2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

eprianu

Bu Samsun basını gerçekten fazla olmaya başlıyor. Twitter'da da seloport mudur nedir, çıkmış diyor ki Alpay hoca bizden kaçıyor.
Sen kimsin, adam sana röportaj vermek zorunda mı?

Alpay Hoca'nın Özat ve Özköylü'den farkı daha zeki olması ve arkasında siyasi desteğin olması.
Bu basın bir sıçrıyor iki sıçrıyor bu sefer sert kayaya çarpacak.

Stoper

Samaras yaşlı,iş yapar mi diyenler var. 32 yaşında, en olgun dönemi. Hani bazı tiplere,gazeteciyim diye ortalıkta gezenlere, az bi dikdir git diyesi geliyor insanın.

Karabudun

Samaras'ın ölüsü bu ligde iş yapar ki gelirse ölüsü gelecek zaten. İmzalar atılmadan tartışmak lüzumsuz. Diyelim ki Samaras geldi sanmıyorum ki diğer iki isim transfer edilsn. Yatarlar Samaras transferinin üzerine. Zannımca hocayı da fena yemişler, bir umutla  istediği oyuncuların alınmasını bekliyor.

bayfa55

Samaras gelse bile o bölgeye sağlam bir adam daha lazım. Alperen den bir şey olmaz. Basına gelince Alpay hoca iyi sabretti. Çok adi bir yerel basınımız var.

Shane_Falco

Samaras'in ustune daha kim gelecek forvete ?Bu ligde kim de var 2 tane saglam forvet ? Goksu kulubede oturacak iste yedek forvet olarak. Cok gerekirsede Angan oynatilir. Samaras'in performansina gelecek olursak biz bi sekilde i topu bu adamin kafasina gonderebilirsek bu adam isini yapar. Su Tunuslu iyi cikarsa ismi gecen ofanstaki adamlar bu ligin ustunde oyuncular. Her turlu is yaparlar.

Shane_Falco

Yeni transferlerimiz Georgios SAMARAS ve Michalis SİFAKİS 6 Ağustos Pazar Saat 17:00'da Çarşamba Havaalanına iniş yapacaklardır. Siz değerli taraftarlarımıza duyurulur. SAMSUNSPOR

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3141

samcin

samcin

gelmişler ucaktan inmişler hayırlısı olur inş

kavak_55

güzel günler göreceğiz inşallah.Hadi hayırlısı sonu şampiyonluk olur İNŞALLAH.

sadece55

Larbi, Samaras, Sifakis ve Angan hepsi maçtalardı. Larbinin menajeri ile konuştum sadece bonuslar ile ilgili sıkıntı varmış. Larbi 15 gol atar için bonus istiyormuş. Menajer bayağı iddaalıydı gör bak 18-20 gol atacak dedi.

target_t.t.b

15 golü atsın gerekirse biz aramızda toklar veririz bonusu :)hadi inşallah haklı çıkarsın menajer.

Desiqner

Alıntı yapılan: Erdinc - 07 Ağustos 2017, 10:00:04
Larbi, Samaras, Sifakis ve Angan hepsi maçtalardı. Larbinin menajeri ile konuştum sadece bonuslar ile ilgili sıkıntı varmış. Larbi 15 gol atar için bonus istiyormuş. Menajer bayağı iddaalıydı gör bak 18-20 gol atacak dedi.

Artık imzalar gelsin kafamız rahatlasın maça 6 gün kaldı...

sadece55

Larbinin 1 sene önceki performansı bir orta saha için gayet iyi Fransa 1. liginde 9 gol atmış.

mehmet yılmaz

Başta Samaras olmak üzere diğer isimler ee bu yaşımda beni çocuk gibi heyecanlandırdı. İnşallah sorun çıkmaz.