Samsunspor olağanüstü kongresi - 1 Temmuz

Başlatan yönetici, 16 Mayıs 2006, 00:19:34

« önceki - sonraki »

köprülü

BELEDİYE VE YÖNETİM NE YAPIYOR BİLEN VARMI BİR GELİŞME YOKMU.ADAY YOKMU HALA.İSMİ GEÇEN DE Mİ YOK

samet

samsunsporun düştüğü hale bakın efsane samsunsporu ne hale getirdiler...halen şoktayım inşallah ben gelene kadar eski samsunspor döner...

mican 55

samsunsporu bu hale getirenlere söyleyecek hiç birşeyim yok allah onlara bildiği gibi yapsın.kongreye kadar başkan adyı çıkacagını sanmıyorum çıksada zoraki olacaga benziyor.

roligan

Bence başkanlık konusunda ilginç gelişmeler olabilir. Neden derseniz, bugün haber gazetesinde bir haberde okudum. Haber şöyle:
Büyükşehir Belediye Meclisi'nin, otogarda daha önce gerçekleştirilen ihalelerin iptali ve otogarın satışına ilişkin kararından sonra, ilk talipli Büyük İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. oldu.
Aynı zamanda İstanbul Otogarı'nı işleten şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aldığı kararın doğru olduğunu belirterek, "Otogarlar, profesyonel şirketler tarafından işletiliyor. Türkiye'nin birçok ilinde bu böyle. Biz de deneyimli bir şirket olarak, Samsun Otogarı'nın ihalesine katılacağız" dedi.

Belediye, ihale için Samsunspor başkanlığını şart koşarsa Galip Öztürk başkan olacaktır. Bence önemli bir haber ve gelişmeleri bekleyelim.
Yöneticilerin mahareti belli olacak!
Saygılar

mican 55

ya dostum inşallah dediğin gibi olur.galip bey başkanlığa gelirse şehirde bir hareketlilik olur bu da samsunspor için çok iyi olur beklenti arttığı zaman taraftarın ilğiside artar. ama yinede ben gelecegini sanmıyorum galip beyin inşallah yanılırım

köprülü

SAMSUNSPORUMUZ için en iyisinin olması dileğiyle.dün tanju çolak başkan adayı olacakmış diye birşey duydum doğrumu acaba? şaşırdım açıkçası pek inanasım gelmiyor ama bilmiyorum yinede belli olmaz.bilgisi olan varsa paylaşsın bizimle lütfen

jean

benim anlamadigimù otogar ihalesiyle galip ozturkun baskanliginin alakasi ne?

bengülü

Alıntı yapılan: "roligan"Bence başkanlık konusunda ilginç gelişmeler olabilir. Neden derseniz, bugün haber gazetesinde bir haberde okudum. Haber şöyle:
Büyükşehir Belediye Meclisi'nin, otogarda daha önce gerçekleştirilen ihalelerin iptali ve otogarın satışına ilişkin kararından sonra, ilk talipli Büyük İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. oldu.
Aynı zamanda İstanbul Otogarı'nı işleten şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aldığı kararın doğru olduğunu belirterek, "Otogarlar, profesyonel şirketler tarafından işletiliyor. Türkiye'nin birçok ilinde bu böyle. Biz de deneyimli bir şirket olarak, Samsun Otogarı'nın ihalesine katılacağız" dedi.

Belediye, ihale için Samsunspor başkanlığını şart koşarsa Galip Öztürk başkan olacaktır. Bence önemli bir haber ve gelişmeleri bekleyelim.
Yöneticilerin mahareti belli olacak!
Saygılar

roligan insallah dedigin gibi olur

yönetici

Duyumlarını zaman zaman bizlerle paylaşan sevgili Roligan'ın yorumunun ardından, bu defa Ekip gazetesinden İsmail Başaran Galip Öztürk'ün adaylığı ihtimaline parmak basmış. Başaran kulağı delik bir gazetecidir.
AlıntıTEMMUZ ayının ilk gününe şunun şurasında kaç gün kaldı ki? Günler su gibi akıp geçiyor. Tüm yasalar uygulanıp (!) Samsunspor'un açıklanan ikinci genel kurulu, aralarında Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun da bulunduğu gurup tarafından, genel kurul delegeleri hiçe sayılarak 1 Temmuz gününe ertelenmişti.
Adnan Ölmez "ben aday olmayacağım" demesine rağmen genel kurulu erteletenlerin arasında yer almıştı.
Bunlar biliniyor da bilinmeyen konu yönetime kimin talip olacağı.
Söylentilere göre Galip Öztürk başkan olacakmış. Peki, yönetimde kimler bulunacak?
Galip Öztürk başkan olursa ipleri de kendi elinde tutar.
İşte o zaman ne olur?
Bilmem de Samsunspor için iyi olur sanırım
.

Görüldüğü gibi gündemde yine "Galip Öztürk" sesleri var..
Umarım bu defa beklenti gerçekleşir ve Samsunspor dirayetli, siyasilere Samsunspor'u kullandırtmayacak, ve takımımızın haklarını yedirmeyecek bir başkan tarafından yönetilir..

kadir55ist

selam
inşallah dediğiniz gibi olur.
artık adayı bvekliyoruz vede başkanımızı (galip beyi)

köprülü

güzel inşallah dediğiniz gibi olur.galip bey SAMSUNSPOR başkanı olursa samsun halkının verecegi destekte artar

AllydeenleaR

yönetimi belediye yaparsa işimiz zor inşallah galip öztürk gelir belediye başarılı olamaz

mican 55

geçen sene kulübe 2 trilyon 750 milyar yardım  yapan  samsun büyükşehir belediyesinin destegini küçümsemeyin galip öztürk bile geçen sene belediyenin destegi olmadan başkan olmam demişti.belediyeden başka kulübümüze bu kadar yardım yapacak kişi ya da kuruluş yoktur belediyeye bu kadar taş atmayın adamı küstürmeyin lütfen.ismail uyanık döneminde de yardımda bulunsaydı kulüp bu hale gelmezdi bu durumda belediyenin desteginin ne kadar önemli oldugu ortaya çlkar.uyanık dönemindeki gibi destegini çekerse halimiz hiç iyi olmaz.unutmayın ki samsun  türkiyenin  sayılı şehirlerinden biridir.türkiyedeki 15 büyükşehir belediyesinden birine sahibiz o yüzden belediyenin destegi çok önemli.keşke samsunsporun kendine yetecek kadar parası olsa da kimseye muhtaç olmasa ama yok bu durumda belediyeyi bir kenarı itemeyiz ismail uyanık bile belediye destek verirse tekrar süper liğe çıkabiliriz  diyor sanırım bu sözün ne anlama geldiğini biliyorsunuz.acı ama gerçek belediyeye muhtaçız galip bey gelip kulübün borcunu ödeyecek değil

jean

merkez

Taraftar büyük bir özlemle Galip Öztürkü bekliyor...
yönetici olmamasına rağmen samsunspora çok şey vermiş samsuna yatırımlar yapmış hepimizin özümseyip icraatlarindan haz alabileceği samsunun öz çocuğu Galip Öztürk umarım bu sesi duyuyordur ve umarım memleketinin takımına bir fedakarlık daha yapmaya hazırlanıyordur...