ŞOK !!! Serkan Aykut'a 10 maç ceza geldi.....

Başlatan ali ihsan, 31 Mart 2006, 16:24:27

« önceki - sonraki »

ali ihsan

BU ŞEREFSİZLERDEN BU BEKLENİRDİ.Ömür boyu hapis cezası verselerdi bari.******* hakeme ne ceza verdiler acaba İŞİNİ İYİ YAPIP BİZİ KATLETTİĞİ İÇİN MAAŞLA ÖDÜLLENDİRSİNLER.YAZIKLAR OLSUN........

Forvetim

Lisansını iptal etseydiniz bari, moskof köpekleri adiler

jean

serefsizler diyarbakir a 3 mac ceza tum seyirci indi bize 10 serefsizlikten baska birsey degiml

tankut

yuh be, pes yani.Bizi gerçekten paketlemişler. eğer tahkim bu cezayı 2 veya 3 maça indirmezse takım bu ligi boykot etsin derim.

34 SS 1965

ya arkadaslar bu ceza harbı ağır ama hagi gs deyken erol ersoya resmen tecavuz ettı ama hala cezası ne oldu ne cıktı bellı değil bızım topcu bı ıska yumrukla 10 mac yedı yazıklar olsun ulusoy

tunç güvenoðlu

yanı pes dıyecek hiç bir kelime yok.olayların bu boyuta gelmesıne sebeb olanlar hala sahalarda maç yönetiyorlar .kusura bakmayın beyler biletimiz kesilmiş artık bu kadar

Gurbetci Bülent

Degerli Federasyon yetkileri SERKAn sizin ananizin a......    si..i de mi bu kadar ceza verdiniz.
hadi öyle olsa yine önemli degil siz zaten O......  C...... larisiniz gücünüze gitmez.
Ben hayatimda böyle bi ceza görmedin Kudussinin biyerimi eksik kaldi serkanin saldirisindan sonra.
Siz Gö..... yirtsaniz bile biz bu ligde kalacagiz   a......  k...... cocuklari

Rentboy

Samsun - Samsunspor-Kayserispor maçı sonrası orta hakem Kuddusi Müftüoğlu'na saldırdığı gerekçesiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedilen Samsunspor'un golcü oyuncusu Serkan Aykut'a verilen 10 maçlık ceza, Samsunspor'da tepkiye neden oldu.
Edinilen bilgiye göre, geçen pazar günü oynanan ve beraberlikle sonuçlanan Samsunspor-Kayserispor maçı sonrasında karşılaşmanın orta hakemi Kuddusi Müftüoğlu'na saldırdığı gerekçesiyle PFDK'ya sevkedilen Serkan Aykut'a 10 maç resmi müsabakalardan men cezası verildi.

Karar, Samsunspor Kulübü'ne bir yazıyla bildirilirken, Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun, cezanın kabul edilemez olduğunu savundu.

Böylesine ağır bir ceza beklemediklerini ifade eden Uzun, ''Serkan için verilen 10 maç ceza Samsunspor üzerinde oynanan oyunların son halkasıdır'' dedi.

Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda Tahkim Kurulu'na başvuracaklarını da bildiren Uzun, ''Bu Serkan'a verilen bir ceza değil, takımın infazıdır'' diye konuştu.

Uzun, bazı takımlara karşı verilen cezalarda çifte standart uygulandığını da savundu

Allah belanızı versin Federasyon bırakın yakamızı...

yönetici

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Kayserispor maçı sonrası orta hakem Kuddusi Müftüoğlu'na saldırdığı gerekçesiyle golcü futbolcu Serkan Aykut'a verdiği 10 maçlık cezanın Kırmızı-beyazlı ekip üzerinde oynanan oyunun son halkası olduğunu söyledi.

Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun, PFDK tarafından golcü futbolcu Serkan Aykut'a verilen 10 maçlık cezayı değerlendirdi. Kayserispor maçında sahaya 3 puan için çıktıklarını, ancak hakeme takıldıklarını belirten Uzun, "Futbol sahada oynanırsa biz de ligde kalırız. Ancak futbol sahada oynanmıyor. Bize yapılanlar hiç kimseye yapılmadı. Biz hep centilmenlik içinde olduk. Ama Serkan Aykut'a verilen 10 maçlık ceza Samsunspor üzerinde oynanan oyunların son halkasıdır. Tabii ki adaletin olmadığı yerde güçler sahneye çıkar. Adaletin olmadığı yerde ona karşı bizim gücümüz tartışılamaz. Samsunspor bu ligden düşünce, bu hakemler ve onları atayanlar rahat uyuyabilecekler mi? Bize müdahale etmesinler, biz sadece adalet istiyoruz. Yine de bunların arkasına sığınmayacağız. Ligde 7 maç kaldı, bu 7 maçı da kazanacak güçteyiz. En yetkili makamlardan adalet istiyoruz. Çünkü bu iş federasyondan çıktı. Serkan Aykut'a 10 maç ceza veren bir sistem adil değildir. Türk futbolunu yönetenlerden bir kez daha düşünmelerini istiyorum" diye konuştu.

Serkan Aykut'un cezasının indirilmesi için Tahkim Kurulu'na başvurup vurmayacaklarına ilişkin bir soruya Uzun, "Kimi kime şikayet edeceksiniz. 10 maçın neyine itiraz edeceğiz. Çünkü inanmadığımız bir mekanizmaya itirazda bulunsak ne olur. Tabii ki sistem gereği itirazda bulunacağız, ama güvemizin kalmadığı sistemin neyine itiraz edeceğiz. Serkan Aykut'a verilen ceza cinayetle eş değerde tutuluyor. Bu kişinin infazıdır. Yalnız bu ceza Serkan'a değil Samsunspor'a verilmiştir. Adaletin olmadığı yerde bir şey olmaz. Bir gün bu adalet onlara da lazım olur ki gördük, Futbol Federasyonu seçimleri öncesinde Anayasa Mahkemesi'nin açıklamasını dakika dakika beklediler" şeklinde konuştu.

Öte yandan Samsunspor, deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyesspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik Sorumlu Hasan Şengül yönetiminde 1.5 saat çalışan futbolcuların Serkan Aykut'a verilen ağır cezadan dolayı üzgün olduğu gözlendi. İdmana izinli olan Celil, cezalı olan Serkan Aykut katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Adnan da düz koşu yaptı.

samsunlu_gencler

size oLan saygımdan doLayı fedrasyon we uLusoyun annesi we dier yakınLarı hakkında kufur yazmıcam

dr_ahmet

serkana verilen ceza cidden çok ağır!
Tamam kardeşim yapılan hareket dogru değil ama,10 maç ceza verilecek başka bir hareket olmadı mı daha önce!Ama ben federasyona sövmicem,bu kadar tecrübeli bir oyuncu olmasına rağmen bu sene samsunspora yapması gereken katkıyı serkan aykut böyle kritik bir dönemde böyle bir hata yapmamalıydı! Herkesin dediği gibi 10 maç çok ağır ama 3 maç verseler benim gözümde serkan haketmiş olacaktı durum öyle olsa dahi takımımızı en kritik dönemde yalnız bırakacaktı ama sağolsun federsyon da serkana uydu ve hep birlikte sezonu kapattılar!
şikeci trabzonlu gokdeniz 6 ay ceza aldı!
10 maç ceza yaklaşık olarak 3 aya yakın bir dönemi kapsıyor! Bu nasıl adalet!

jean

vallahi yazik gunah 10 mac kamera sakasi gibi yuh diyorum baska birsey demiyorum serefsiz federasyon ne olacak trabzonlu degilmi baskan ulusoy hersey olur

Ladikli

insan kendi kuyusunu kendi kazarmış.hatırlayan varsa banada söylesin biz bu adamlardan nezaman fayda gördük ya.verirsen oyları alırsın ...

King Of The North

Tahkim Kuruluna başvuracaklar heralde.
Keşke kafasını patlatsaymış diyorum suçlu gene biz olduk.
Allah belalarını versin Ulusoy'un ve silah arkadaşlarının.

55emrah55

arkadaşlar bence bütün samsun şehri olarak ulusoy şirketlerine (otobüs firması başta)boykot yapalım