Samsunspor olağanüstü kongresi - 1 Temmuz

Başlatan yönetici, 16 Mayıs 2006, 00:19:34

« önceki - sonraki »

sezgin

ZİRVE BU GÜN

Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, bugün Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile kapsamlı bir görüşme yapacaklarını belirterek 'Olağanüstü kongreye az bir süre kaldı. Biz yönetim olarak gerekli çalışmalarımızı yaptık. Bugün de Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile bir araya geleceğiz. Bu görüşmeden olumlu sonuçlar çıkaracağımız kanısındayım" dedi. Samsunspor'un başkan veya yönetim bazında bir sorunu bulunmadığını ve bunun aşılabilecek bir mesele olduğunu kaydeden Başkan Ölmez 'Bazılarının anlayamadığı veya anlamak istemediği bir konu var, o da sıkının maddi olduğudur. Bu takıma başkan her an bulunur. Önemli olan bu mali batağın içinden çıkabilmekti. Kimse rakamlara bakmıyor, hatta telaffuz ettiğimiz rakamlar duymamazlıktan geliniyor. Hala parasal değil, yönetsel diye ahkam kesiliyor" diye konuştu.Şehrin dinamiklerinin bir an önce harekete geçirilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini de ifade eden Ölmez 'Başkan Adnan Ölmez kalmalı gibi yaklaşımlar artık beni bağlamıyor. Samsunspor'a maddi ve manevi verebileceğimi verdim. Elimden geldiği kadar da vermeye devam edeceğim. Ancak, başkanlığı kesinlikle düşünmüyorum. Yeni başkan ve yönetimin yanında her zaman olacağım. Bu şehrin işadamını, siyasetçisini, esnafını, memurunu, işçisini, taraftarını ve yönetenini hep birlikte harekete geçirmeliyiz. " dedi.

www.samsunspor.org.tr

oğuzhan55

Bu nasıl iş hala mı başkan adayı yok?Adnan Ölmez bile aday olmuyor.Bu gidişle kulüp valiliğe devredilecek ya da belediyeye.Onlarda bu sorumluluğu almamak için öyle ya da böyle dışarıdan bir şekilde yönetim oluşturacak.Ama bugüne kadar Samsunspor Kulübüne başkan adayı çıkmadıysa gerçekten o kadar çok düşünülmesi gereken şey varki...

King Of The North

Akp'nin eline bırakırlarsa bu takımı ben bunun altında başka birşey ararım.Bilerek ve isteyerek düşürüldük izlenimi doğar bende.

jean

su oyunculari tutalimda evde baskan sonrada secilse olur

AllydeenleaR

ismail uyanık başkan olmak istemiyor mu??? bilgilendirin

sezgin

BU NASIL İŞ 1 AYDIR BİR KONGRE YAPAMADILAR ADAMLAR SON GÜN GELMİŞ TOPLANTI YAPIP KONGREYİ 1 TEMMUZA ALDIK SANKİ OYUNCAK KAFANA GÖRE KONGRE YAP KAFANA GÖRE ERTELE SONRADA BAŞARILI OLAMADIK GEÇEN SENEDE AYNI SENARYO MİLLET TRANSFER YAPIYOR BİZ BAŞKAN SEÇME DERDİNDEYİZ SONUÇ ORTADA LİG A DÜŞERSİN

oğuzhan55

Anlaşılan bunlar Adnan Ölmez'e başkanlığa devam etmesi için ısrarcı oldular o da bunu kabul etmedi.Belediye başkanı demekki Adnan Ölmez dışında bir alternatif düşünmemiş sonunda da işte kongre böyle 1 Temmuza kaldı.Adamı niye zorla başkanlıkta bırakmak istiyorlarsa anlamadım.Gidin başka isimlerle görüşün onlara destek verin bakın aday nasıl çıkıyor o zaman.Galip Öztürk'e bu kadar ısrar etselerdi galiba çoktan yeni yönetim kurulu oluşturulmuştu.Artık bundan sonra giden futbolculara da pek kızmaya gerek yok.Ne yapsınlarki sonuçta onlarında bu para kazandıkları bir iş.Samsunlu olan futbolcularımız bile gitmek istese haklıdırlar.Onlar Samsunlu olarak Samsunspor'da oynamak istedikten sonra onların bu özverisine rağmen kendileriyle görüşecek bir yönetici bulamadıktan sonra kim takımda kalmak isterki?Tek dileğim 1 Temmuza kadar elimizde tutabildiğimiz kadar oyuncumuzu tutmaktan yana.İnşallah fazla fire vermeden bu dönemi atlatırız.Yanlız kongreye kadar olan süreçte futbolcularla olan sözleşme görüşmelerini Adna Ölmez yönetimi mi yürütecek?Yoksa  onlar sadece kongreye kadar kağıt üzerinde bir yönetim kurulu olarak mı kalacak?

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"adamın arkasından neler dediler hırsızlık suçlaması yaptılar küfür bile ettiler ismail başkandan bu istekte bulunmamız ayıp olur o da bu kadar lafa zaten gelmez

doğru walla
bizim işimiz zor

merkez

Takımın 2.lige düşmesinde hiç suçum yok dese de bunca parasal imkana rağmen bu takım 2.ligdeyse mutlaka sorumlusun Sn Adnan Ölmez.
Hevesim Kalmadı diyorsun ya bizim?
Şirketin zarar etse hevesim kalmadı deyip şirketten mi kaçarsın Adnan Ölmez!
Samsunsporlu olsaydın belediye başkanı ve valı destek vereceğiz dedikleri halde gemiyi terkedip gidermiydin Adnan Ölmez.

Galip Öztürk dedik,Yusuf Yılmaz Dedik en son Arif Kosife bile razı olduk ama hiçbirinden çıt çıkmadı.
Yazık samsuna,samsun şehrine,İşadamlarına.
Bu nasıl bir şehir yarabbi,bu nasıl vicdansızlık, bu nasıl yüreksizlik...
Koskoca Şehirde yeter u.lan yeter artık,ben Samsunsporluyum bu takımın üzerinden ellerinizi çekin biz geldik diyecek kimse yok mu allah aşkına.

Bunca şey olmasına rağmen Ahmet Yeni dışında hiçbir milletvekili bu konu ile ilgili kılını kıpırdatmadı,Umurlarında değil Samsunspor.
Allah cezalarını versin.
Seçim zamanı kendini bilen, Samsunsporluyum diyen biri Şu ak Partiye oy verirse yazık olur    Hırsımdan,Sinirimden ağlamak üzereyim.
Ne Yazık ki elimizden hiç birşey gelmiyor sadece gelişmeleri üzüntüyle takip ediyoruz.
Samsunspor Parmaklarımızın arasından kum tanesi gibi boşluğa düşüyor,Kalan kum tanelerinden güçlü bir kale yapacak bir delikanlı bekliyoruz,Dua ediyoruz...

34 SS 1965

baksananıza arkadaslar bu gıdıste kımse gelmez bızım baskanımız olmaz en ıyısı arkadaslar takım ıyıce dağılmadan grup lıderlerınden bırını baskan secmemız ve samsunlu ve samsunsporlu olarak ona destek cıkmaktan baska cağremız kalmadı yoksa bu gıdısle amatör oynayacağız yaaa

yaman55

ya biz nasıl küme düştük hala inanamıyorum ne ümitlerle gittik biz malatyaya  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  her gece ağlamaktan bıktım yaa

KotuCocuk55

çok doğru söyluyosun,bu serefsizlein hala takımın geleceği adına adım atamamaları sonucu acımız bile unuttuk.

Forvetim

Samsunspor'u yok etme planı tıkır tıkır işliyor bakalım kim çıkıp ta dur diyecek, yok mu koskoca Samsunda kendini Samsununa Samsunsporuna adamış bi yürekli insan.

AllydeenleaR

olsun da kurtulalım
ama belediye yönetimi tekrar adnan ölmeze vermeye çalışıyo böyle ertelenirken lig başlıcak

jean