Samsunspor olağanüstü kongresi - 1 Temmuz

Başlatan yönetici, 16 Mayıs 2006, 00:19:34

« önceki - sonraki »

sezgin

inşallah bu hafta seçim olurda bizlerde rahat nefes alırız ve önümüzü görürüz

Fikret Baþ

İstanbul Samsunspor Taraftarları Derneği,
Samsundaki belirsizliğin bize endişe verdiğini bunun biran önce çözülmesini bekliyoruz.

Dernek Başkanı

Fikret Baş

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: "Fikret Baş"İstanbul Samsunspor Taraftarları Derneği,
Samsundaki belirsizliğin bize endişe verdiğini bunun biran önce çözülmesini bekliyoruz.

Dernek Başkanı

Fikret Baş

sayın fikret baş iyi diyorsunda güzel de diyorsunda istanbul grubu olarak neler yapıyorsunuz bu kongre için onu bir anlatırmısın. içinizde değerli iş adamları var ama onlardanda ses çıkmıyor tamam adnan ölmez olmasın tamam yusuf ziya karışmasında karışmasında sizlerdende ses çıkmıyor.
niye içinizden biri çıkıpta ben talibim arkadaş işte benım liste bu demez.
yok şehir arkamızda degıl halk sahiplenmıyor gibi bahaneleri bir kenara bırakalım ve içinizden biri bu ateşten olan gömlegi giysin giysinki yusuf ziyanın hakımıyetinide bir nebze kırsın.

supporter

Şu ana kadar aday açıklaması yapılmadıysa bunun sebebi son anda gelecek kişinin "işte fedakar adam" diye sunulacak olmasıdır. Tıpkı bir önceki Adnan Ölmez'in adaylığı gibi.. İşte kimse almazken aldı demenin ayrı bir güzelliği var tabi.. O zaman daha başka adaylık çalışmaları da vardı hatta. Ama bir şekilde onlara yalnız kalacakları hissettirildi ve Adnan Ölmez isimli Samsunspor'la uzaktan yakından alakası olmayan kişi başkan oldu.

Şimdi insanlar bu ortamda nasıl ortaya çıkıp, ben adayım diyecek? Geçmişteki örnek ortada. Adaylık için ortaya çıkan adama, belediyeye rağmen aday olduğu için nasıl bakılacak? Samsun'da böyle konularda hiç taraftarın duygularına önem verilmedi. Hatta çalışmalardan haberimiz bile yok.

Bu yüzden şimdi de Yusuf Ziya Yılmaz'ın istediği birisi listesini sunacak ve başkan seçilecek. Ama bu sefer umarım takımı düşürdüğü halde hiç hatası yok gibi konuşacak kadar pişkin, Trabzonspor sempatizanı bir insan ortaya atılmaz. Yoksa bu durum geçen sene olduğu gibi herkesi manevi açıdan yıpratır, başarılı olmayı çok zor bir hale getirir.

Adnan Ölmez'in sahibi olduğu, Yusuf Ziya Yılmaz'a da haliyle yakın olan Haber gazetesi bugün "Sürpriz Aday kim?" başlığıyla çıkmış. Anlaşılan el altından bazı çalışmalar var. Umarım bu sürpriz aday Galip Öztürk olur. Çünkü bize kişilikli, otoriter, siyasilerin güdümünde kalmayacak bir başkan lazım. Benim aklıma da bunu yapabilecek başka isim gelmiyor.

ölümüne 55

Galip öztürk galip öztürk diyozda galip öztürkün adnan polatın başlattığı kampanya dahilinde galatasaray klubüne 200.000 euro yardımda bulunduğunu kaçımız biliyo acaba???
bu olay  benim galip öztürk konusunda kafamı karıştıran bir durum

supporter

Alıntı yapılan: "ölümüne 55"galip öztürkün adnan polatın başlattığı kampanya dahilinde galatasaray klubüne 200.000 euro yardımda bulunduğunu kaçımız biliyo acaba???

hepimiz biliyoruz ama bunu galatasaraylı falan olduğundan değil reklam için yaptığına inanıyor
(ya da inanmak istiyoruz.)
bordo mavi fabrikalı logolu daha öncesinde samsunspora tek kuruş vermemiş birini başkan olarak gören kişilerin Öztürk'e takmasında çelişki var gibi görünüyor..
neyse zaten kongreye iki gün var ve Galip Öztürk'ün aday olmayacağı anlaşılıyor. Kendisini istemeyenlerin endise etmelerine mahal yok yani..

şu anda Başkanlığa adaylığını açıklayan işadamı İrfan Ayvaz var. Yusuf Ziya Yılmaz'ın bu seferki adayının ise Aziz Atik olduğu konuşuluyor. Eğer doğruysa Atik'in Ölmez'den farklı olarak Samsunsporluluğuna hem de canı gönülden inanabileceğimiz Samsunlu bir işadamı olduğunu söyleyebilirim!!

ölümüne 55

Alıntı yapılan: "supporter"
Alıntı yapılan: "ölümüne 55"galip öztürkün adnan polatın başlattığı kampanya dahilinde galatasaray klubüne 200.000 euro yardımda bulunduğunu kaçımız biliyo acaba???

hepimiz biliyoruz ama bunu galatasaraylı falan olduğundan değil reklam için yaptığına inanıyor
(ya da inanmak istiyoruz.)

yaa yanlış anlama yeminle bende galip öztürkün bizi avrupaya taşıyacak bi başkan olacağını düşünüyorum ama yinede yediremiyorum...
ayrıca galip öztürkün dolayısıyla metro travel şirketinin reklamı çok sevdiğini ve reklamın iyisi kötüsü olmaz bi kafa yapıları oldunu biliyorum...
bencede reklamdır ama dediğim gibi..içim bi buruk işte :cry:  :cry:

supporter

Alıntı yapılan: "ölümüne 55"metro travel şirketinin reklamı çok sevdiğini ve reklamın iyisi kötüsü olmaz bi kafa yapıları oldunu biliyorum...
bencede reklamdır ama dediğim gibi..içim bi buruk işte :cry:  :cry:

haklısın ben de içim burkulmadı dersem yalan olur..

samet

yeni başkan mevcut yönetimden biri olcakmış hayırlı olsun bakalım nolcak...ankaradaki maçlarda görüşmek üzere...herkez allaha emanet...

34 SS 1965

ölümüne 55

bu kadar sahipsiz ha bu takım yuh beaa :evil:  :evil:

Amsterdamli

Aziz Atik derken simdide Mazhar Basoglu'nun baskan olacagi yaziliyor.

supporter

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Aziz Atik derken simdide Mazhar Basoglu'nun baskan olacagi yaziliyor.

Evet ibre şimdi de ona dönmüş anlaşılan..

jean

ecvet mazhar basogluna sormustum samsunlu kendisi