TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Giresunspor

Başlatan Kaya, 02 Mayıs 2017, 20:49:11

« önceki - sonraki »

cakir55

Alıntı yapılan: 55ertan - 07 Mayıs 2017, 17:57:10
Arkadaşlar bi hatıra oturak ayarlayın renktaşınıza
Son maç değil Bandırma maçı da bu statta.

elexir

GurbetciFanatik

Helal olsun size cocuklar.
Öldük Öldük dirildik nedir senden cektigim be Samsunum.
Mustafa hayatinin topunu oynadin bugün mücadelenle.

55_OrHaN_55

eprianu

Hem hocayı hem de oyuncuları tebrik etmek lazım. Her anlamda on numara maç oldu. Maçta da gördük ki Giresun gerçekten çok iyi bir takım. Urfa ve Antep de yenilirse baya rahatlarız :)

55ertan

Bugün bize sarı yağdırmaya meraklı hakem olsaydı. Yanmışdık. Baya Taktik faul yapdik.

55.hakan

Allah'ım sana şükürler olsun.Allah'tan gol son dakikalarda geldi  :)

cakir55

Abdülkerim ve Sevgiye bugün ayrı parantez açmak istiyorum. Çok karakterli oyuncular bunlar. Sevgi adeta bi taraftar gibi hırsylıydı kazanmak istedi. Abdülkerim de aynı şekilde ve ikinci yarı sakat sakat oynadı helal olsun vallahi.

55ertan

Bu sezonun en iyi topcusu Abdülkerim seçilir net. Konyaspor neden yedek bekletmez anlam veremiyorum.

ngonge

Tarif edilemeyecek kadar önemli bir galibiyet oldu. Bundan sonraki Göztepe ve Bandırma maçlarını da kazanacağımızı düşünüyorum.

cakir55

Alıntı yapılan: 55ertan - 07 Mayıs 2017, 18:09:13
Bu sezonun en iyi topcusu Abdülkerim seçilir net. Konyaspor neden yedek bekletmez anlam veremiyorum.
Bire bir konuşma fırsatım oldu Aykut Kocaman ile sıkıntı yaşamışlar. Eğer Aykut Kocaman Fener ile anlaşırsa tekrar Konya'ya geri döneceğini söyledi. Ama beni tekrar kadroda düşünmezler ise tabi ki Samsun'a geri dönerim dedi.

Raqua55

O gol bir şekilde gelicekti 90 dakika savunma yaparak maç bitmiyor.90 da geldi bitti.

samsunmania

Allahima şükürler olsun

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orucreis

jean

Bende 1 puan alalim en azindan nasilsa rakipler puan kaybedecek saniyordum Allahtan yendik yoksa isimiz yasti