2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Samaras olacaksada artik olmaz. Ismi duyulduktan sonra coreklenen cok olacaktir. Araya antin kuntin menajerler girecektir. Olursa muthis olur ama sonra hayal kirikligi aci oluyor.

s_uzunkaya

Doğru diosun shane falco. Bunlar tisubasu yu bile gizli gizli getirdilerde samara yı daha ortada fol yok yumurta yokken reklam ediyorlar. Acaba samara hedef sasirttirmacami :-\

5trawberry

samarasin adilovicten bi farki yok

sadece55

Adiloviçle karşılaştırmak biraz haksızlık olmazmı...

muzaffer4

ngonge

Samaras uzun zamandır doğru düzgün top oynamamış bir adam. Faydası olacağını sanmam. İnşallah gelir ve yanıltır tabii.

5trawberry

Premiershipi domine etmis bir ekol bir takımla, bizim takımımızı şuan ayni kefeye koyuyorsanız haklisiniz. Üstelik her futbolcunun gerileme dönemi var ve bu döneme 2-3. sene önce girmişti samaras. Samaras gelirse eğer alacağı parayı merak ediyorum

Shane_Falco

Bazı futbolcularda o bütçelerde fedakarlık yapmak gerekir. Alacağı maaş ve yapacağı iş önemli. Evet Samaras şuan gerileme döneminde ama bu ülkeye geldiğinde Gekas, Eto'o, Vagner Love gibi adamlarda gerileme dönemindeydı.

Şahsen bu işin olacağına mümkünat vermiyorum. Varsayalım geldi o zaman büyük iş yapmış oluruz. Bu adam öyle Adiloviç, Kehinde gibi adamlarla kıyaslanamaz.

Sadece Samsunspor

Ferhat kiraz i dun malatya birakti Ankaragucu hemen aldi. Hizli olmamiz lazim ferhat kiraz iyi topcuydu

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 5trawberry - 02 Ağustos 2017, 23:06:44
samarasin adilovicten bi farki yok

o kadar da değil. bence adiloviç daha uzun

Shane_Falco

Yeni Amasyaspor bile Carlos Kahe'yi transfer etmiş. Yahu onu alaydık bari :P :)

Raqua55

1 hafta kaldı artık.Allahını seven forvet alsın.Beceriksizler 50 gündür yabancı alacaklar.O geliyor bu geliyor elde sıfır.Hadi bakalım Samaras Dialiba Giresuna yakın deniliyor.Onlarıda kaptırın tam olsun  :(

sadece55

Samaras ile anlaşılmış ptesi burdaymış. İnşallah bomba çıkmaz.

bayfa55

04 Ağustos 2017, 10:54:57 #613 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2017, 10:58:04 bayfa55
Ligin başlamasına kaldı 1 hafta ve Biz Halil İbrahim ve Alperen' le başlayacağız. Ve o sene bu sene diye milleti kandırıyorlar. Herkes çatı çatır adamlar alırken biz her zamanki gibi seyrettik. Bugün alacağın yabancının takıma katkısı en az 5 haftayı bulur. Bu sene bir çok takım iyi kadro kurdu. Ankaragücü ve Erzurumspor bile iyi kadaro kurdular.

tactician

Alıntı yapılan: bayfa55 - 04 Ağustos 2017, 10:54:57
Ankaragücü ve Erzurumspor bile iyi kadaro kurdular.

çok fazla adam toplamak bence çok şey ifade etmiyor. Bundan önceki senelerde Karşıyaka, Göztepe, Demirspor gibi takımların buldukları her adamı alıp sonrasında aldıkları sonuçlar ve bulundukları konumlar ortada. Ben ne Erzurum'dan ne de Ankaragücü'nden çok önemli işler beklemiyorum. Doğru kadro mühendisliği ile takım sinerjisini ortaya çıkarabilecek yapılanmalar başarılı oldu hep; yine o havayı yakalayabilecek takımlar başarılı olacaktır.

Bu bizim geç kaldığımız gerçeğini değiştirmiyor elbette ki!
Bundan sonra süper lig takımlarının ikinci kamp döneminde de hocalarının gözüne giremeyen oyuncular radarımıza girmiştir sanıyorum. O isimlerden doğru kişileri takımımıza kazandırırsak başarılı olabileceğimize inanıyorum.