ŞOK !!! Serkan Aykut'a 10 maç ceza geldi.....

Başlatan ali ihsan, 31 Mart 2006, 16:24:27

« önceki - sonraki »

King Of The North

Ben zaten boykottayım da 3-5 kişiyle olmaz şehir olarak bilinçlenmek lazım.

kadir55ist

AllydeenleaR

AllydeenleaR

hani bu yönetimde samsun lu galip asal vardı
bunlar hep sams düşmanı samsunspor üstünden kendi reklamlarını yapıyolar

ngonge

rezalet.

hagi hakeme tükürünce kaç maç ceza almıştı 6 mı?

türk milli takımı oyuncuları isviçreli oyuncuları dövünce kaç maç ceza aldılar?

serkan hakemin üstüne yürüdü-herhangi bir fiili mudahelede bulunmadı, hareketi teşebbüste kaldı. ve ona rağmen 10 maç ceza aldı. ya hukuku bilmeyen kişiler bu işi yürütüyor ya da ciddi ciddi bir oyunun içindeyiz.

AllydeenleaR

ben böyle federasyonun seçildiği gün böle bişi olcağını biliyodum
çünkü haluk ulusoy  hep buraya DOĞULU hakemleri yolluyo onlarda tabi kendi bölge takımlarını koruyolar
bu ligden samsunspor düşerse KIYAMET KOPAR

ANTİ ULUSOY

oğuzhan55

Allah belanızı versin.Yazık günah biraz insanlığınız kaldıysa kendinizden utanın.Böyle federasyon olmaz olsun.Federasyon başkanlığına Haluk Ulusoy seçildi seçileli zararından başka ne faydasını gördük?Keşke Serkan Aykut hakeme gerçekten vursaydıda bu cezayı o zaman alsaydı ama adamlar yağmur olmayacak havada biraz bulut görseler yağmur yağıyor zannediyorlar.Yazıklar olsun.

KAHROLSUN ULUSOY.

yirmiuc

bluegreen55

Bir yandan türkiyeye verilen cezayı eleştiriyolar, bir yandanda üstüne yürümeye vurmaya teşebbüse ağır  ceza veriyolar.

bengülü

yazıklar olsun adi ******* federasyon ve  hakemler senin ta .a .............. mustafa çulçu pezevenkler bizim yönetimede iyi oldu sen şikeci haluk ulusoya oy verirsen adamlar bize böyle yaparlar arkadaşlar samsun daki haluk ulusuoy spor tesislerini bence oraya gidip tabelanın sökülmesini istiyorum biz böyle yalakalık yapanları istemiyoruz derhal protoste için tabela yı söksünler bence iyi bir öneri veriyorum ne dersiniz bu öneriyi samsunspor yönetime de email atalım her kezi davet ediyorum ancak federasyona adımızı böyle duyururuz

bluegreen55

ne haluk ulusoy tesisleri nedir bugerçekten varmı?
Haluk ulusoy kimki samsunda tesise adı veriliyo..
yoksa adam kendimi veriyobu adı açıklarmısınız.?
türkie liglerinin halen en büyük golcüsü en çok gol atanfutbolcusu ve avrupa gol kralımız altın ayakkabılı Tanju Çolağın adını biryere vermek için ölmesinimi bekliyolar...

ngonge

serkan ın 10 maçlık cezası tahkimde onanmış beyler.