PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

eprianu

Çok şey var söylenecek. En başta sene başından beri korkak bir futbol oynatan ve ne yaptığını bilmeyen bir hocamız vardı. Çok yetersiz bir hoca Erhan Altın. Elin takımı Şampiyonlar Ligi finalinde 3-0 dan maç çeviriyor biz maç daha 1-0 iken panik yapmaya başladık. Devre arası takımı hiç mi motive etmedin be aciz hoca.

Ikincisi taraftar kadar inanmamış oyuncular. Ben dün sahada canla başla seviyesinin üstünde mücadele eden futbolcu görmedim.

Üçüncüsü taraftarımız neydi dün öyle. Hep karşı çıktığım PassoLigin bir zararın da dün gördük. Biz yıllar önce Bolu'da 300-400 kişi dünkü taraflardan daha etkiliydik. Facebook'ta yorumları ve arkadaşları takip ettim ne kadar çift takımı Samsunlu varsa gitti maça. Böyleleri maça gidince tribün de böyle oluyor. Organizasyon sıfırdı dün.

Kaybetmemizin en büyük nedeni Erhan Altın. Skor dengeye gelmiş rakip on kişi kalmışken bile hala defans yapıyoruz arkadaş. Antalya on kişi ile bile azcık zorlasa hapsedecekti bizi kaleye.

Soner ve Tuna nın canlı bomba olduğunu biliyorduk ikisi de dün patladı işte. Üstüne bir de Taha eklendi tam oldu.

Kızmayın ama bence dünkü maçı hak etmedik. Takım hiç ama hiç hazır değildi. Golleri bile hatadan veya duran toptan bulduk. Ayağa pas yapınca çok rahat hucum yapıyoruz dün bir iki atakta gördük ama biz maç geneli ileri top şişirerek oynadık. Allah sonumuzu hayır eylesin de hiç hayır görünmüyor

bayfa55

Kadroda güze bir revizyon olur inşallah bizde yedek denilen bir şey yok. Superlige iyi kadrolar cikiyor. Su musanin finallerdeki rezil futbolunu anlamak mümkün degil. İyi teknik adam şart

Desiqner

En çok sayısı 1000'i geçmeyen , ergen Antalyalıların tribün dergide yazdıklarından dolayı üzgünüm.
Şu adamlara kaybetmek nedir abi ya.Hiç mi inanmadınız.Korkarak futbol oynadınız ve bir şehir yine üzgün...

carvalho

Erhan Hocamızın sene boyunca tek uygulattığı olay takım defansını sıkı tutup Ofiedu ve M'billa'ya uzun top atıp kontra golleri atmak. Set hücumu göremedik 1 senedir. E rakip hoca da kurnazın kurnazı Yusuf Şimşek. Önlemini aldı tabii. Forveti kucağa alıp uzun şişirme topların hepsini armut gibi topladı Antalya savunması.

Hocanın hiç mi b-c planları olmaz, bizim olmuyor işte. Hikmet Karaman'ın yardımcısından çok şey bekledik sanırım. Topçu kalitesiyle buralara gelebildik.

Tuna Üzümcü Bank Asya'da hiçbir takımda oynayamaz. Lisansını yırtsın ya da süper amatörde felan iş baksın kendisine. Orada da forma vermezler, zehir gibi çocuklar oynuyor amatörde de. Senin yapacağın adamların tek forveti Diarra'ya yapışmak, topla arasına girmek, ama adam ağır çekimde oynuyor. Top içeri girene kadar uyanamadı Diarra'ya. Uzun top diye atıp kaptırdığı toplar da pozisyon oldu. Bu adamı kim hangi beklentiyle aldı, akıl almıyor.

ve Taha. Sezonun en formda isimlerinden Taha kardeşim. 10 kişilik rakibinin gardı düşmüş, 30 dakikalık uzatmalara kalmayalım diye can havliyle saldırıyor, neyin nesi orada adamı biçmek? 120 saniye daha soğuk kalamadın mı? Futbol sadece ayaklarla oynanmıyor, çelik gibi irade ve zeka da lazım. Biliyoruz ki anormal fiziksel efor harcadınız ama göz göre göre o kart yenir miydi be güzel kardeşim. Maçın momentumu orada Antalya'ya geçti.

Penaltıyı kaçıran futbolcu arkadaşlar heyecanlarına yenik düştü. Bu gerilimde penaltı atmak tecrübe işi. Topa gelirken korkuyorsan o penaltı kaçar, kaçtı da. İşin penaltılara gelmemesi gerekiyordu.

Seneye orta sahaya ayağı top yapan bir 10 numara, stopere Sezer'i de yükseltebilecek nitelikte gerekirse süper lig kaşarı bir stoper, maç kurtarabilecek bir kaleci olmazsa olmaz.

1985'lerin efsane takımını  statta maç kaçırmadan izleyen biri olarak çok inanmıştım dün gecenin  eski günlerin geri gelmesi için bir milat olacağına ama olmadı, olamadı.

bayfa55

Çabuk bir sağ açık, Forvet arkası, çok iyi bir kaleci ve çabuk bir sağ bek şart seneye. Dünkü rakibimiz Antalyada bu oyuncuların hepsi mevcuttu.

Duško Milinković

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 06 Haziran 2015, 11:04:13
Çabuk sağ açık Altınordu dan halil ibo.  Alabilirsek  ne iyi olur.

Raqua55

2 sene üst üste final kaybetmiş bir takım önümüzdeki sene ne kadar toparlanabilir. Şuanki takımın kemik futbolcuları kalsada motivasyon olmayacak. 4 senede 3 final kaybettik artık insanların ne sabrı nede inancı kaldı.

ngonge

Biraz daha sakin maç ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak isterim.
Aslında maça iyi başlayan bizdik, iyi oynayan da... Ta ki Soner ve Tuna'nın hatası ile golü yiyene kadar. Gene de ilk yarı iyiydik.
Ancak 2.yarı nasıl bir telaş ise 25 dakika berbat bir maç çıkardık. Şansa o kontrayı bulmasak hiç şansımız olmayacaktı. Antalya çok pozisyon buldu. Hoca devre arası ne dediyse tam ters etki etmiş, gerçekten berbattık.

Beraberliği sağlayınca ibre bize döndü gene, iyiydik, üstüne 1 de kırmızı kart yediler. Aslında en büyük hatamız rakip 10 kişi kalınca maç uzatmaya kalsın diye rolantiye girmemizdi, ancak nereden bilelim Taha böyle bir hata yapsın. Maalesef bu hesabımız tutmadı.
Uzatmalarda da aslında golü yiyene kadar ve Hasan çıkana kadar biz daha iyiydik. Soner gene berbat bir gol yedi. Beraberlik ise çok iyi bir dakikada geldi. 115'te Mbilla'nın kaçırdığı gol benim için ümitlerin bitmesiydi, çünkü penaltılarda hiç ümidim yoktu.

Ve sonuç olarak 2 tane genç ve kiralık oyuncunun kullanamadığı penaltılar ile veda ettik. Benim dikkatimi çeken penaltılarda taktik olarak kaleciden ürkülmüş ve köşelere vurulmaya çalışılmış. Bu da oyuncuları strese sokmuş. 3 penaltı da en köşeye atıldı. Resmen kalecinin endamından korkuldu.

Sonuç olarak şunu diyebilirim, korkan kaybeder. Erhan Altın sene başından beri idare etmeye çalışan ama korkusu takımı esir alan bir adamdı. Bu korkaklık bize finali kaybettirdi. Bu maçı kaybedeceğimiz kendime itiraf edemediğim ama bilinç altında yer alan bir şeydi. Yenildikten sonra daha açık gördüm. Olmayacağı çok açıktı, onun için üzülmeye gerek yok, sebeplere dayanmaya gerek yok. Erkut Tutu akıllı adam eğer uzun vadeli düşünüyorsa, genç oyuncularımızla en azından mücadele edecek bir takım kurar.

551

Eski yönetim sene başında biraksaydi bu takim bu yönetimle ilk ikiden puanı silinmeden çıkardı umarım seneye kalırlar başkada diyecek bise kalmadı desekte olan oldu.

berusa55

Şunu çok net gördük ki artık bize play off hikaye. 3.kez de 5.kez de oynasak aynı yıkımları yaşayacağız.

Bu takım ya ilk ikiden çıkacak ya da sakın en kötü 6.olayım demeyin, 7.olun gitsin.

bayfa55

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Haziran 2015, 12:55:14
Şunu çok net gördük ki artık bize play off hikaye. 3.kez de 5.kez de oynasak aynı yıkımları yaşayacağız.

Bu takım ya ilk ikiden çıkacak ya da sakın en kötü 6.olayım demeyin, 7.olun gitsin.
Aynen öyle ya ilk 2 den çıkalım yada hiç play off a kalmalıyım. Yeter artık

Forvetim

iki gol de sonerin hatasından ilkinde tuna yardım etti rakipten önce müdahale etmeliydi, esasında iş penaltılara kalmamalıydı fakat o ki kaldı ofo ve erenle başlardın niye penaltı tecrübesi olmayanlarla başladın, musa da yoktu sahada. çok üzüldük çok. bu maçta antalya bizden iyi oynamış olabilir ama süperliği bizden fazla haketmedi, sezon genelinde bizim hakkımızdı lakin söküp almadık

mehmet yılmaz

Oradaydım.
Orada olmak mı daha çok koyuyor adama, olmamak mı? Bilemedim.
Ama bildiğim bir şey varsa, bir final maçında kendine ayrılan iki tribününden birinin yarısını, onu da takviye alarak doldurabilen bir takım çıktı Süper Lig'e.
Yazık!

Şeref ile taşıdığın arman sağolsun Samsunspor'um...

55_OrHaN_55

Yeterince üzüldük, artık önümüze bakmalıyız. Öncelikle teknik-taktik ağırlıklı oynatan, gençleri efektif kullanan (alt yapıda çok yetenekli gençlerimiz vardı ve hiç birini kazanamadık.), oyunu iyi okuyan ve futbolcularını mantıklı değerlendiren bir hoca lazım. Şişirme toplarla bir yere kadar. Ayrıca Hakan Bayraktar gibi bir beyin şart.  

uykan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 06 Haziran 2015, 13:48:56
Oradaydım.
Orada olmak mı daha çok koyuyor adama, olmamak mı? Bilemedim.
Ama bildiğim bir şey varsa, bir final maçında kendine ayrılan iki tribününden birinin yarısını, onu da takviye alarak doldurabilen bir takım çıktı Süper Lig'e.
Yazık!

sayın abim,
kolpaeli,akshisar antalyası alanyası bir oluyor...
bizim taraftar maçta birbirini yiyor. İlk golün 10 dakika öncesine bir bakın taraftar maçı bıraktı kavga ediyor. kuzey üst tribün de insanlar maratona kaçıştı.
bizim taraftarımız iyi güzel de bütün değil stat da hakimiyeti yok sadece kalabalığız bu kadar.