2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

Karabudun

@samsunmania

Kavaklı abi, yönetilemezsek yönetileceğimizi nerede belirtmiş? Ben yakalayamadım orayı. Ne kadar zorlasam da o manaya varamıyorum. Sana zahmet bir açar mısın? Şu aşk meselesine gelince neticede hepimiz aynı yere aşığız. Elbette hepimiz aynı muameleyi gösterecek değiliz lakin birimiz baş üstünde tutarken bir diğerinin aşağılamaya hakkı yok. Kavaklı abimiz, belki farkında değil ancak tam olarak bunu yapmıştır. Bundan mütevellit diğer aşıkların tepkisine maruz kalmıştır.

Sadece Samsunspor

Kampta siyahi bir topcu var kim o ogrenebilen var mi

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Temmuz 2017, 10:29:38
Kampta siyahi bir topcu var kim o ogrenebilen var mi

chibuike haricinde mi?

samsunmania

Karabudun
Çok agresif yaziyorsun arkadaşım. Diger arkadaslar da cok gerginler. Ortalık geriliyor. Ondan boyle bir yol tuttuydum. Yoksa tahsilim yeterli anlam çözümlemesi yapmaya. Ben onun üzerinden bir şeyler söylemek istedim o kadar. Biz birbirimize tahammül edemezsek vay halimize diyorum. Bir çok kez farklı şeylere tepki verdik ama malesef kontrol bizde olmayınca böyle ahmakça şeyler başımıza geliyor. Bence bir daha stada gitmem maca gitmem söylemleri daha lig başlamadan ahengi bozuyor. Keşke tuzumuz kuru olsa da gereken tepkiyi gerektiği şekilde verebilsek demek istiyorum. Haa insan onuru için yaşar takım ne olursa olsun mantığı devreye girerse o senin bilecegin bir sey ve herkes bu yolu izlemek zorunda degil. Bundan yine en masum olan zarar görür. Samsunspor.
Tepki koyulması gereken mecralara insanlar gereken tepkiyi ne sandıkta ne başka yerde koyamiyorsa birbirimizi kırmanın bir anlamı yok. Ülkede herkes gerim gerim gerilirken biraz yapıcı olmayı çok görüyorsan bilemiyorum. Kimsenin kimseye aşk ispatına ihtiyacı yok. Bu takımın uzerinde oynanan oyunları saymaya kalkarsak stada hiç kimsenin gitmemesi lazım. Her şeyin bir zamanı var ayaklarimiz uzerinde durmayı basardigimiz gün her sey farklı olacak.    

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

07 Temmuz 2017, 23:26:17 #439 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2017, 02:09:04 Karabudun
Mevcut durum karşısında agresif bir tavır takındığım doğrudur. Gönül verdiğim, kimlik bildiğim camianın yok sayılması karşısında , af buyrun, ben sukunetimi koruyamıyorum. Samsunspor'un aşağılandığı bir uygulamanın savunulması karşısında tahammül edemiyorum. Samsunspor yok sayılıyorken bunda hayır görmek bana göre saflık değilse art niyet barındırmaktır. Bu yazdıklarımın dışında hakaretamiz tek bir ifadem varsa özür dilemeye hazırım.

Senin yapıcı olmak dediğin şey bana göre teslim olmaktan öte geçmez. Yarın çoluğa çoçuğa anlatamazsınız. Aşk ispat istemez, eyvallah. Ancak haysiyeti olmayanı da hevesten öteye geçmez. O beklediğiniz malum zaman bugün değilse ne zamandır? Daha fena aşağılanmayı mı bekliyorsunuz? Sandıkta, bilmem başka nerede gösterilemediğine inandığın tavrı göstermek için sen neyi bekliyorsun? Sonraki seçimi değildir umarım. Cidden merak ettim. Tenezzül buyurup yazarsan da özelden yazmanı rica ediyorum.

Gelelim kart kırma olayına. Ben kartımı kırmayacağım, gerektiğinde aşağıdaki sözlerimi ispatlamak için kullanacağım. Samsun'da inşa edilip de Samsunspor'un açmadığı bir stadyumda Samsunspor'u izlemek benim için züldür. Bahsi geçen stadyumda ilk özel maçı da ilk resmi maçı da Samsunspor oynamadığı sürece benim için o stadyum "19 Mayıs Stadyumu" değil "garabet" abidesidir. Kapısından içeri girmeyi utanç sayacağım. Teselli ikramiyesi niyetine tertiplenecek hiçbir filifota kurban olmayacak ve aldanmayacağım. Çoğunluk bunu camiaya küsmek addedecek belki ancak ben Samsunsporlu duruşundan taviz vermemek sayacağım. İpleri elinde tutanların da kuklalarının da tezgahına gelmeyeceğim. Bu cümlelerimden senin gocunacağın ya da forumdaki herhangi bir arkadaşın gocunacağı bir şey yok. O kasıtla yazmadım. ALLAH'ın izniyle yakın zamanda içimizdeki alınıp satılmaya müsait fahişe ruhlular ve dik duruşlu Samsunsporlular net bir biçimde ayrılacak.

55.hakan

07 Temmuz 2017, 23:26:59 #440 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2017, 12:17:28 55.hakan
Kehinde'de Ankaragücü'ne transfer olmuş.Bu adam da elden kaçtığına göre kimi alacaklar başka çok merak ediyorum.

55_OrHaN_55

Gökhan Karadeniz ile kesin anlaşıldı haberleri var. Hadi hayırlısı.

orucreis

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 08 Temmuz 2017, 00:37:24
Gökhan Karadeniz ile kesin anlaşıldı haberleri var. Hadi hayırlısı.

Coskun zeren yalanladigi icindir  :D

samsunmania

Ben de diyorum  ki karabudun
Senin anladığım tarzda üç kuruşa sevdasını satanlarla zaten işimiz olmaz. Su olaylar karşısında biraz soğukkanlılığı korumak lazım. Kişi olarak tanımadığımız belki ifade becerisi olarak kendini tam anlatamayan insanları küstürmeyelim. Kişi olarak beni tanisaydin zaten dediğin fahişe ruhlu insanlarla işimizin olmadığını çok net anlardın. Orada hem fikiriz. Bizim sevdamız bu insan sevdasını beş kuruşa satmaz. Sandık meselesi seninle ilgili değil zaten genele has bir yorum. Sonuçta herkes okuyor. Ama dediğim gibi özelden yazmak da yetmez beni tanırsan neler yaptığımı ya da nasıl bir duruş sergiledigimi kendin gorur fikrini hemen değiştirirsin. Derdimiz ortak olarak ve sükunetle hareket. Yel değirmenine don kisot vari bir taarruz yerine topyekûn bir hareket tasvir ediyorum. Yanlış bir sey mi söylüyorum. Kırmak dökmek kolay değerli arkadaşım anlatmak lazım. Eğer anlatırsak senin dediğin değerleri kuşaklar boyu aktarırız o zaman. Ben neden bu kadar sakin davranmaya çalışıyorum diye bana sorarsan 42 yillik hayatımda hiç bir sey kazanamadım agresiflikten. O yüzden artik anlatmaya çalışıyorum.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evolution55

bayfa55

Alperen'i Alpay hoca beğenmemiş.Boşuna Samsunsporla idman yapması hata. Biz yıllardan beri biliyoruz yeteneksizliğini ..

Desiqner

Şu altyapıdan kaç senedir bir tane çocuk çıkaramadık ya ona yanarım...

55_OrHaN_55

Altyapıdan yetiştirdiğimiz büyük yetenek, istikrar abidesi, fedakar futbolcu ve kaptanımız! Canberk Aydın'dan hâlâ olumlu cevap bekleniyor. Adamın bir aydır nazını çekiyoruz. Vurun tekmeyi gitsin nedir bu inat anlamadım gitti. Ne olursa olsun bir duruşumuz olmalı.

55ertan

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 10 Temmuz 2017, 13:53:01
Altyapıdan yetiştirdiğimiz büyük yetenek, istikrar abidesi, fedakar futbolcu ve kaptanımız! Canberk Aydın'dan hâlâ olumlu cevap bekleniyor. Adamın bir aydır nazını çekiyoruz. Vurun tekmeyi gitsin nedir bu inat anlamadım gitti. Ne olursa olsun bir duruşumuz olmalı.

Kışın aynı hoteldeydik yürüşüne bakarsan messi sanarsın. En iyi oyuncumuz hasanda en efendisiydi.

cakir55

Şu yabancı transferlerde olsa artık bir ay kaldı ligin başlamasına.