2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

evolution55

Coşkun zeren istifa etmiş deniliyor

Sadece Samsunspor

Adamin acikladigi hicbisey olmayinca normal istifa etmesi

yirmiuc

s_uzunkaya

toto dan samarasa.... bişiler yapıyolar ama ne yaptıklarını kendileride bilmiyor. allah sonumuzu hayr etsin  :(

Sadece Samsunspor

Alpay eskisehirdeyken de sportif direktor istifa etmisti. Alpay istememis de olabilir. Tabi bu sadece bi ihtimal. Birde Coskun zeren in acikladigi transferlerden sadece Chibuke oldu digerleri geldi geri gitti. Belki beni yalanci durumuna dusuruyorsunuz demiste olabilir.

eprianu

02 Ağustos 2017, 10:24:18 #590 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2017, 10:50:46 eprianu
Coşkun Zeren'in istifa durumu kesinleşti. Az önce ulusal sitelerde de haber yapıldı. Bir senenin daha içine etmeyi başardılar. Ben Alpay Hocayı harcarlar diye düşünüyordum. Ne diyelim hayırlısı olsun ama pek hayır görünmüyor.

Düzeltme : İstifa olayı transferler yüzünden olmuş. Son olarak Alpay Hoca Tshibumbu'yu istemeyince Coşkun Zeren istifa etmiş.

ugrass

Göztepe murat akınla gossoyu göndermiş. düşünülebilir.

Sadece Samsunspor

Dusunulenilir degil direk alsinlar

Shane_Falco

Şu ara ön libero, orta saha transferi düşündüklerini sanmıyorum. Kanat forvet ve Merkez forvet bakıyoruz. Ama sadece bakıyoruz :)

ata55

Epeydir girememiştim. Bıraktığımdan daha kötü bir durum var. Bakan gitti, Erkut ağlamaya başlar. :(

Sadece Samsunspor

Göztepe; Canberk Dilaver, Prince Segbefia fethi Özer Emre Can Coşkun gosso ve lokman i gondermis

samsun 55

Sadece Samsunspor

Samaras a inanmak istiyorum ama inanmiyorum :o

s_uzunkaya

Samaras  ı alabiliyorsak kesin bi pislik vardır. Ne bilim bacağı  kopmustur. Bel fıtığı neyim vardır. Gözü çıkmıştır filan falan ve benzeri :o

55.hakan

02 Ağustos 2017, 21:13:33 #599 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2017, 21:26:35 55.hakan
Bu kadar saçmalıktan sonra bomba bir transfer şart.Samaras buna uygun bir transfer.Ama daha önce bizim 2 tane hızlı siyahi kanada ihtiyacımız var.Top taşıyamayız yoksa.

SAMSUNSPOR'DA DAVY ANGAN VE GEORGİOS SAMARAS'IN TRANSFERİNDE SICAK GELİŞME

Samsunspor'da Davy Angan ve Georgios Samaras'ın transferinde sıcak gelişme. Samsunspor Kulubü Başkanı Erkurt Tutu, Davy Angan ve Yunan yıldız Georgios Samaras'ın transferleri ile ilgili son gelişmeleri açıkladı.

02 Ağustos 2017 Çarşamba 21:22 SAMSUNSPOR
Samsunspor Kulubü Başkanı Erkurt Tutu,  Davy Angan ve Georgios Samaras'ın transferleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tutu, Yunan yıldız Georgios Samaras ve Davy Angan'ın Samsunspor'a transfer edilmesi ile ilgili son gelişmeleri açıkladı.

DAVY ANGAN SAMSUN'DA...

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, yaklaşık 1 haftadır Samsun'da bulunan Davy Angan ile her konuda anlaşma sağladıklarını söyledi.  Futbolcunun takıma katkı sağlayacak bir isim olduğunu ifade eden Başkan Tutu,  "Davy Angan, Samsun'a. Kendisiyle görüştük ve anlaşma sağladık. Yalnız son oynadığı kulüpten sözleşmesini feshetmesini bekliyoruz. Bir kaç güne netleşebilir. Sözleşmesi feshedildiği zaman resmi imza attıracağız. Davy Angan'ı artık kendi oyuncumuz gibi görüyoruz" dedi.

Samsunspor Kulübü Başkan Erkurt Tutu, Yunan yıldız Georgios Samaras'ın transferinde gelinen süreci de açıkladı.

Tutu, golcü oyuncu Georgios Samaras'ın transferiyle ilgili yaptığı açıklamada ise Samaras'ın iyi bir oyuncu olduğunu ifade ederek şu bilgileri verdi.

"Gündemimizde olan bir oyuncu. Samaras ile görüştük. Herkes hayal diyor ama Samaras'ın transferini bitirme aşamasına geldik. Bize faydalı olabilecek oyuncu. Ancak Samaras olmasa 2-3 alternatifimiz var. O isimlerle de görüşürüz. Samaras ile ilgili son şartlar uyarsa transferi olacak. Eğer Samaras olmazsa onun kadar kaliteli başka oyuncular alacağız.

http://www.samsunkenthaber.com.tr/haber/samsunspor/samsunsporda-davy-angan-ve-georgios-samarasin-transferinde-sicak-gelisme/1541.html