TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Giresunspor

Başlatan Kaya, 02 Mayıs 2017, 20:49:11

« önceki - sonraki »

orucreis

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: orucreis - 02 Mayıs 2017, 21:39:57
3 puan bizimdir buraya yaziyorum

zaten öyle olmasa rakiplere bakmaya bile gerek kalmaz helvalari hazirliyabilirz kardes.

Karabudun

02 Mayıs 2017, 21:49:18 #3 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2017, 10:20:47 Karabudun

Bu berbat sezon başladığından beri çıktığımız her maç için "önemli" sıfatını kullandık. Bugün geldiğimiz noktada evimizde Giresun'la oynacağımız maç şüphesiz sezonun önceki tüm maçlarından daha önemli. Eskişehir hezimetini bir kenara bırakıp bu maça odaklanmalıyız. Hayıflanacak, kahırlanacak zaman değil. Şimdilik öyle bir lüksümüz yok. Hepimiz üzerine düşeni yapacak ve Giresun'u yeneceğiz. Belki bu maçı kazanmak ligde kalmaya yetmeyecek ancak bizi bir sonraki basamağa taşıyacak.

jean

Cok ters bir rakip ama caremiz kalmadi taraftar destegiyle aliriz ins

eprianu

Eğer hafta içi kulüpte olumlu anlamda gelişmeler olmazsa kaybederiz.

AhmetDenizci

Süper lige çıktığımız sene, içerde oynadığımız maçta Dilaver'in muhteşem frikik golüyle 1-0 yenmiştik Giresun'u, yanılmıyorsam o sene Giresun'da da Savaş Esen'in golüyle yine 1-0 yenmiştik onları. Başka da net hatırladığım bir maç yok galip geldiğimiz. Genelde şansımız yaver gitmiyor. Ancak Samsunspor'un ne yapacağı hiç belli olmaz..

Ne yönetimden ne hocadan ne futbolculardan bir umudumuz kaldı.. Varsa yoksa içerideki taraftar desteğiyle maç alabiliriz yoksa durum çok vahim..  :-X :-X

oguz_5528

samsunum

Biz niye kaç  haftadir rakiplerden önce  oynuyoruz. Bizim sonuçlardan sonra adamlar ekstra  motiveyle çıkıyor  maca

55ertan

03 Mayıs 2017, 09:27:16 #9 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2017, 09:37:48 55ertan
Eskişehirspor a karşı bu ligde kimse direnemez. Artık kadroları oturmuş.
Bu takım 4hafta önce 2nci yarı 2ncisiydi. Bireysel hatalarla önde götürdümüz 2 önemli maçı kayıp ettik ve stres git gide büyüdü.
Bizi bu duruma düşüren ilk yarının Kadrosuydu.

Yani hocaya futbolculara küfür salıyacamıza destek olalım. Stad kesinlikle dolmalı.

Hedef 1Puan. 3P alcaz diye gene 1P dan olmıyalım. Örneği Elazığ ve Manisa.

Son maç Bandırmayı yeneriz.

samsunsporlu1994

6-7 maçlık iyi süreçte de aman aman futbol oynamıyoruk, sonuçlardan dolayı bunu kimse konuşmadı doğal olarak. Ancak futbol şansı her zaman yanınızda olmaz,nitekim son 4 haftadaki sonuçlar ortada. Bana biraz mevcut kadroyu fazla abarttık gibi geldi. Baktığımızda devre arası transferlerinden 4-5 oyuncu hariç kaçından verim alabildik? Kone hariç hangi yabancı katkı sağladı? Tüm bunları düşündüğümüzde bulunduğumuz konum çok da sürpriz değil. Maça gelirsek  Giresun'un play off hedefi var. Bizim için ise kaybedildiği takdirde düşme hattına düşebilime ihtimali olan bir maç. Bu saatten sonra mevcut oyuncu grubundan her sonucu bekleyelim, kaybedersek de şaşırmam. Bana göre Göztepe deplasmanından da puan çıkaramayız,o yüzden bu maçı kazanamazsak çok sıkıntı çekeriz.

s_uzunkaya

Karabudun

Herkes üzerine düşeni yaparsa rahat kazanırız. Takımı, hocayı konuşmak şu an için yersiz. Önümüzde Samsunspor tarihini etkileyecek üç önemli maç var. Sonrasında herkes döker önündeki taşları.

eprianu

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 02 Mayıs 2017, 22:53:38
Süper lige çıktığımız sene, içerde oynadığımız maçta Dilaver'in muhteşem frikik golüyle 1-0 yenmiştik Giresun'u, yanılmıyorsam o sene Giresun'da da Savaş Esen'in golüyle yine 1-0 yenmiştik

Zaten sadece Süper Lig'e yükseldiğimiz o sezon yenmiştik. Ben daha hatırlamıyorum  :D

55.hakan

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Mayıs 2017, 11:42:41
Zaten sadece Süper Lig'e yükseldiğimiz o sezon yenmiştik. Ben daha hatırlamıyorum  :D
4-0 yendiğimiz bir maç hatırlıyorum 2 sezon önce.Mbilla'ya penaltı yapmıştı Eser.