bir efsane ne hallere düştü bir efsane kimlerin reklam oyuncagı oldu .
hani nerde ibrahim ersöz burda güner çakıroğlunu yargılıyoruz ya ersöz nerde hani adaydı ne oldu .
samsunspor resmen oyuncak olmus çık piyasaya ben adayım de sonra iki yerel gazetede boy boy resimlerin çıksın boy boy röportajların çıksın kongre günü de borç fazla( sanki borç rakamını bilmiyorlar ) deyip ortadan kaybolouyorlar..
hadi beyler baksanıza başkanlık aday işi bu kadar basit hepimiz aday olalım yerel gazetelerde boy boy resimlerimiz cıksın nasıl olsa kon gre gunu bahane hazır BORÇ FAZLA.
harfi harfine imzamı atarım güner çakıroğlu kesinlikle samimi bir tavır içinde değildi

MeL_55

Alıntı Yönetim 2 ay daha görevde!

Samsunspor Kulübü Olağanüstü Kongresi'nde, yönetim kurulunun 2 ay süreyle görevini sürdürmesine karar verildi. Daha önce nisan ayında yapılması kararlaştırılan, ancak divan kurulunun önerisi üzerine bugüne ertelenen Samsunspor Kulübü Olağanüstü Kongresi, Büyük Samsun Oteli'nde gerçekleştirildi.

Kongrede söz alan ve daha önce başkan adayı olduğunu açıklayan Güner Çakıroğlu, başkanlığa adaylığı için kesin kararını vermediğini, yapacağı kimi görüşmelerden sonra kararının kesinleşeceğini söyledi. Kulüp başkanı Mazhar Başoğlu da çalışmalarla ilgili üyelere bilgi verdi. Başoğlu, yeniden aday olmayı düşünmediğini bildirdi.

Bu arada kimi üyeler arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında zaman zaman gergin anlar yaşanırken, olaylar büyümeden yatıştırıldı.

Daha sonra süren kongrede, 2 aylık bir dönem için yönetim kurulunun görevini sürdürmesine karar verildi.

cenkturgut

Kongrede söz alan ve daha önce başkan adayı olduğunu açıklayan Güner Çakıroğlu, başkanlığa adaylığı için kesin kararını vermediğini, yapacağı kimi görüşmelerden sonra kararının kesinleşeceğini söyledi. Kulüp başkanı Mazhar Başoğlu da çalışmalarla ilgili üyelere bilgi verdi. Başoğlu, yeniden aday olmayı düşünmediğini bildirdi. Bu arada kimi üyeler arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında zaman zaman gergin anlar yaşanırken, olaylar büyümeden yatıştırıldı. Daha sonra süren kongrede, 2 aylık bir dönem için yönetim kurulunun görevini sürdürmesine karar verildi

kampanya artık tek umittt
kayyumdayız yoksa   3.ligde  samsunsporu ızlerız.Bunları  yazarken ınanınkı  ıcım parcalanıyor.Kazadan sonra gecırdıgımız en buyuk felaket  bu olmalı  dıye dusunuyprum.Gozyaslrımı  tutamıyorum

cem and naz55

benim haberimle örtüştügüne inanıyorum
yanlız aday olma kararı koca bir yalan ana konu para olarak çıktı bunu ben refik moral ve atilla tartışırken duydum
mazhar başoğlu bu adamın sahtekar olduğunu dolandırıcı laflarla beyan etti
ben güner çakıroğlunun samimi olduğuna inanmıyorum
yönetim ya devam edecekti yada takım kayyuma kalacaktı

cenkturgut

peki kardes atiila  ile refık neyı tartısıyorlardı neler oldu tam olarak  ayrıntıları verın hanı 49 lar 50 ler
hanı emınler  ercanlar tanju larrrrr
1 adım one cıkın  artıkkkkk

cem and naz55

Alıntı yapılan: "cenkturgut"peki kardes atiila  ile refık neyı tartısıyorlardı neler oldu tam olarak  ayrıntıları verın hanı 49 lar 50 ler
hanı emınler  ercanlar tanju larrrrr
1 adım one cıkın  artıkkkkk
tam bir rastlantıydı şu bölümünü duydum refik moral dediki
22 25 tirilyonu kabul eden 27 28 tirilyonuda kabul eder dedi
atillada şunları söyledi
3 4 trilyon az bir rakammı adam kabul etmez tabi
dedi
bu adam reklam peşindeydi borçta 27 28 trilyon olarak ona söylenince bahane olarak çekildi
ve salonda hemen hemen konuşan herkeste çakıroğlunu samimi bulmadıklarını ve 3 günde gazetelerde ve samsunda reklamını yapıp gittiğini söylediler

AntZ

Alıntı yapılan: "cenkturgut"Kongrede söz alan ve daha önce başkan adayı olduğunu açıklayan Güner Çakıroğlu, başkanlığa adaylığı için kesin kararını vermediğini, yapacağı kimi görüşmelerden sonra kararının kesinleşeceğini söyledi.
Yuh be kardeşim bu adam kongrede konuştuğunun farkında değil herhalde kongreden sonramı görüşme yapacak. Bu adam başkan olsa ligin 30. haftasından sonra transfer aklına gelir. Alooooooo kardeşim uyan be kongredesin kongredehani bütün hazırlıklarınız tamamdı hani borcun 30-40 milyon dan fazla çıkması durumunda çekilecektin 22-23 milyon olduğunu biliyordunda?

Ya İbrahim Ersöz Efendi?
Kim biliyordu onun Onur Air Ortağı olduğunu daha önce?
Şimdi bilmeyen var mı aranızda?
REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR efendiler...

Başoğlu'na helal olsun beceriksiz ve parasız olsada iyi niyetli

Bende şu ana kadar ona kızanlar arasındayım adam beceriksiz ama bence bu şehrin yetiştirdiği takıma sahip çıkmayan o kadar işadamı varken sinirimizi ondan çıkarıyoruz gibi geliyor.

Adam bırakmaya dünden razı, hani derler ya zorlamı duruyosun diye biraz öyle oluyor başka yok ki...

49 larmız birde :) takımı kayyuma bırakmayızmış :D